Lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe

Produktów:
11
Sortowanie:
Domyślnie
Nowość

Greensetter Lakier Hybrydowy

35 PLN 7 ml
Nowość
Wzornik Master of Pastel

Wzornik Master of Pastel

3 PLN
Nowość

MarmoLady lakier hybrydowy

35 PLN 7 ml
Nowość

Eggstra lakier hybrydowy

35 PLN 7 ml
Nowość

Melonholic lakier hybrydowy

35 PLN 7 ml
Nowość

Trele Morele lakier hybrydowy

35 PLN 7 ml
Nowość

Miss Muffin lakier hybrydowy

35 PLN 7 ml
Nowość

Ice Dream lakier hybrydowy

35 PLN 7 ml
Nowość

Easter Twister Lakier hybrydowy

35 PLN 7 ml
Nowość

Mr Pan Cake Lakier hybrydowy

35 PLN 7 ml

Surprise! Lakier Hybrydowy

35 PLN 7 ml
1 z 36
Następna
strona
Produktów:
11

Lakiery hybrydowe Indigo Nails – ponadprzeciętna trwałość i przepiękne kolory

Czym jest lakier hybrydowy? Właściwości i charakterystyka

Lakiery hybrydowe do paznokci wprowadziły wielką rewolucję w branży kosmetycznej, a ich popularność wśród kobiet nieustannie rośnie. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na ich znakomitą trwałość na poprawnie wykonanej stylizacji (od 2 do 3 tygodni) oraz ogromne możliwości stylizacyjne jakie oferują.

Niezliczona liczba kolorów, odcieni oraz efektów możliwych do uzyskania – wszystko to stoi za ogromnym sukcesem lakierów hybrydowych wśród kobiet na całym świecie. Tradycyjny manicure to melodia przeszłości, a więc jeśli chcesz być na czasie, koniecznie sprawdź ofertę produktów i lakierów do hybryd Indigo Nails!

Dlaczego warto wybrać lakiery hybrydowe Indigo?

Hybrydy Indigo są synonimem najwyższej jakości, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i certyfikaty. Z tego powodu profesjonalne stylistki na całym świecie uwielbiają na nich pracować. Wybierając je, możesz być pewna powalającego i trwałego efektu trwającego nawet do 3 tygodni (warunkiem jest prawidłowo wykonany zabieg hybrydowy).

Szukasz dobrych lakierów hybrydowych, które spełnią Twe oczekiwania zarówno w kwestii trwałości, jak i olśniewającego wyglądu? Koniecznie sprawdź nasza ofertę! Zalet produktów do wykonywania paznokci hybrydowych od Indigo jest naprawdę wiele! Do najważniejszych z nich zaliczyć trzeba:

 • brak jakichkolwiek odprysków i zalanych skórek w przypadku wykonania prawidłowej aplikacji,
 • szeroką gamę produktów (w ofercie znaleźć można zarówno lakiery z bardzo mocną pigmentacją, która zapewnia znakomite krycie, jak i delikatniejsze warianty),
 • konsystencję pozwalającą na komfortowe nakładanie lakieru hybrydowego na płytkę paznokcia,
 • profesjonalne wsparcie przy tworzeniu niezwykle pięknych i oryginalnych stylizacji z wykorzystaniem najmodniejszych zdobień (np. drobinki) i popularnych efektów (m.in. „Syrenka”, „Holo”, „Pixel”, „Metal Manix”),
 • szybki czas utwardzania wynoszący średnio od 30 do 60 sekund (zalecanym rozwiązaniem jest użycie wydajnej lampy MultiLED Indigo).

W oceanie cudownych barw i odcieni, czyli hybrydy Indigo i ich kolory

Nie było przesadą w nadaniu marce Indigo tytułu eksperta w dziedzinie kolorów. Zrobił to sam Vogue Magazine, który od ponad wieku stoi na straży dobrego stylu. Kolory lakierów hybrydowych z aktualnej oferty Indigo po prostu zachwycają, a więc nie czekaj ani chwili dłużej i przekonaj się o tym sama!

Tym, co wyróżnia lakiery hybrydowe Indigo Nails na rynku jest niezwykle szeroka oferta wyjątkowych barw. Dzięki temu każda kobieta znajdzie wśród nich coś dla siebie – odważne i nasycone odcienie, nieco szalone, letnie kompozycje, subtelne i kobiece „nudziaki”, a także klasyczne, niewychodzące z mody warianty kolorystyczne!

Jak zrobić hybrydy na paznokciach?

Nakładając lakier hybrydowy, należy pamiętać o procedurze stosowanej przez profesjonalne kosmetyczki! Oto najważniejsze kroki, o których musisz wiedzieć, robiąc hybrydę:

 • przygotowanie płytki do zabiegu przy pomocy pilniczka lub profesjonalnej frezarki,
 • odsunięcie i wycięcie skórek,
 • zmatowienie płytki przy użyciu buffera bądź kostki,
 • odtłuszczenie paznokcia,
 • nałożenie cienkiej warstwy bazy,
 • utwardzenie bazy hybrydowej w lampie (np. wysoce efektywnym modelu MultiLED marki Indigo),
 • aplikacja hybrydy w wybranym przez nas kolorze,
 • ponowne utwardzanie,
 • nałożenie topu, który sprawi, że paznokcie uzyskają połysk,
 • przemycie stylizacji odtłuszczaczem.

Jak zmyć i skutecznie usunąć lakier hybrydowy?

Najefektywniejszym sposobem zdejmowania hybrydy jest użycie frezarki. Należy jednak pamiętać, że metoda ta wymaga sporej wprawy – stosując ją, trzeba uważać, aby frez nie dotknął naturalnej płytki i pozostawił na paznokciu jedynie cienką warstwę bazy.

Niezbędnym elementem usuwania hybrydy jest również wykorzystanie delikatnego płynu zwanego removerem. Zabieg ten ma na celu rozpuszczenie bazy hybrydowej, którą można następnie z łatwością zdjąć przy pomocy kopytka. Po prawidłowym usunięciu zalegającej warstwy ostatnim krokiem jest przemycie płytki cleanerem.

Jak dbać o naturalne paznokcie i stylizację hybrydową?

Naturalne paznokcie można wzmocnić dzięki stosowaniu bazy proteinowej Indigo, która tworzy pancerz chroniący płytkę przed czynnikami zewnętrznymi. Baza sprawia, że paznokcie, które odrastają są mocniejsze i nie rozdwajają się!

Warto dodać, że Protein Base jest produktem, który przeszedł rygorystyczne badania aplikacyjne pod kontrolą dermatologiczną, a jedynymi przeciwskazaniami do jego stosowania są ostre stany zapalne lub nadwrażliwość, na którykolwiek ze składników.

 

Pytania i odpowiedzi

Read the FAQ