Sortowanie

79,00 zł
1 szt
16,00 zł
1 szt

Tipsy tunelowe-sposób na mistrzowską stylizację

Spośród wielu metod i narzędzi dostępnych w ofercie akcesoriów do stylizacji paznokci, niezmienny prym wiodą tipsy dedykowane do przedłużania i korygowania paznokci. Sposób ten jest czołową metodą stylizacji, stojąc ramię w ramię ze stosowaniem szablonu. Zarówno w salonach jak i na branżowych mistrzostwach, wykonywanie przedłużeń paznokci to umiejętność bazowa oraz wyjściowa do dalszej stylizacji. Dlatego też warto wybrać odpowiednie, wysokiej jakości narzędzia pomocnicze, które będą stanowić wsparcie dla naszych umiejętności.


Wygoda i komfort w praktyce - tipsy do zdobień Indigo

Gotowe tipsy w mlecznym odcieniu to świetne narzędzie do wykonywania zdobień i prezentacji nail artu. Stanowią bazę pod indywidualne pomysły, które można zaprezentować szerszej publiczności i praktykować w codziennej pracy. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa ABS zostały stworzone na kształt paznokci migdałków. 50 sztuk w jednym rozmiarze umieszczone jest w wygodnym, transparentnym opakowaniu. 

Przedłużanie paznokci na tipsie-jak dobrać akcesoria?

Istnieje kilka rodzajów i kształtów tipsów, np. tipsy tunelowe migdał. Każdy z nich spełnia swoją funkcję. Zgłębiając rynek oraz uczestnicząc w procesie ciągłego doskonalenia, wprowadziliśmy tipsy tunelowe bez kieszonki. Jest to akcesorium:

  • transparentne i matowe
  • bez kieszonki 
  • umieszczone na wygodnych do dopasowania paskach
  • zamknięte w dużym opakowaniu
  • w 12 rozmiarach w zestawie

Stworzone z myślą o pracy salonowej oraz mistrzowskich stylizacjach tipsy tunelowe Indigo czy tipsy do zdobień to idealny przepis na wygodną pracę oraz profesjonalne wykonanie. Z tym zestawem przedłużanie paznokci na tipsie to prawdziwa przyjemność.