Ozdoby i pyłki do paznokci

Ozdoby i pyłki do paznokci

Sortowanie

 • Naklejki samoprzylepne na paznokcie 05
  10,00 zł
  1 SZT
  Nowość
 • Naklejki samoprzylepne na paznokcie 06
  10,00 zł
  1 SZT
 • Naklejki samoprzylepne na paznokcie 07
  10,00 zł
  1 SZT
 • Naklejki samoprzylepne na paznokcie 08
  10,00 zł
  1 SZT
 • Suszone Kwiaty Białe
  10,00 zł
  5 szt
 • Suszone Kwiaty Różowe
  10,00 zł
  5 szt

  Brak w magazynie

 • Suszone Kwiaty Niebieskie
  10,00 zł
  5 szt
 • Suszone Kwiaty Żółte
  10,00 zł
  5 szt
 • Naklejki samoprzylepne na paznokcie 01
  10,00 zł
  1 szt
 • Naklejki samoprzylepne na paznokcie 02
  10,00 zł
  1 szt
 • Naklejki samoprzylepne na paznokcie 03
  10,00 zł
  1 szt
 • Naklejki samoprzylepne na paznokcie 04
  10,00 zł
  1 szt
 • Flame Effect A-laska
  24,00 zł
  0,3 g
 • Flame Effect Iceland
  24,00 zł
  0,3 g
 • Flame Effect Lododisco
  24,00 zł
  0,3 g
 • Flame Effect Arctic
  24,00 zł
  0,3 G
 • Flame Effect Aspen
  24,00 zł
  0,3 G
 • Flame Effect Ice Queen
  24,00 zł
  0,3 G
 • Flame Effect Frostina
  24,00 zł
  0,3 G
 • Marble 2 Folia Transferowa
  8,00 zł
  1 szt
 • Marble 3 Folia Transferowa
  8,00 zł
  1 szt
 • Marble 1 Folia Transferowa
  8,00 zł
  1 szt
 • Mirror Emerald
  12,00 zł
  2,5 g
 • Mirror Mermaid
  12,00 zł

Pyłki i ozdoby do paznokci Indigo Nails

Paznokcie z pyłkiem, czyli bajkowy efekt na Twoich paznokciach

Chropowaty efekt szronu na paznokciach? Efekt Syrenki, pyłki holograficzne, a może zjawiskowe paznokcie lustrzane?! Pyłki do paznokci wprowadziły prawdziwą rewolucję w stylizacji paznokci i stale zachwycają mnogością efektów oraz paletą barw, a ponadto zaskakują możliwościami ich aplikacji.

Klasycznie aplikowane pyłki na tzw. warstwę dyspersyjną koloru, topu lub dedykowanej bazy Effect Base

 • Efekt Syrenki – pierwszy pyłek Indigo, który na zawsze odmienił świat stylizacji paznokci! Pozwala uzyskać połyskująca, delikatną taflę z mieniącymi się drobinkami. Transparentna, klasycznie piękna Syrenka na paznokciach podkreśla kolor na jaki jest aplikowana, ale w ofercie znajdziesz również bardziej kryjące wersje, jak choćby: delikatny, zielony Ocean Glow, równie subtelny Pastel Pink oraz bardziej energetyczne Neon Lila, Green, Pink, Orange czy Yellow. Jeżeli lubisz czarne hybrydy, to pokochasz Syrenki Black I oraz Black II. Dzięki aplikacji ich na czarne paznokcie hybrydowe lub inne ciemne kolory, uzyskasz efekt zorzy polarnej mieniącej się odcieniami niebieskiego oraz zieleni. Ponadto każdy z pyłków można również zaaplikować jako zjawiskowy efekt szronu na paznokciach. Wystarczy na mokry, nieutwardzony top hybrydowy, który po utwardzeniu w lampie nie pozostawia lepkiej warstwy (np. Tip Top czy Dry Top), posypać równomiernie wybrany Efekt Syrenki. Kolejnym etapem jest utwardzenie w lampie przez dłuższy czas niż w przypadku samej hybrydy. Dlaczego? Mieniące się drobinki rozpraszają światło, utrudniając utwardzanie zdobienia. Robiąc to zbyt krótko, będzie ono nietrwałe i podczas usuwania nadmiaru pyłku zabrudzi nam pędzelek do odpylania. Gotowych paznokci nie pokrywasz już topem, ponieważ zgasisz wyrazisty, połyskujący efekt. Fakt, takie zdobienie jest bardziej podatne na zabrudzenia, ale efekt jest zdecydowanie tego wart!
 • Pixel Effect – najbardziej błyszczący i gruboziarnisty pyłek w ofercie Indigo. Niezwykle efektowna, wyrazista drobinka pozwala uzyskać zjawiskowe zdobienia w kilka chwil. Podobnie jak Efekt Syrenki, Pixel Effect można aplikować zarówno na gładko (wcierając niewielką ilość pyłku w lepką warstwę koloru, topu lub dedykowanej Effect Base), jak i w formie szronu na paznokciach (tak prezentuje się najlepiej). W ofercie Indigo znajdziesz klasycznie piękny Pixel Effect Kopciuszek, srebrno-biały Pixel Effect Śnieżka oraz dedykowany na czarne hybrydy Pixel Effect Emerald Black. Aby manicure hybrydowy lub paznokcie żelowe zachwycały mocnym, kolorem z wyrazistym efektem Pixel Effect, dostępne są również wersje neonowe, takie jak: Neon Pink, Neon Orange, Neon Yellow, Neon Violet czy Neon Green.
 • Metal Manix – pyłek dostępny w odcieniach Light Gold, Pink Gold, Silver, Ocean Glow, Russian Gold oraz 24 Karatowe Złoto jest idealnym pomysłem na metaliczne paznokcie w kilka chwil. Aby uzyskać gładkie paznokcie, nakładasz go na lepką warstwę koloru, topu lub dedykowanej Effect Base, a gdy zależy Ci na wyrazistym zdobieniu, możesz wybrać efekt szronu na paznokciach i posypać pyłek na nieutwardzony top bez lepkiej warstwy (np. Tip Top czy Dry Top). Dopiero po utwardzeniu musisz otrzepać nadmiar pyłku, a chropowatego zdobienia nie pokrywasz już topem, gdyż mogłoby to zgasić jego wyrazistość.
 • Holo Efekt – pyłki holograficzne zachwycające bogactwem multi-kolorowej drobinki ukrytej w różnorodnych kolorach: Silver, Gold, Grapefruit, Ocean Gloworaz w bardziej wyrazistych wariantach, takich jak Green, Copper, Pink, Brown czy Royal Gold. Efekty Holo można aplikować tak samo, jak klasycznie piękny Efekt Syrenki czy wyraziste Pixel Effect – na gładko, wykorzystując lepką warstwę (potocznie zwaną warstwą dyspersyjną) wybranego koloru, topu lub dedykowanej Effect Base lub jako efekt szronu na mokry, nieutwardzony top hybrydowy (Tip Top lub Dry Top).
 • Flame Effect – delikatne płatki w odcieniach złota, srebra, miedzi i różu. Możesz je układać na lepką warstwę dowolnego produktu (np. na kolor hybrydy bądź ulubiony top). Flame Effect pozwala uzyskać metaliczne paznokcie o nieregularnej strukturze i niejednolitej powierzchni, które nadają każdej stylizacji unikalny charakter.

Pyłki Indigo przeznaczone do aplikacji na produkty bez lepkiej warstwy

Pośród różnorodnych pyłków Indigo znajdziesz również takie, które należy aplikować na produkty bez lepkiej warstwy – np. Tip Top, Dry Top lub kolorowe żele Arte Brillante, uzyskując tym samym lustrzane paznokcie. Aby otrzymać jednolitą, gładką  i trwałą taflę, najlepiej jako podstawę zdobienia zastosować podwójną warstwę Protein Base, Mineral Base, Whitemin Base, Very Cool Base lub zaaplikować lustrzane pyłki na paznokcie żelowe, akrylowe bądź zbudowane akrylożelem Gelastic. Taka twarda podstawa zagwarantuje Ci trwałą i bezpieczną stylizację, nawet gdy nałożysz twarde żele kolorowe z kolekcji Arte Brillante. W aktualnej ofercie Indigo znajdziesz:

 • Metal Manix Multi Chromesrebrzysty, delikatny pyłek, który pozwoli Ci wyczarować metaliczne paznokcie. Wcierając Metal Manix Multi Chrome w produkty bez lepkiej warstwy po utwardzeniu w lampie (jak Tip Top, Dry Top czy żele kolorowe Arte Brillante), uzyskasz lustrzane paznokcie w odcieniach srebra w zależności od koloru podkładu, na który go wetrzesz. Delikatne zdobienie najlepiej zabezpieczy Wet Look lub 3D Gloss,
 • Glammer – pyłki do paznokci, które pozwalają uzyskać delikatną lustrzaną taflę, nadającą każdej stylizacji zjawiskowego wykończenia. Najczęściej wybierane są: Glammer Silver, który doskonale prezentuje się na wszystkich kolorach, oraz Glammer Gold, z którym na paznokciach powstaje satynowa poświata idealnie podkreślająca odcienie beżu, brązu lub różu. Dzięki pyłkom Glammer paznokcie nude nabiorą zupełnie nowego, połyskującego charakteru!
 • Glass Mezjawiskowe pyłki, które niczym Efekt Syrenki odmienią każdą stylizację, nadając jej kolorowego, połyskującego wykończenia! Indigo Glass Me pozwalają uzyskać spektakularne lustrzane paznokcie poprzez aplikację na produkty bez lepkiej warstwy po utwardzeniu w lampie, odmieniając manicure hybrydowy, dowolne paznokcie żelowe czy akrylowe. Glass Me Volcano dedykowany jest na odcienie różu, czerwienie i inne ciepłe barwy, natomiast Glass Me Rainbow idealnie sprawdzi się... na każdym kolorze! Puść zatem wodze fantazji i eksperymentuj, nakładając pyłki Indigo na dowolne kolory. Dzięki temu stworzysz jedyną w swoim rodzaju stylizację!
 • Metal Manix Chameleonpyłki, które pozwalają uzyskać efekt benzyny na paznokciach. Dzięki nim stylizacja zmienia się w zależności od kąta padania światła – taki manicure nie może się znudzić! Idealnie prezentują się na czarnych paznokciach, które wydobywają ich głębie i sprawiają, że kolory nabierają prawdziwej mocy. W ofercie znajdziesz aż 5 odcieni metalicznych paznokci z efektem benzyny Metal Manix Chameleon, które będą Cię zachwycać za każdym razem, gdy na nie spojrzysz. Oto one:
  • mieniąca się odcieniami fioletu Supernova;
  • Infinity połyskujący różem, fioletem i turkusem;
  • Butterfly łączący w sobie niebieski oraz fiolet z tajemniczą zielenią;
  • granatowo – niebieski Blue Devil;
  • Alien łączący fiolet, zieleń i purpurę.
 • Holo Manix – błyskotliwy mariaż efektu Metal Manix Multi Chrome z Efektem Holo, którego rezultatem jest przepiękna lustrzana tafla z multi-kolorową drobinką. Stylistki nazywają takie paznokcie Holo na różowym podkładzie „kopytkami jednorożca”.

Aby mieć pewność, że paznokcie lustrzane będą piękne i trwałe należy pamiętać, aby wzmocnić i usztywnić naturalne paznokcie np. przy pomocy podwójnej warstwy bazy proteinowej, aby zaaplikować twarde produkty jak Dry Top czy Arte Brillante. Co więcej, możesz również zaaplikować inną bazę do hybryd, jeżeli wybierzesz elastyczny i uniwersalny Tip Top. Aby uzyskać idealnie lustrzane paznokcie, ważny jest także czas wcierania pyłku na paznokcie – gdy zrobisz to zbyt szybko, możesz nie uzyskać lustrzanego efektu, a gdy będziesz czekać zbyt długo, po wyjęciu dłoni z lampy mogą pojawić się przetarcia. Ostatnim, bardzo ważnym elementem, jest aplikacja topu do paznokci na delikatne zdobienie i dokładne zabezpieczenie przy jego pomocy wolnego brzegu w celu zamknięcia pyłku wewnątrz stylizacji.

Ozdoby do paznokci Indigo Nails

Ozdoby do paznokci nadają wyjątkowy, często biżuteryjny charakter, który wzbogaca każdą stylizację o nutkę indywidualizmu. Pośród różnorodnych ozdób na paznokcie, można wyróżnić między innymi:

 • Kryształy Swarovskiego, które niezmiennie od wielu lat dodają do stylizacji mieniące się krystaliczne akcenty. Doskonale sprawdzają się do paznokci ślubnych i pięknie podkreślają delikatne paznokcie baby boomer. Dostępne są zarówno w wersji krystalicznej z oznaczeniem SS, jak i opalizującej multi-kolorową poświatą, którą rozpoznasz po symbolu AB SS. Aby przymocować kryształki na paznokcie, możesz wykorzystać klej do tipsów, kropelkę bazy proteinowej lub minimalną ilość ulubionego żelu.
 • Folia transferowa pozwalająca wyczarować na paznokciach różnorodne wzory, nadając im biżuteryjny charakter. Gdy odbijesz folie na lepkiej warstwie koloru hybrydowego, uzyskasz jedyne w swoim rodzaju, nieregularne zdobienie. Takie paznokcie z folią prezentują się nietuzinkowo i zdecydowanie nie można przejść obok nich obojętnie! Jak nakładać folię na paznokcie? Idealnie sprawdzi się do tego Paint Gel lub Foli Glue, które pozwolą uzyskać jednolity efekt. Delikatne zdobienie najlepiej zabezpieczysz natomiast elastycznym topem hybrydowym (np. Wet Lookiem, Tip Topem lub 3D Glossem).
 • Folie Mirror Effect, dzięki którym uzyskasz efekt szkła na paznokciach. Dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, pozwolą nadać każdej stylizacji efekt głębi. Aby zaaplikować folię na paznokcie, należy pociąć ją na drobne kawałki, ułożyć na nieutwardzonej warstwie topu hybrydowego (np. Wet Look lub 3D Gloss), a po utwardzeniu ponownie nałożyć top do hybryd w celu wyrównania powierzchni paznokci. Jeżeli top tego wymaga, lepką warstwę trzeba usunąć Cleanerem Shea Super Shine po minucie od wyjęcia dłoni z lampy.
 • Kawior zwany również Bulionem, czyli drobniutkie niesforne kuleczki połyskujące odcieniami srebra lub złota. Aby je okiełznać, najlepiej wymieszać produkt z kropelką bazy proteinowej, która sprawi, że przy pomocy pędzelka do zdobień ułożysz bulion w precyzyjne zdobienie. Kawior idealnie sprawdzi się, aby otoczyć nim kryształy Swarovskiego oraz jako pomysł na paznokcie ślubne lub uzupełnienie biżuteryjnych, bogatych kompozycji.
 • Heksagony i Dotsy będące płaskimi ozdobami do paznokci. Dostępne w odcieniach złota i srebra, które mogą stanowić delikatny błyszczący akcent lub stworzyć mieniącą się podstawę do dalszej stylizacji. Które z nich wybierzesz do kolejnej stylizacji? Okrągłe Dotsy czy sześciokątne Heksagony?
 • Muszle, które pozwalają poczuć wakacyjny klimat i nadać stylizacji wyjątkowy charakter. Dostępne są w różnych odcieniach, dlatego doskonale uzupełnią zarówno kolorowe, jak i stonowane paznokcie. Aby uzyskać idealne do aplikacji kawałki, muszle należy pokruszyć np. kopytkiem lub łyżeczką! Dzięki temu zabiegowi nie znajdziesz dwóch takich samych elementów, a stylizacja nabierze indywidualnego stylu.
 • Smoke Powder, czyli intensywne pyłki pozwalające uzyskać zjawiskowy efekt dymu na paznokciach! Dostępne w energetycznych odcieniach zachwycają swoimi barwami i pozwalają kreować tajemniczo wyglądający, kolorowy dym na paznokciach.
 • Pudry akrylowe, czyli magiczne kolorowe proszki, z którymi wyczarujesz zarówno cukierkowe i sweterkowe zdobienia (w połączeniu z np. z Sugar Effect lub ulubionym lakierem hybrydowym), jak również stworzysz akrylowe kwiaty i trójwymiarowe kompozycje, gdy połączysz je z monomerem.

Jeśli pragniesz stworzyć bajkową stylizację, pyłki i ozdoby będą niezawodnym wsparciem przy jej kreacji. Poszukujesz profesjonalnych produktów, które będą zarówno efektowne, jak i proste oraz szybkie w aplikacji? Koniecznie sprawdź linię pyłków i ozdób do paznokci z bogatej oferty Indigo Nails!

FAQ

 •  Czym są pyłki i ozdoby do paznokci? 

  Pyłki i ozdoby do paznokci pozwolą nadać stylizacjom oryginalny charakter. Od delikatnych perłowych akcentów, przez metaliczną taflę, aż po neonowy efekt szronu. Efekty – pyłki i drobinki, możemy wykorzystać, by pokryć nimi cały paznokieć lub zastosować je tylko do zdobień. To jedne z najszybszych sposobów na wykonanie stylizacji z imponującym efektem. Pyłki i ozdoby do paznokci od Indigo to bogata oferta wszystkiego, co potrzebujesz w swojej pracy.
 •  Jak nakładać pyłek? 

  W pierwszych krokach postępuj tak, jak podczas wykonania każdej hybrydowej stylizacji paznokci. Następnie nałóż dwie warstwy koloru lakieru hybrydowego i utwardź go w lampie. Zaaplikuj top hybrydowy bez lepkiej warstwy i utwardź go w lampie 30 s. Za pomocą pacynki w utwardzony i odtłuszczony top okrężnymi ruchami wetrzyj pyłek. Nadmiar pyłku usuń miękkim pędzelkiem, nie szczoteczką, pamiętając o zakamarkach wokół wału paznokciowego. Nałóż na paznokieć jeden z topów Indigo pamiętając o dokładnym zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia - lustrzane pyłki najlepiej zabezpieczyć dwoma warstwami topu hybrydowego z lepką warstwą np. Wet Look. Utwardź top w lampie, odczekaj aż wystygnie 60 sekund i usuń lepką warstwę topu Cleanerem Supershine lub Shea Supershine.
 •  Dlaczego pyłek nie trzyma się hybrydy? 

  Pyłek może nie trzymać się hybrydy, ponieważ wolny brzeg mógł zostać źle zabezpieczony lub kolor lakieru hybrydowego przed aplikacją pyłku był zbyt długo utwardzany w lampie, co spowodowało przepalenie lepkiej warstwy. Problem może też wynikać ze złego doboru topu hybrydowego do pyłku lub złego sposobu aplikacji pyłku.