Akryle do paznokci

Akryle do paznokci

Produktów:
11
Sortowanie:
Domyślnie

Cover 7

65 PLN 38 g

Cover 6 - Natural Chic!

65 PLN 38 g

Fashion White

65 PLN 38 g

Fashion Clear

65 PLN 38 g

Cover 3

65 PLN 38 g

Cover 2

65 PLN 38 g

Cover 1

65 PLN 38 g

Fashion Clear

9 PLN 4 g

Take Your Time Monomer

200 PLN 500 ml

Take Your Time Monomer 250 ml

130 PLN 250 ml

Take Your Time Monomer 150 ml

90 PLN 150 ml
1 z 5
Następna
strona
Produktów:
11

Akryle do paznokci Indigo Nails – piękna i trwała stylizacja na długie tygodnie

Metoda akrylowa – idealny wybór dla kobiet pragnących fenomenalnego i długotrwałego efektu

Pragniesz spektakularnego efektu na Twych paznokciach, który będzie utrzymywał się przez długie tygodnie? Zdecyduj się na metodę akrylową, wybierając produkty z bogatej oferty Indigo Nails! Gwarantujemy Ci, że się nie zawiedziesz!

Czym są akryle do paznokci?

Akryl jest bardzo popularną metodą przedłużania paznokci. Dzięki swej znakomitej trwałości prawidłowo wykonana stylizacja może wyglądać świetnie nawet do 4 tygodni. Jest to więc idealny produkt dla kobiet, które pragną pięknego i długotrwałego efektu.

Akryle mają postać pudru, który połączony z płynnym monomerem tworzy twardą, a zarazem elastyczną strukturę. Co najważniejsze, do wykonania tego zabiegu nie jest potrzebna lampa LED/UV, gdyż masa akrylowa utwardza się samoistnie po kilku minutach od nałożenia.

Akryl a żel – czym się różnią?

Największą różnicą jest proces utwardzania. Jak już zostało wspomniane tytułem wstępu, akrylowe paznokcie nie wymagają użycia lampy LED/UV, natomiast żele nie posiadają właściwości pozwalających na ich samoistne zastygnięcie i utrwalenie.

Drugą kwestią jest sam sposób aplikacji. W metodzie żelowej gotowy produkt ze słoiczka lub z butelki nakładamy na paznokieć - delikatnymi, płynnymi ruchami, natomiast w metodzie akrylowej, aby uzyskać masę akrylową należy połączyć monomer z pudrem i powstałą w ten sposób kulkę rozłyżyć ruchem głaszcząco-ugniatającym na płytce.

Wybór zależy zatem od osobistych preferencji klientki oraz naturalnych predyspozycji płytki i tego jak reaguje ona na wybrane metody przedłużania paznokci.

Rodzaje pudrów akrylowych

Akryle dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych:

Rodzaje monomerów

W zależności od inndywidualnych potrzeb, stylistki paznokci mogą wybierać z pośród monomerów o róznych właściwościach, najważniejszymi różnicami są:

  • Nail Liquid - szybko wiążący, o jasnofioletowym kolorze,
  • Take Your Time Monomer - wolno zastygający, ciemnofioletowy odcień,
  • NNA Pronomer - średnia szybkość wiązania, duża plastyczność masy, ciemnofioletowy odcień.

Jak prawidłowo nałożyć akryle na paznokcie?

Należy pamiętać, że niezbędnym narzędziem podczas wykonywania metody akrylowej jest pędzelek. Warto zadbać, aby był on z naturalnego włosia lub wysokiej klasy syntetyku, gdyż w znacznym stopniu przyczyni się to do większego komfortu pracy.

W pierwszej kolejności należy umoczyć pędzelek w wybranym monomerze, odsączyć z nadmiaru i delikatnie dotknąć nim proszku akrylowego. Powstałą w ten sposób kulkę, należy zaaplikować na płytkę i w dalszych etapach formować pędzelkiem do uzyskania porządanego kształtu. Akryl po zastygnięciu jest gotowy do opiłowania. 

Jak prawidłowo zdjąć akryle z paznokci?

Zdejmowanie paznokci akrylowych najlepiej rozpocząć od użycia frezarki, znacznie przyśpieszy to pracę. Następnie po usunięciu większości produktu i skróceniu paznokci, niezbędne jest sięgnięcie po remover, który rozprawi się z cienką powłoką pokrywającą naturalną płytkę. Warto zaznaczyć, że jakość produktu nie jest tutaj bez znaczenia. Jeśli nasz wybór padnie na remover sygnowany marką Indigo Nails, to możemy mieć całkowitą pewność, że masa akrylowa zostanie usunięta w 100%, a my nie będziemy musieli angażować pilnika do dodatkowej pracy!

Prawidłowy proces zdejmowania manicure’u akrylowego z paznokci składa się z następujących kroków:

  • usunięcie około 90% masy i skrócenie frezarką,
  • doprowadzenie do okluzji poprzez położenie płatka kosmetycznego, nasączonego removerem na płytkę paznokcia i owinięcie folią aluminiową,
  • zdjęcie rozmiękczonego akrylu za pomocą Removal Toll (jest to zazwyczaj możliwe po ok. 15 minutach, gdy masa akrylowa uzyskuje łatwą do usunięcia, gumowatą konsystencję),
  • w razie konieczności, należy powtórzyć poprzednią czynności w celu całkowitego rozpuszczenia i usunięcia akrylu z płytki (w przypadku drobnych pozostałości dodatkowo możemy użyć buffera, czyli polerki),
  • wykonanie klasycznego manicure’u mającego na celu wygładzenie powierzchni paznokcia.

Pamiętaj, że zdejmowanie akryli najlepiej wykona profesjonalna stylistka paznokci, której fachowa wiedza teoretyczno-praktyczna i doświadczenie są gwarancją udanego i bezpiecznego zabiegu!

Pytania i odpowiedzi

Read the FAQ