Rozświetlacz Miss Alchemist

149 PLN 100 ml
100 ml
Rozświetlacz Miss Alchemist

Płynny rozświetlacz do twarzy i ciała Hedonista Miss Alchemist nadaje skórze świetliste wykończenie. Ma szybkoschnącą formułę, która pozwala stworzyć gładkie wykończenie makijażu. Rozświetlacz w płynie dodatkowo łagodnie wyrównuje niedoskonałości oraz sprawia, że cera nabiera zdrowego kolorytu. Kosmetyk o lekkiej konsystencji dobrze współpracuje z każdym typem skóry oraz nie pozostawia tłustego filmu.

Rozświetlacz Hedonista sprawdzi się zarówno w roli bazy, jak i pozwoli na zwieńczenie make-upu. Doskonały do wykreowania makijażu w stylu glow, wet look czy glazed skin. Rozświetlacz w płynie pozwala na stopniowanie efektu – od łagodnego błysku aż po spektakularny blask. Kosmetyk o pojemności 100 ml pozwala na rozświetlenie nie tylko twarzy, lecz również całego ciała – a w tym dekoltu, ramion czy linii obojczyków

Buteleczka o większym formacie pozwala na precyzyjne dozowanie produktu, co wpływa również na wydajność rozświetlacza w płynie. Kosmetyk jest odporny na pot, wilgoć czy ścieranie, więc rozświetlony makijaż przetrwa nawet najdłuższy i najbardziej wymagający dzień.

Odcień:

  • rose gold/miedziany
Rozświetlacz Miss Alchemist
149 PLN 100 ml
100 ml
Rozświetlacz Miss Alchemist