Banner image

Preparaty pomocnicze

Produktów:
11
Sortowanie:
Domyślnie
Cleaner Supershine Effect

Cleaner Supershine Effect

44 PLN 500 ml
Nowość
Oliwka do Frezowania Indigo

Oliwka do Frezowania Indigo

15 PLN 8 ml
Cuticle Remover

Cuticle Remover

16 PLN 10 ml
Seventh Heaven Zmywacz do Paznokci

Seventh Heaven Zmywacz do Paznokci

25 PLN 500 ml
Klej do tipsów

Klej do tipsów

10 PLN 7,5 ml
Remover

Remover

49 PLN 500 ml
Remover

Remover

29 PLN 250 ml
Indigo Foil Glue

Indigo Foil Glue

15 PLN 5 ml
Finish Top Coat

Finish Top Coat

20 PLN 15 ml
Cleaner Wipe Off

Cleaner Wipe Off

39 PLN 500 ml
Cleaner Shea Supershine Effect

Cleaner Shea Supershine Effect

44 PLN 500 ml
1 z 3
Następna
strona
Produktów:
11

Nieocenione wsparcie podczas stylizacji paznokci – preparaty pomocnicze od Indigo Nails

Jakie preparaty pomocnicze warto stosować?

Bez względu na to, czy jesteś profesjonalną stylistką, prowadzisz swój własny salon, czy stawiasz pierwsze kroki w świecie manicure, preparaty pomocnicze stanowią niezbędne uzupełnienie ekwipunku do stylizacji paznokci.

Primer – do czego służy?

Primer to niezbędny element trwałej stylizacji hybrydowej, akrylowej bądź żelowej. Jeśli zależy nam na długotrwałym efekcie, bez niego ani rusz! Co sprawia, że ma on tak ogromny wpływ na zabieg przedłużania paznokci? Po pierwsze wytrawia płytkę, po drugie zmienia jej pH, zwiększając przyczepność, a po trzecie zapobiega zapowietrzeniom.

Wyróżniamy dwa typy primerówbezkwasowe i kwasowe. Pierwsze z nich to produkty używane przy większości zabiegów. Ich uniwersalne właściwości sprawiają, że mogą być stosowane podczas różnych metod stylizacyjnych. Podczas różnych metod stylizacyjnych. Wytwarzają lepką powłokę na pwoierzchni płytki paznokcia, działając jak "dwustronna taśma klejąca".

Drugi rodzaj primerów to te, które posiadają kwas metakrylowy. Są one niezwykle pomocne w przypadku, gdy naturalne paznokcie nie są idealne, a klientka zmaga się z problemami hormonalnymi lub cierpi na nadpotliwość płytki. Primery te wytrawiają płytkę i powodują, iż jej powierzchnia staję się szorstka i sucha, wzmacniając tym samym jej przyczepność do produktu.

Czym jest cleaner i do czego służy?

Cleaner to kolejny produkt stojący bardzo wysoko na liście stylizacyjnych niezbędników, ponieważ pełni niezwykle ważną rolę odtłuszczacza do paznokci. Podobnie jak primer jest on niezwykle uniwersalny i sprawdzi się do każdej metody przedłużania – bez względu czy nosimy hybrydę, żel, czy akryl będzie on idealnym wyborem. Należy jednak pamiętać, że w ofercie Indigo Nails znaleźć można aż 3 rodzaje cleanerów i każdy z nich ma nieco inne przeznaczenia. Zatem dowiedzmy się jakie!

Pierwszym z nich jest klasyczny cleaner będący najmocniejszym produktem z oferty. Jego głównym zadaniem jest odtłuszczenie płytki paznokcia i usunięcie wszelkich zanieczyszczeń mogących negatywnie wpłynąć na przyczepność i trwałość stylizacji. Jeśli użyjemy go prawidłowo, to możemy być pewni, że żadne zapowietrzenia czy liftowania masy nie będą nam straszne!

Kolejnym produktem z kategorii cleanerów jest Wipe Off będący uniwersalnym preparatem do przemywania lepkiej warstwy żelu. Sprawdzi się również do wykonywania zdobień (np. z Art Gum) lub wzorów typu "Smoke Design".

Ostatni w ofercie jest Shea Cleaner Supershine – nasz bestesller! Jego przeznaczeniem jest usuwanie warstwy topu na zakończenie zabiegu manicure. Dodatkowo, dzięki wysokiej zawartości olejków, cleaner ten chroni skórki wokół paznokci i nabłyszcza stylizację. Do jego atutów należy również to, iż pozostawia na skórze klientki piękny zapach Seventh Heaven.

Pozostałe preparaty pomocnicze w ofercie Indigo Nails

Prócz cleanerów i primerów w ofercie Indigo Nails dostępne są również inne produkty pomocnicze:

  • monomery – niezbędne w metodzie akrylowej, pozwalają na uformowanie paznokci wraz z proszkiem akrylowym,
  • remover – delikatny płyn do ściągania hybrydy, który może również być używany do rozmiękczania paznokci akrylowych,
  • kleje do tipsów, cyrkonii oraz innych ozdób,
  • zmywacze do paznokci – całkowicie bezpieczne, niezwykle efektywne i oczywiście bez zawartości acetonu w składzie,
  • Bruch Cleaner - preparat do czyszczenia pędzli z zastygniętej masy akrylowej.

Z preparatami pomocniczymi Indigo Nails każda, nawet najbardziej szalona i oryginalna stylizacja, jest możliwa do uzyskania. Przekonaj się o tym sama!

Pytania i odpowiedzi

Read the FAQ