Lakiery hybrydowe

Sortowanie

36,99 zł
7 ml
36,99 zł
7 ml
36,99 zł
7 ml
36,99 zł
7 ml
36,99 zł
7 ml
36,99 zł
7 ml
36,99 zł
7 ml
36,99 zł
7 ml
36,99 zł
7 ml
36,99 zł
7 ml
40,99 zł
7 ml
40,99 zł
7 ml
40,99 zł
7 ml
36,99 zł
7 ml
36,99 zł
7 ml
36,99 zł
7 ml
36,99 zł
7 ml
36,99 zł
7 ml
36,99 zł
7 ml
36,99 zł
7 ml

Lakiery hybrydowe Indigo

Co to jest lakier hybrydowy?

Lakier hybrydowy łączy w sobie najlepsze cechy lakierów klasycznych oraz żeli do paznokci. Dzięki wyjątkowo łatwej aplikacji nakładanie hybryd wygląda dokładnie tak, jak praca z tradycyjnymi lakierami do paznokci.

Miękki i precyzyjny pędzelek do hybryd sprawia, że stylizację paznokci wykonasz z czystą przyjemnością! Zaokrąglone brzegi elastycznego włosia pozwolą Ci idealnie nałożyć produkt w okolicy skórek i bocznych wałów okołopaznokciowych, natomiast kremowa konsystencja zapewni spokojną pracę, zmniejszając ryzyko zalewania skórek.

Co wyróżnia lakiery hybrydowe Indigo?

Hybrydy Indigo stanowią synonim wysokiej jakości, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty dermatologiczne i wdrożenia standardów ISO. Z tego powodu profesjonalne stylistki na całym świecie uwielbiają na nich pracować. Do najważniejszych zalet lakierów hybrydowych Indigo należą:

 • kremowa konsystencja, która pozwala na spokojną pracę zwłaszcza w okolicy skórek, minimalizując ryzyko ich zalewania podczas pracy;
 • precyzyjny i elastyczny pędzelek do hybryd;
 • pełne krycie po dwóch warstwach (wyjątek stanowią transparentne lakiery hybrydowe, np. z kolekcji Glass, które dają efekt szkła na paznokciach);
 • szeroka gama kolorystyczna, w której każda kobieta znajdzie coś dla siebie;
 • elastyczna struktura minimalizująca ryzyko powstawania pęknięć i odprysków przy prawidłowo wykonanej stylizacji;
 • szybki czas utwardzania w profesjonalnej lampie do paznokci MultiLed Indigo.

Jak prawidłowo nakładać lakiery hybrydowe?

Nakładając lakier hybrydowy, musisz pamiętać o kilku ważnych czynnościach. Poniżej przedstawiamy proces prawidłowej stylizacji hybrydowej, dzięki której uzyskasz olśniewający efekt:

 • Zdezynfekuj dłonie klientki oraz własne, używając środków do dezynfekcji, a następnie nałóż rękawiczki jednorazowe – jest to jedna z najważniejszych czynności podczas każdej stylizacji, bez względu na to, czy wykonujemy paznokcie żelowe, manicure hybrydowy, pracujemy z akrylożelem Gelastic, czy tworzymy stylizację akrylową. Prawidłowa dezynfekcja i sterylizacja wysokiej jakości przyrządów do paznokci oraz stosowanie jednorazowych akcesoriów (w przypadku, gdy nie mamy możliwości sterylizacji w autoklawie) stanowi gwarancję bezpieczeństwa zarówno dla Ciebie, jak i Twojej klientki.
 • Po wstępnej ocenie stanu dłoni możesz delikatnie, przy pomocy jednorazowych, drewnianych patyczków, odsunąć skórki, aby przygotować powierzchnię naturalnej płytki do kolejnego kroku jakim jest opracowanie wolnego brzegu. Na tym etapie ważne jest, aby wybrać odpowiednią gradację pilników w zależności od kondycji naturalnej płytki lub produktu jaki się na niej znajduje.
 • Teraz możesz przejść do dokładnego i równomiernego zmatowienia naturalnej płytki polerką o gradacji 100/180 lub 180/220 (możesz do tego celu użyć również pilnika o delikatnej gradacji 180/240). Warto dodać, że w ofercie Indigo znajdziesz więcej produktów z tej kategorii. Jednym z nich jest polerka 220/280, która ma zbyt wysoką gradację, aby przygotować paznokcie do stylizacji z wykorzystaniem lakierów hybrydowych Indigo (sprawdzi się jednak idealnie do wyrównania płytki przed nakładaniem klasycznego lakieru do paznokci).
 • Następnym krokiem jest dokładne odtłuszczenie płytki oraz usunięcie wilgoci z płytki przy pomocy wacika bezpyłowego nasączonego klasycznym cleanerem do paznokci (fioletowa etykieta). Na tym etapie stylizacji jest to jedyny odtłuszczacz do paznokci, który sprawi, że paznokcie hybrydowe będą piękne i trwałe.
 • Gdy naturalna płytka paznokcia jest zmatowiona i odtłuszczona, możesz nałożyć na nią kolejne preparaty pomocnicze, czyli primery. W ofercie Indigo znajdziesz dwa rodzaje tych produktów – Free Acid Primer, czyli primer bezkwasowy (działa on jak taśma dwustronna, pozostawiając lepką warstwę na powierzchni paznokcia i to właśnie na nią nakładamy wybraną bazę hybrydową, żelową lub masę akrylową) oraz Acid Primer będący primerem kwasowym (stanowi on nieocenione wsparcie podczas pracy z wymagającą płytką). Są to niezbędne preparaty pomocnicze wzmacniające przyczepność produktu do płytki. Dzięki nim każdy manicure hybrydowy, stylizacja akrylowa czy paznokcie żelowe są niezwykle trwałe i bezpieczne. Więcej informacji na temat primerów znajdziesz w dalszej części tekstu – rozdział „Primer kwasowy czy bezkwasowy? Jaki wybrać?”.
 • Po nałożeniu odpowiedniego primera (dostosowanego indywidualnie do płytki klientki) możesz zająć się wyborem bazy do paznokci. W szerokiej ofercie Indigo każda stylistka znajdzie swoją ulubioną! Więcej informacji o ofercie baz znajdziesz w dalszej części tekstu – rozdział „Bazy do paznokci Indigo”.
 • Kiedy masz już bazę hybrydową, która spełnia Twoje oczekiwania i wykonałaś jej poprawną aplikację, możesz przejść do nakładania lakieru hybrydowego w wybranym odcieniu (więcej na temat dostępnych kolorów dowiesz się w dalszym rozdziale pt. „Ekspert w dziedzinie kolorów według Vogue’a”);
 • Po nałożeniu wybranego koloru, czas na top hybrydowy, który zabezpieczy całą stylizację i sprawi, że paznokcie hybrydowe będą piękne i błyszczące przez wiele tygodni. Podobnie jak w przypadku bazy do hybryd, wybór odpowiedniego topu zależy od indywidualnych upodobań i efektu jaki chcesz uzyskać (o szerokiej ofercie topów Indigo dowiesz się z rozdziału „Topy hybrydowe Indigo”).
 • Aby wykończyć manicure hybrydowy, po utwardzeniu topu w lampie musimy odczekać około minuty w celu usunięcia lepkiej warstwy z Wet Looka, Removable Top Coata, Top Coata Pro White’a czy 3D Glossa, wykorzystując Cleaner Indigo Shea Super Shine.

Voilà! Możesz cieszyć się piękną stylizacją hybrydową!

Primer kwasowy czy bezkwasowy? Jaki wybrać?

Wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań – primery zawsze dobiera się do naturalnej płytki, a nie do wykonywanej metody.

Primer bezkwasowy działa jak taśma dwustronna, pozostawiając lepką warstwę na płytce paznokcia, na którą nakładamy wybraną bazę hybrydową, żelową bądź masę akrylową! Primer bezkwasowy to najbardziej uniwersalny preparat pomocniczy, ponieważ stosowany jest do około 90% wszystkich stylizacji. Masz wątpliwości jakiego primera użyć? Wypróbuj Free Acid Primer!

Drugi produkt w ofercie Indigo, czyli primer kwasowy, dedykowany jest do bardziej wymagającej płytki. Acid Primer to preparat pomocniczy do zadań specjalnych, ponieważ pozwala na stworzenie trwałej i bezpiecznej stylizacji w przypadku, gdy zastosowanie tradycyjnego primera bezkwasowego nie przyniosło oczekiwanych efekt