Szkolenie Podstawowe Manicure Hybrydowy

Szkolenie Manicure Hybrydowy kierowane jest do osób, które chcą rozpocząć przygodę ze stylizacją paznokci, zarówno profesjonalnie, jak i hobbystycznie. Jest to pierwszy krok, który przygotuje Cię do samodzielnej pracy oraz da idealny fundament do pogłębiania dalszej wiedzy na tematy związane z pracą Stylistki Paznokci.

Po zapisaniu się na kurs, otrzymasz opracowany przez Instruktorów Indigo zestaw materiałów szkoleniowych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, chorób paznokci oraz metod wykonywania stylizacji (w wersji krok po kroku). Wszystkie otrzymane teksty pomogą w utrwaleniu zdobytej na szkoleniu wiedzy.

Na początku szkolenia Instruktor przekaże Ci jak stosować zasady higieny pracy oraz jak wygląda ciąg dekontaminacyjny. Następnie dowiesz się w jaki sposób poprawnie wykonywać manicure hybrydowy w taki sposób, aby stylizacja była estetyczna, a zarazem bardzo trwała. Nauczysz się przygotować płytkę zarówno przy użyciu tradycyjnych metod takich jak: kopytko, cążki, buffer i pilnik, jak również rozpoczniesz pracę z frezarką, aby uzyskać jeszcze dokładniejsze efekty. Instruktor wyjaśni Ci w jaki sposób wyrównać płytkę hybrydami. Wykonasz stylizację gładkim kolorem, a także nauczysz się wykonywać „ekspresowy french” z użyciem maskujących baz hybrydowych. Na koniec Instruktor pokaże Ci w jaki sposób bezpiecznie usunąć lakier hybrydowy, by nie uszkodzić naturalnego paznokcia.

Szkolenie zakończone jest krótkim egzaminem z wiedzy teoretycznej, na podstawie którego wydawany jest Międzynarodowy Certyfikat Indigo Gel Polish Manicure Course.

Szkolenie
Poziom 0
1 dzień - 7 godzin
Międzynarodowy certyfikat indigo
Szkolenie
Poziom 0

Szkolenie Podstawowe Manicure Hybrydowy

Otrzymasz międzynarodowy certyfikat
Szkolenia grupowe w maksymalnie 6 osób