Sortowanie

79,00 zł
1 pcs

Profesjonalne cęgi do pedicure Indigo Nails

Do czego służą cęgi do paznokci u nóg?

Cęgi do pedicure służą do obcinania wolnego brzegu paznokci u stóp. Są one narzędziem przeznaczonym do profesjonalnego użytku, ponieważ stylistka wykorzystująca je podczas zabiegu pielęgnacyjnego, musi wykazać się dużą precyzją i delikatnością.

Cęgi do pedicure w ofercie Indigo Nails

Obecnie w sklepie Indigo Nails dostępne są cęgi do pedicure, które stanowią pozycję obowiązkową w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym. Jest to produkt zaprojektowany tak, aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania – dzięki wyprofilowanej rękojeści świetnie leżą w dłoni, gwarantując precyzyjne cięcie za każdym użyciem, natomiast wytrzymała sprężyna zapewnia płynność pracy i długą żywotność. Dodatkowo nasze cęgi do pedicure posiadają specjalne zamknięcie, które zabezpiecza ostrze przed tępieniem i zapewnia wygodne przechowywanie.

Aby zadbać o kompleksowe przygotowanie stóp podczas pedicure, warto sięgnąć po cążki do skórek, które z łatwością się ich pozbędą. Precyzyjne ostrze w połączeniu z pewną ręką oraz doświadczeniem pozwolą perfekcyjnie przygotować paznokcie do dalszej stylizacji.

Podsumowując, najważniejsze cechy cęgów do pedicure Indigo Nails to:

  • wykonanie z wysokiej jakości stali chirurgicznej;
  • precyzyjnie wyprofilowana rękojeść, która zapewnia stabilny i wygodny chwyt;
  • możliwość czyszczenia w autoklawie;
  • długowieczne, nietępiące się ostrza;
  • brak wywoływania reakcji alergicznych;
  • wysoka żywotność dzięki obudowanej sprężynie;
  • specjalne zamknięcie ułatwiające przechowywanie.

Wykonujesz pedicure w salonie? A więc koniecznie sięgnij po cęgi Indigo Nails. Gdy raz zaczniesz nimi pracować, już nigdy nie będziesz chciała ich zmienić na żadne inne!