Narzędzia do paznokci

 1. Indigo Nails
 2. Narzędzia do paznokci

Liczba produktów: 76

  Sortuj

  Plastikowa zaciskarka

  9 PLN

  Frez Indigo Karbid 7

  85 PLN

  Frez Indigo Karbid 6 Multicolor

  75 PLN

  Frez Indigo Diamond 4

  69 PLN

  Frez Indigo Diamond 3

  69 PLN

  Frez Indigo Diamond 2

  69 PLN

  Frez Indigo Diamond 1

  69 PLN

  Frez Indigo Cuticle 5

  59 PLN

  Frez Indigo Cuticle 15

  59 PLN

  Frez Indigo Cuticle 11

  65 PLN

  Frez Indigo Cuticle 14

  59 PLN

  Frez Indigo Karbid 3

  85 PLN

  Indigo Frez Karbid 2

  85 PLN

  Frez Indigo Karbid 1

  85 PLN

  Frez Indigo Cuticle 9

  59 PLN

  Frez Indigo Cuticle 1

  59 PLN

  Frez Indigo Cuticle 3

  59 PLN

  Frez Indigo Cuticle 4

  59 PLN

  Frez Indigo Cuticle 7

  59 PLN

  Frez Indigo Karbid 5

  75 PLN

  Frez Indigo Cuticle 8

  59 PLN

  Frez Indigo Style 1

  145 PLN

  Frez Indigo Style 2

  145 PLN

  Pilnik Jednorazowy Elipsa 180/240

  1.99 PLN

  Pilnik Jednorazowy Elipsa 100/180

  1.99 PLN

  Pilnik Jednorazowy Moon 100/180

  1.99 PLN

  Polerka Diamond Shine 400/4000

  9 PLN

  Frez Gumowy Pedix na Kapturki

  15 PLN

  Gilotyna do tipsów

  20 PLN

  Cęgi do pedicure z zapięciem

  79 PLN

  Pędzel Ombre Brush

  50 PLN

  Pędzel Basic Gel Brush

  29 PLN

  Pędzel Indigo Master Nail Art 007

  29 PLN

  Mixing Tool

  16 PLN

  Pędzel Indigo Pro Brush No 4

  50 PLN

  Pędzel Indigo Pro Brush No 2

  50 PLN

  Pędzel Indigo Cat Tongue No 4

  70 PLN

  Pędzel Indigo Master Nail Art 006

  29 PLN

  Pędzel Indigo Master Nail Art 005

  29 PLN

  Diamond C-Curve Pipe Set Violet

  120 PLN

  Gel Polish Removal Tool

  40 PLN

  Frez Indigo Karbid 4

  85 PLN

  Frez Indigo Karbid 8

  85 PLN

  Pędzel Indigo 2 w 1 Gel Brush No 4

  135 PLN

  Pędzel Indigo Acrylic Oval Brush no 8

  140 PLN

  Pędzel Indigo 2 w 1 Gel Brush No 6

  135 PLN

  Czarne Nożyczki z Długim Ostrzem

  55 PLN
  Produktów:
  99

  Profesjonalne narzędzia do paznokci Indigo Nails

  Narzędzia kosmetyczne wysokiej jakości

  Wysokiej jakości narzędzia do manicure i pedicure są gwarancją komfortowej pracy. Jeśli szukasz sprzętu, który sprawdzi się idealnie podczas wykonywania stylizacji, koniecznie musisz sprawdzić ofertę Indigo Nails. Znajdziesz w niej niezbędne przyrządy, dzięki którym stworzysz bezpieczne, trwałe, zjawiskowe i perfekcyjnie wykończone paznokcie!

  Niezbędne narzędzia w ofercie Indigo Nails

  Asortyment obejmuje praktycznie wszystkie narzędzia do paznokci niezbędne do wykonywania stylizacji. Szeroka oferta Indigo pozwala idealnie dopasować je do indywidualnych potrzeb każdej stylistki. Wśród nich znajdują się:

  • pilniki w dwóch: kształtach (half moon oraz elipsa), grubościach (klasyczna oraz slim) i gradacjach (100/180 oraz 180/240);
  • polerki o czterech stopniach gradacji: 100/180 (gradacja 100 sprawdzi się przy opracowywaniu żelu, akrylu bądź hybrydy, natomiast gradację 180 najlepiej użyć do przygotowania naturalnej płytki), 180/220 (do matowienia paznokcia przed wykonaniem stylizacji hybrydowej oraz do wyrównania większych nierówności przy manicurze hybrydowym), 220/280 (do przygotowania płytki przed klasycznym manicure oraz do wygładzania powierzchni akrylowych) oraz 400/4000 (model Diamond Shine, którego maksymalnie delikatna gradacja nadaje się idealnie do nabłyszczania oraz manicure’u z masłem shea);
  • wygodne i estetyczne cążki do pedicure’u wykonane z wysokiej jakości stali chirurgicznej;
  • bardzo poręczne i niezwykle dokładne nożyczki do wycinania skórek oraz przycinania form, naklejek czy szablonów;
  • metalowe kopytka do czyszczenia wałów okołopaznokciowych (idealne narzędzie do wykonywania m.in. manicure’u kombinowanego);
  • ceramiczne  kopytka do ściągania lakierów hybrydowych;
  • sondy do zdobienia paznokci (np. cyrkoniami, ćwiekami czy kryształami Swarovskiego);
  • magnesy do uzyskiwania efektu „kociego oka”;
  • ergonomiczne gilotyny do przycinania i obcinania tipsów;
  • mieszadełko Mixing Tool do miksowania ze sobą farbek, akryli, żeli oraz różnych komponentów;
  • profesjonalne zaciskarki do formowania tunelu i nakładania drobnych zdobień;
  • nakładki ścierne o różnych kształtach i stopniach gradacji.

  Ponadto kompleksową ofertę Indigo uzupełniają frezy oraz pędzle do paznokci.

  Frezy do paznokci w ofercie Indigo Nails

  • Frezy Indigo Style – najostrzejsze i najmocniejsze frezy dedykowane do zdejmowania żelu i akrylu oraz skracania przedłużonych paznokci. Dzięki powłoce Infinity Life zachowują swoje właściwości nawet dwa razy dłużej niż tradycyjne frezy. W aktualnej ofercie dostępne są dwa modele:

  o   Frez Indigo Style 1 – ze względu na uniwersalne nacięcia na jego powierzchni rekomendowany jest zarówno dla stylistek pracujących prawą, jak i lewą ręką. Dzięki bardzo dużej powierzchni styku pozwala na szybkie opracowanie produktu na płytce oraz skrócenie paznokci.

  o   Frez Indigo Style 2 – jego unikalne, podwójne nacięcie sprawia, że usuwanie nawet najtwardszej masy akrylowej zajmuje dosłownie chwilę, natomiast zaokrąglony kształt zwiększa bezpieczeństwo podczas pracy w okolicy skórek. W ofercie dostępna jest wersja dla prawo i leworęcznych stylistek.

  • Frezy Indigo Karbid (modele 1-4) – ich charakterystycznymi cechami są: bezpieczny kształt (zaokrąglona główka zwiększająca bezpieczeństwo podczas usuwania produktu z okolicy skórek) oraz wykonanie z wysokiej jakości węglika spiekanego. W ofercie dostępne są różne gradacje:

  o   Karbid 1 – najdelikatniejszy frez dedykowany do usuwania lakierów hybrydowych, nawet z takich baz jak: Liquid Base czy Pedicure Base. Jest nazywany gumką do usuwania lakierów hybrydowych.

  o   Karbid 2 – średnio ostry frez, który sprawdzi się zarówno do usuwania lakierów hybrydowych, jak i żeli kolorowych z powierzchni paznokci wzmocnionych np. podwójną warstwą bazy proteinowej. Ponadto pozwala skrócić wolny brzeg paznokcia. Karbid 2 jest najbardziej uniwersalnym frezem karbidowym.

  o   Karbid 3 – najostrzejszy spośród frezów karbidowych, który pozwala zdjąć lakiery hybrydowe i żele kolorowe oraz usunąć z płytki żel budujący czy nawet akryl. Bez problemu można nim skrócić wolny brzeg paznokcia przedłużonego.

  o   Karbid 4 – frez o bardziej precyzyjnym kształcie stożka, który pozwala usunąć produkt w trudniej dostępnych miejscach. Idealny do zdejmowania żelu, akrylu i stylizacji hybrydowych oraz skracania paznokci przedłużonych.

  • Frez Indigo Karbid 5 – jeden z najbardziej uniwersalnych frezów w ofercie Indigo. Jest niezwykle mocny, ponieważ został wykonany z węglika spiekanego. Karbid 5 pozwala: opracować paznokcie z każdej strony, usunąć kolor, żel czy akryl z okolicy skórek, przygotować naturalne paznokcie widoczne pod stylizacją, precyzyjne usunąć powstałe zapowietrzenia oraz skrócić wolny brzeg paznokci przedłużonych.
  • Frez Indigo Karbid 6 Multicolor – najbardziej precyzyjny frez spośród produktów wykonanych z węglika spiekanego. Ma kształt małego, zaokrąglonego stożka. Pozwala opracować żele, akryle i hybrydy nawet na najmniejszej płytce. Umożliwia wyczyszczenie  nieestetycznych spodów, czyli naturalnych paznokci widocznych pod stylizacją. Ponadto frez Indigo Karbid 6 Multicolor sprawdza się idealnie do usuwania niewielkich zapowietrzeń. Model ten jest dedykowany do opracowywania odrostu i usuwania koloru z okolicy skórek.
  • Frezy Indigo Cuticle (modele 1-5) – produkty z diamentowym nasypem przeznaczone do opracowywania skórek i wałów okołopaznokciowych. Stanowią idealny sposób na perfekcyjne przygotowanie płytki do dalszej stylizacji. Należy pamiętać, że usunięcie skórek i nabłonków jest gwarancją trwałej i bezpiecznej stylizacji, natomiast ich niedokładne opracowanie może powodować powstawanie zapowietrzeń i mniejszą trwałość. Dobór odpowiedniego frezu zależy od indywidualnych preferencji, doświadczenia stylistki i oczekiwanego efektu. Aktualna oferta obejmuje:
   • Indigo Cuticle 1 – frez w kształcie wrzeciona, który delikatnie usuwa skórki, jednocześnie podnosząc wał paznokciowy;
   • Indigo Cuticle 2 – najbardziej precyzyjny frez w ofercie Indigo, który pozwala usunąć nawet najmniejsze i najbardziej niedostępne skórki oraz nabłonki, a także perfekcyjne dopracować każdą stylizację. Ponadto jest idealnym frezem do manicure’u kombinowanego. Należy jednak pamiętać, że Cuticle 2 jest propozycją dla doświadczonych stylistek, które pracują na frezarce od dłuższego czasu.
   • Indigo Cuticle 3 – precyzyjny, a jednocześnie bezpieczny frez (zawdzięcza to swojemu prostemu kształtowi i zaokrąglonej końcówce). Jego niewielki rozmiar pozwala dopracować stylizację w trudniej dostępnych miejscach.
   • Indigo Cuticle 4 – nieco większy frez o prostym kształcie i zaokrąglonej końcówce, który sprawdzi się do odpychania skórek i usuwania ukrytych pod nimi nabłonków.
   • Indigo Cuticle 5 – frez o kształcie zapałki, który pozwoli wygładzić skórki, nadając stylizacji perfekcyjne wykończenie.
  • Indigo Cuticle 6  – pierwszy w ofercie Indigo frez z węglika spiekanego w kształcie kuleczki. Dzięki temu, że jest niezwykle precyzyjny, sprawdzi się rewelacyjnie podczas wykonywania manicure’u kombinowanego.
  • Indigo Cuticle 7 – frez w postaci delikatnej kulki, który umożliwia finalne wygładzenie poszarpanych skórek.
  • Frez Indigo Cuticle 8 – nieco ostrzejsza kulka, która sprawdzi się do suchej i stwardniałej skóry, która wymaga wygładzenia bocznych wałów okołopaznokciowych, skórek i opuszków.
  • Frez Indigo Cuticle 9 – najczęściej wybierany z całej oferty Indigo. Jego uniwersalny kształt łączy w sobie najbardziej praktyczne cechy walca i stożka, pozwalając w tym samym czasie na delikatne odpychanie i usuwanie skórek oraz ukrytych pod nimi nabłonków. Opracowując skórki frezem Indigo Cuticle 9, można zrezygnować z wykorzystania kopytka do dalszej stylizacji.
  • Frez Indigo Cuticle 14 – największa kulka w ofercie Indigo, która pozwala na ostateczne wygładzenie skórek i nadanie stylizacji ostatniego szlifu. Frez Cuticle 14 może być również wykorzystywany do opracowywania suchej i stwardniałej skóry na opuszkach i wewnętrznej stronie dłoni.
  • Frez Indigo Cuticle 15 – najsmuklejsze, jeszcze bardziej precyzyjne wrzeciono dedykowane do trudno dostępnych skórek. Pozwala na jednoczesne usuwanie skórek i unoszenie wału paznokciowego, dzięki czemu kolor może być zaaplikowany maksymalnie głęboko. Jest to idealny frez do manicure kombinowanego.
  • Frezy Indigo Diamond (modele 1-4) – produkty dedykowane do wyrównywania masy żelowej zarówno w tradycyjny sposób (na sucho), jak i na mokro. Jako jedyne pozwalają na wykorzystanie oliwki do frezowania Easy File Oil (już jedna kropla zwiększa komfort pracy i ułatwia opracowywanie powierzchni żelu czy bazy hybrydowej). Kształt walca i duża powierzchnia styku pozwalają skrócić czas pracy do bezpiecznego minimum. Obecnie w ofercie znajdują się:

  o  Indigo Diamond 1 – najdelikatniejszy frez z diamentowym nasypem dedykowany dla początkujących stylistek. Ponadto rekomenduje się go do stylizacji wykonanych na, takich bazach jak: Liquid Base czy Pedicure Base. Frez Indigo Diamond 1 sprawdzi się idealnie do zmatowienia naturalnej płytki przed dalszą stylizacją (stanowi doskonałą alternatywę dla polerki czy buffera).

  o   Indigo Diamond 2 – frez o średniej gradacji pozwalający na opracowanie podwójnej warstwy bazy proteinowej lub paznokci żelowych. Sprawdza się do zmatowienia naturalnej płytki przed dalszą stylizacją (jest świetną alternatywą dla polerki czy buffera).

  o  Indigo Diamond 3 – najostrzejszy spośród frezów do opracowywania paznokci żelowych i baz hybrydowych. Pozwala szybko i bezpiecznie uzyskać równą powierzchnię do dalszych etapów stylizacji.

  o  Indigo Diamond 4 – jedyny frez Indigo w kształcie krótkiego walca z bezpieczną końcówką. Dzięki temu nawet początkująca stylistka może rozpocząć wyrównywanie powierzchni stylizacji żelowej czy bazy hybrydowej bez obawy o uszkodzenie skórek.

  • Frez Indigo Diamond 11 – jedyny taki frez w ofercie Indigo do opracowywania skórek, który nie posiada diamentowego nasypu. Dzięki niezwykle precyzyjnemu kształtowi płomyka pozwala na usunięcie nabłonków i opracowanie skórek w perfekcyjny sposób.
  • Frez Indigo Ceramic – jedyny w ofercie Indigo frez ceramiczny, który przeznaczony jest do usuwania skórek przy wale okołopaznokciowym. Jego idealnie wyprofilowany kształt zapewnia bardzo wygodną pracę. Indigo Ceramic to świetny wybór dla początkujących stylistek.

  Pędzelki do paznokci w ofercie Indigo Nails

  Pędzle Indigo to przede wszystkim wysoka jakość wykonania zapewniająca wygodną pracę na najwyższym poziomie. Ergonomiczna rączka sprawia, że trzymanie pędzli nie jest uciążliwe nawet przy wymagających zdobieniach, a ich dobra chłonność i odpowiednio ułożone włosie pozwalają na precyzyjną i wydajną pracę. W aktualnej ofercie znajdują się:

  • Master Nail Art – cienkie pędzelki stworzone do precyzyjnej pracy. Modele nr 002, 004, 005, 006, 007 posiadają syntetyczne włosie wraz z dodatkową, maksymalnie precyzyjną końcówką i są przeznaczone do żeli oraz lakierów hybrydowych. Wyjątkiem jest nr 003, czyli pędzelek z naturalnego włosia przeznaczony do farbek akrylowych.
  • Aquarelle Sting – pędzelek wykonany z naturalnego włosia. Przeznaczony do tworzenia zdobień akwarelami i żelami (idealny do micropaintingu oraz Nail Artu).
  • One Stroke – pędzelek posiadający syntetyczne włosie o prostym lub skośnym ścięciu. Nadaje się do cieniowania kolorów, a także stanowi doskonały wybór do zdobień typu One Stroke.
  • Oval Excellent No. 6 – pędzelek z 100% naturalnym włosiem Kolinsky. Posiada precyzyjną końcówkę o ostrym zakończeniu. Oval Excellent No. 6 sprawdza się idealnie podczas wykonywania akrylowych kwiatów oraz pracy techniką Nail Art.
  • Acrylic Oval No. 8 – pędzelek posiadający 100% naturalne włosie Kolinsky. Pozwala nabrać kulkę akrylu w odpowiedniej wielkości. Acrylic Oval No. 8 rekomendowany jest dla początkujących stylistek.
  • Vlada Bulle Brush No. 9 – pędzelek zaprojektowany przez Instruktorkę Vladę Bulle. Posiada w 100% naturalne włosie Kolinsky, którego kształt brzuszka umożliwia nabieranie dużych kulek produktu. Vlada Bulle Brush No. 9 sprawdza się świetnie podczas stylizacji długich paznokci. Pędzelek ten rekomenduje się do szybkiej pracy.
  • Gel Brush (modele No. 4 oraz 6) – pędzelki z 100% naturalnym włosiem przeznaczone do metody żelowej. Doskonale sprawdzają się przy budowie paznokcia oraz nakładaniu koloru. Pędzelki Gel Brush są z jednej strony zaokrąglone, a kwadratowe z drugiej.
  • 3D Cat Tongue No. 4 – pędzel w kształcie kociego języka wykonany z 100% naturalnego włosia Kolinsky. Jest elastyczny i miękki, co pozytywnie wpływa na komfort i dokładność pracy. 3D Cat Tongue No. 4 charakteryzuje się uniwersalnością (nadaje się do pracy różnymi technikami).
  • Pro Brush (modele No. 2 oraz 4) – pędzelki w kształcie kociego języka, które posiadają 100% naturalne włosie Kolinsky. Są elastyczne, miękkie, a do tego sprężyste, co pozwala na wygodną pracę. Pędzle Pro Brush rekomenduje się do zdobień akrylowych oraz technik Nail Art.  Pytania i odpowiedzi

  Read the FAQ