Darmowa próbka Żelu samopoziomującego, sprawdź jak ją zdobyć!

  Sortuj
  Nowość

  Metal Manix® Celebrator

  29 PLN 2,5 g

  Metal Manix® Chameleon Supernova

  29 PLN 0,6 g

  Metal Manix® Chameleon Infinity

  29 PLN 0,6 g

  Metal Manix® Chameleon Butterfly

  29 PLN 0,6 g

  Metal Manix® Chameleon Blue Devil

  29 PLN 0,6 g

  Metal Manix® Chameleon Alien

  29 PLN 0,6 g

  Metal Manix® Ocean Glow Effect

  12 PLN 2,5 g

  Metal Manix® Russian Gold

  12 PLN 2,5 g

  Metal Manix® Pink Gold

  12 PLN 2,5 g

  Metal Manix® Multi Chrome

  25 PLN 2,5 g

  Metal Manix® Effect Light Gold

  12 PLN 2,5 g

  Metal Manix® Effect

  12 PLN 2,5 g

  Metal Manix® 24 Karatowe Złoto

  12 PLN 2,5 g

  Metaliczny połysk, efekt chromu lub wielobarwna, połyskująca tafla z pyłkami METAL MANIX® Indigo Nails!

  Pyłki do paznokci METAL MANIX® Indigo Nails

  Oryginalny pyłek Indigo, który tworzy na paznokciach zjawiskowy, metaliczny połysk. To pomysł na spektakularne i bardzo łatwe w wykonaniu zdobienie. Nadaj swoim stylizacjom blasku, tworząc gładkie tafle z widocznymi, delikatnymi drobinkami, cudownie odbijającymi światło!

  Pyłki Metal Manix® oferowane są w 6 niesamowitych kolorach – każdy z nich pozwala błyskawicznie stworzyć stylizację godną największych gwiazd. Używając ich, najlepiej pracować na produktach Sugar Effect lub Paint Gel.

  Produkty Metal Manix Indigo dostępne są w pojemności 2.5 g.

  Pyłki do paznokci METAL MANIX® MULTI CHROME Indigo Nails

  Pyłek, który pozwoli w kilka chwil uzyskać nadzwyczajny efekt chromu na paznokciach. Dzięki transparentnej strukturze możliwe jest stworzenie lustrzanej tafli we wszystkich wymarzonych odcieniach. Pyłek Metal Manix Multi Chrome jest niezwykle trwały, a jednocześnie łatwy w użyciu – wystarczy wetrzeć go w produkt bez warstwy lepkiej po utwardzeniu w lampie i odczekać około minuty, aby uzyskać obłędny efekt lustrzanych paznokci. To prosty przepis na stworzenie nietuzinkowej stylizacji!

  Wskazówka: lustrzane efekty najlepiej zabezpieczyć dwiema cienkimi warstwami topu z dyspersją (w tym przypadku idealny będzie Wet Look lub 3D Gloss).

  Pyłki do paznokci METAL MANIX® CHAMELEON Indigo Nails

  Rewelacyjne „pyłki kameleon, które tworzą na paznokciach połyskującą w wielu odcieniach metaliczną taflę. Po nałożeniu na czarny kolor powstaje fenomenalny efekt kameleona. W zależności od kąta padania i intensywności światła, pyłek mieni się różnymi odcieniami wybranych kolorów, odkrywając niesamowitą głębię barw. Metal Manix® Chameleon dostępny jest w pięciu kolorystycznych wariantach, a każdy z nich stanowi sposób na niebanalną stylizację!”

  Wskazówka: lustrzane efekty najlepiej zabezpieczyć dwiema cienkimi warstwami topu z dyspersją (tak samo, jak w przypadku produktów Multi Chrome, do pyłków Chameleon również świetnie sprawdzi się Wet Look bądź 3D Gloss).

  Piękne paznokcie ze spektakularnym efektem? Tylko z pyłkami z kolekcji Metal Manix, Multi Chrome oraz Chameleon Indigo Nails!