Szkolenie techniczne manicure kombinowany

Szkolenie Manicure Kombinowany to najbardziej zaawansowane szkolenie Indigo z zakresu manicure hybrydowego. Skierowane jest do osób, które już wykonują manicure hybrydowy, znają podstawy higieny pracy i anatomii paznokcia oraz na co dzień pracują z frezarką.

Po zapisaniu się na kurs, otrzymasz opracowany przez Instruktorów Indigo zestaw materiałów szkoleniowych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, chorób paznokci oraz metod wykonywania stylizacji (w wersji krok po kroku). Wszystkie otrzymane teksty pomogą w utrwaleniu zdobytej na szkoleniu wiedzy.

Podczas jednodniowego spotkania dowiesz się, jak prawidłowo przeprowadzić zabieg manicure kombinowanego, w tym jak dobrać frez do różnych typów skóry, moc frezarki oraz uzyskasz wszelkie informacje pozwalające na wykonanie tej usługi w sposób delikatny i bezpieczny dla Klientki. Nauczysz się poszczególnych etapów pracy oraz usuwania obrąbka naskórkowego nożyczkami i cążkami. Instruktor Indigo przedstawi Ci sposoby aplikacji lakieru hybrydowego głęboko „pod skórki” oraz nauczy Cię, jak uzyskać na powierzchni idealną „linię światła”.

Szkolenie zakończone jest wydaniem Międzynarodowego Certyfikatu Indigo Combined Manicure Course.

Szkolenie
Poziom 2
1 dzień - 5 godzin
Międzynarodowy certyfikat indigo
Szkolenie
Poziom 2

Szkolenie techniczne manicure kombinowany

Otrzymasz międzynarodowy certyfikat
Szkolenia grupowe w maksymalnie 6 osób