Anna Skibicka - główne zdjęcie

Anna Skibicka

Łódź
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

30 zdobytych medali

Zawsze interesowałam się sztuką makijażu i zdobienia paznokci. Podczas studiów zaczęłam wykonywać stylizacje amatorsko, aż w końcu kupiłam pierwszy zestaw i rozpoczęłam swoją przygodę na poważnie. Odbyłam szereg szkoleń i świat paznokci całkowicie mnie pochłonął.

Fascynowały mnie nowatorskie kształty i różnorodność technik Nail Art.

Z czasem postanowiłam spróbować swoich sił w różnego rodzaju konkursach i mistrzostwach. Z każdym kolejnym sukcesem uświadamiałam sobie, że to jest moja największa pasja i nie chcę robić w życiu nic innego. Początkowo skupiałam się tylko na pracy z Klientkami w salonie, jednak zapragnęłam czegoś więcej. Zaczęłam trenować, aż otrzymałam tytuł Instruktora.

Prowadzenie szkoleń daje mi ogromną satysfakcję. Uważam, że nie ma nic piękniejszego niż zobaczyć, że Kursantce zaczyna wychodzić perfekcyjna linia uśmiechu czy kwiatek, którego nigdy wcześniej nie próbowała. Każde kolejne szkolenie to dla mnie zupełnie nowa lekcja. Nie tylko ja przekazuję wiedzę Kursantkom, także sama wiele się uczę.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Skibicka Studio
Anna Skibicka

ul. Rojna 69C 91-170 Łódź +48 600499784

Osiągnięcia

30 Zdobytych medali

Nails Olimpic Show 2019 Poznań 2 miejsce Pink&White Akryl 3 miejsce Salon Nails
Nails Olimpic Show 2019 Poznań 1 miejsce Studio Team 3 miejsce Pink &White L&P Tip/Overlay
Nail Cup Master 2019 Gdańsk 1 miejsce Pink & White akryl 3 miejsce Pink & White Salon Nails
NailPro 2019 Katowice Top Team 1 miejsce Salon Success akryl Veteran 2 miejsce Extreme Stiletto Design akryl Veteran 2 miejsce French Twist akryl Veteran 2 miejsce Sculptured Nail akryl Veteran 2 miejsce On My Own akryl Veteran
Beauty Forum 2019 Warszawa 1 miejsce Akryl
Nailympia 2018 Londyn 1 miejsce Acrylic Tip and Overlay 2 miejsce Stiletto Nails 3 miejsce Acrylic Perfect Match
Nails Olimpic Show 2018 Poznań 2 miejsce Studio Team 3 miejsce Salon Nails
NailPro 2018 Katowice Extreme Stiletto Design akryl Veteran 1 miejsce French Twist akryl Veteran
Beauty Forum 2018 Warszawa 2 miejsce Akryl
NailPro 2017 Katowice Top Team 1 miejsce Tip & Overlay Relay Veteran 1 miejsce Sculptured Nails Veteran 1 miejsce 3 in One – Perfect Match Veteran 1 miejsce Tip & Overlay Relay 2 miejsce 3 in One -Sculptured Nails Acryl Veteran 2 miejsce On My Own
Nailympia 2017 Londyn Team Trophy
NailPro 2015 Sosnowiec 2 miejsce Sculptured Nail akryl Veteran

Biografia

Na co dzień pracuję i prowadzę szkolenia w Łodzi. Kursantki bardzo chętnie do mnie wracają, aby rozwijać swoje umiejętności. Cenią to, że poświęcam się im na 100% i mocno angażuję. Często Kursantki utrzymują ze mną stały kontakt po szkoleniach, bo wiedzą, że zawsze służę im pomocą i radą.

Moją ukochaną metodą jest akryl, czuję się w nim najlepiej. Uwielbiam klasyczny french. Uważam, że praca z akrylem daje nieograniczone możliwości. Doskonale czuję się także w zdobieniach, zarówno farbami akrylowymi jak i akwarelowymi.

Moim celem jest ciągłe rozwijanie swoich umiejętności, aby otrzymać upragniony tytuł Mistrza Świata.