Szkolenie mistrzowskie

Interesuje Cię udział w Mistrzostwach Stylizacji paznokci, ale zupełnie nie wiesz od czego zacząć? W takim razie szkolenie Mistrzowskie Indigo to strzał w dziesiątkę! Na takim spotkaniu Instruktor przekaże Ci wszystkie niezbędne informacje, które pomogą Ci zrozumieć zasady panujące na mistrzostwach, wytłumaczy regulamin oraz pomoże Ci przygotować się do wybranej konkurencji.

Dzięki szkoleniu nie tylko otrzymasz przygotowanie teoretyczne dopasowane do danej konkurencji, również poznasz szczegółowe, praktyczne detale. Instruktor Indigo przekaże Ci jak wykonać pracę na najwyższym poziomie oraz wszystkie triki, które zbliżą Cię do miejsca na podium. Pod jego czujnym okiem będziesz wykonywać konkretne ćwiczenia, aby twoja technika pracy była jeszcze lepsza, niż dotychczas, a czas pracy zgodny z regulaminem. Szkolenie Mistrzowskie to świetne przygotowanie zarówno z dziedzin technicznych takich jak: stylizacje hybrydowe, salonowe przedłużenia, stylizacje Pink & White czy Extreme, ale także do konkurencji zdobienniczych np. : Fantasy, Mix Media, Boxy czy Poster.

Szkolenie Mistrzowskie Indigo to także świetna okazja, aby podwyższyć standard swoich usług i podnieść swoje kwalifikacje Stylisty Paznokci.

Temat poszczególnych szkoleń jest wcześniej ustalany przez Instruktora i dotyczy konkretnych konkurencji poszczególnych Mistrzostw Stylizacji Paznokci.

Po szkoleniu kursantka otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat Indigo Championship Training Course.

Szkolenie
Poziom 6
1 dzień - 5 godzin
Międzynarodowy certyfikat indigo
Szkolenie
Poziom 6

Szkolenie mistrzowskie

Otrzymasz międzynarodowy certyfikat
Szkolenia grupowe w maksymalnie 6 osób