Preparaty pomocnicze

 1. Indigo Nails
 2. Preparaty pomocnicze

Liczba produktów: 27

  Sortuj

  Guma do skórek Mr. Gum

  18 PLN 10 ml

  Oliwka do Frezowania Indigo

  14.9 PLN 8 ml

  Acid Primer

  13 PLN 5 ml

  Acid Primer

  29 PLN 15 ml

  Acid Free Primer

  13 PLN 5 ml

  Acid Free Primer

  29 PLN 15 ml

  Cleaner

  11 PLN 5 ml

  Cleaner

  18 PLN 15 ml

  Finish Top Coat

  20 PLN 15 ml

  Cleaner

  7 PLN 50 ml

  Cleaner

  35 PLN 250 ml

  Cleaner

  60 PLN 500 ml

  Cleaner Shea Supershine Effect

  7 PLN 50 ml

  Cleaner Wipe Off

  7 PLN 50 ml

  Cleaner Wipe Off

  39 PLN 500 ml

  Cleaner Shea Supershine Effect

  29 PLN 250 ml

  Cleaner Shea Supershine Effect

  44 PLN 500 ml

  Remover

  49 PLN 500 ml

  Remover

  29 PLN 250 ml

  Brush Cleaner

  25 PLN 150 ml

  Take Your Time Monomer

  90 PLN 150 ml

  Nail Liquid

  90 PLN 150 ml

  NNA Pronomer

  90 PLN 150 ml

  Klej do tipsów

  10 PLN 7,5 ml

  Cuticle Remover

  16 PLN 10 ml

  Indigo Foil Glue

  15 PLN 5 ml

  Seventh Heaven Zmywacz do Paznokci

  25 PLN 500 ml

  Preparaty pomocnicze Indigo Nails – niezbędnik każdej stylistki!

  Czym są preparaty pomocnicze?

  Preparaty pomocnicze sprawiają, że stylizacja staje się bezpieczna i trwała! Bez względu na to, czy wykonujemy paznokcie żelowe, stylizację akrylową, wykorzystujemy akrylożel Gelastic, czy tworzymy paznokcie hybrydowe, bez odpowiednio dobranego cleanera i primera nie ma mowy o prawidłowo wykonanym zabiegu.

  Co to cleaner i do czego służy?

  Cleaner Indigo, czyli odtłuszczacz do paznokci, jest produktem, który w idealny sposób przygotuje płytkę do dalszej stylizacji. Odtłuszczenie i usunięcie z jej powierzchni wszelkich zanieczyszczeń oraz pyłu pozostałego po matowieniu paznokci stanowi pierwszy krok w kierunku bezpiecznej i trwałej stylizacji hybrydowej.

  Fioletowy cleaner do paznokci Indigo jest obowiązkowym preparatem pomocniczym stosowanym przed rozpoczęciem każdej stylizacji. Wystarczy, że nasączysz nim wacik bezpyłowy i przetrzesz powierzchnię płytki, a w mgnieniu oka stanie się ona matowa. Po tej czynności możesz przejść do kolejnego preparatu, czyli primera.

  Co to primer i do czego służy?

  Czym jest primer? Primer to preparat pomocniczy, który wzmacnia przyczepność wybranego produktu do płytki. Bez względu na to, jaką metodę wybrałaś (hybrydową, żelową, akrylożelową Gelastic, akrylową), primer jest obowiązkowym produktem, który sprawia, że paznokcie są piękne, bezpieczne i trwałe przez wiele tygodni.

  Primer kwasowy czy bezkwasowy?

  Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest to, czym się różni primer bezkwasowy od kwasowego? Już odpowiadamy! Zacznijmy od tego pierwszego. Primer bezkwasowy działa jak dwustronna taśma, która pozostawia lepką warstwę na powierzchni paznokcia. W związku z tym nie można czekać na jego odparowanie z płytki. Na lepką warstwę należy niezwłocznie nałożyć wybraną bazę hybrydową, żelową lub masę akrylową. Primer bezkwasowy to najbardziej uniwersalny preparat pomocniczy w całej ofercie Indigo, ponieważ stosuje się go nawet do 90% wszystkich stylizacji. Jeśli masz wątpliwości, jakiego primera użyć, to właśnie Free Acid Primer będzie najbezpieczniejszym wyborem.

  Natomiast primer kwasowy (Acid Primer) to preparat pomocniczy do zadań specjalnych pozwalający na stworzenie trwałej i bezpiecznej stylizacji w przypadku, gdy tradycyjny primer bezkwasowy nie przyniósł satysfakcjonujących rezultatów. Jego silniejsze działanie umożliwia tworzenie stylizacji, nawet jeśli klientka cierpi na: nadpotliwość dłoni, zmiany hormonalne, takie jak hashimoto, a także nadczynność lub niedoczynność tarczycy.

  Należy jednak pamiętać, że każda płytka jest inna, a produkty Indigo przeznaczone są do użytku profesjonalnego. Warto zatem wybrać odpowiedni kurs stylizacji paznokci, aby dowiedzieć się więcej o bezpiecznym stosowaniu preparatów Indigo. Więcej informacji o prowadzonych przez nas szkoleniach znajdziesz tutaj – https://www.indigo-nails.com/szkolenia.

  Preparaty pomocnicze w ofercie Indigo Nails

  • Cleaner Shea Super Shine – cleaner Indigo będący idealnym produktem do wykończenia paznokci hybrydowych lub żelowych. W sytuacji, gdy do stylizacji wybierasz top pozostawiający lepką warstwę po utwardzeniu w lampie, możesz ją usunąć właśnie dedykowanym Cleanerem Shea Super Shine. Zawartość masła shea sprawi, że skórki nie będą wymagały aplikowania oliwki na wykończenie stylizacji, a paznokcie będą pięknie błyszczały jeszcze dłużej!
  • Cleaner Wipe Off – cleaner Indigo rekomendowany do poprawek podczas pracy (idealnie przygotowuje powierzchnię paznokcia do aplikacji kolejnej warstwy produktu lub zdobienia).
  • Remover Indigo – preparat, który działa jak zmywacz do hybryd, pozwalając na bezpieczne usunięcie ich z powierzchni paznokcia. Jak go używać? Wystarczy nasączyć wacik bezpyłowy removerem, zawinąć paznokieć (np. w folię aluminiową lub przy wykorzystaniu specjalnych zestawów), a następnie po około 10 minutach, wykorzystując patyczki do paznokci lub dedykowane kopytko ceramiczne, delikatnie usunąć rozpuszczoną hybrydę. W celu wyrównania powierzchni płytki należy użyć odpowiedniej polerki (np. o gradacji 180/220).
  • Zmywacz do paznokci bez acetonu – produkt o pięknym, kobiecym zapachu Seventh Heaven to miła odmiana podczas bezpiecznego usuwania klasycznych lakierów do paznokci. Przyjemny zapach umila pracę, a zmywacz bez acetonu delikatnie usuwa stylizację.
  • Cuticle Remover – preparat, który pozwoli w delikatny i bezpieczny sposób usunąć skórki. Dzięki niemu, po około 2 minutach od aplikacji, suche skórki stają się łatwe do odsunięcia i ewentualnego usunięcia. Należy pamiętać, że przed kolejnymi etapami stylizacji niezbędne jest dokładne umycie rąk, aby usunąć płyn do zmiękczania skórek!
  • Klej do tipsów Indigo – idealny wybór, gdy chcesz przymocować kryształy Swarovskiego, ćwieki lub inne ozdoby do paznokci.
  • Indigo Foil Glue – niezawodny produkt, aby nakładać folie na paznokcie (rekomendowany do większych powierzchni). Po nałożeniu cienkiej warstwy kleju na zmatowiony manicure hybrydowy, paznokcie żelowe, akrylożele Gelastic lub stylizację akrylową należy poczekać aż klej zmieni barwę z mleczno-tęczowej na całkowicie bezbarwną. To znak, że nastąpił idealny moment na nałożenie folii na paznokcie. Jak powinno się to prawidłowo zrobić? Na początku trzeba równomiernie, ale delikatnie docisnąć folię, a następnie zdecydowanym ruchem ją zdjąć. Na koniec należy zastosować top do paznokci (np. żelowy Wet Look lub hybrydowy 3D Gloss).
  • Brush Cleaner – cleaner Indigo do czyszczenia pędzli akrylowych, który jest ostatnią deską ratunku, gdy resztki akrylu pozostaną na włosiu. Użyty w odpowiednim momencie pozwoli przywrócić pędzel do życia.
  • Monomery (zwane również liquidami) – niezbędne preparaty pomocnicze do wykonania paznokci akrylowych. W ofercie Indigo znajdziesz:
   • Nail Liquid – najszybciej zastygający monomer, który skierowany jest do zaawansowanych stylistek ceniących szybką pracę;
   • NNA Pronomer Liquid – monomer idealny do zdobień 3D. Masa akrylowa bardzo długo pozostaje plastyczna, co pozwala na tworzenie np. akrylowych kwiatów. Dodatkowo NNA Liquid posiada zminimalizowany zapach;
   • Take Your Time Liquid – najlepsza propozycja dla początkujących stylistek lub rozwiązanie na upalne dni, gdy pozostałe monomery polimeryzują zbyt szybko. Jak sama nazwa wskazuje – nie spiesz się, masz czas! Monomer Take Your Time Liquid to doskonały liquid do nauki pracy akrylem.

  Preparaty pomocnicze każdego dnia pozwalają na tworzenie pięknych i trwałych stylizacji!

  Pytania i odpowiedzi

  Read the FAQ