Cleanery do paznokci

Sortowanie

 • Cleaner Shea Supershine Effect
  15,00 zł
  50 ml
 • Cleaner
  15,00 zł
  50 ML
 • Cleaner Wipe Off
  7,00 zł
  50 ml
 • Cleaner Wipe Off
  29,00 zł
  500 ml
 • Cleaner Shea Supershine Effect
  45,00 zł
  500 ml
 • Cleaner Shea Supershine Effect
  29,00 zł
  250 ml
 • Cleaner
  10,00 zł
  5 ML
 • Cleaner
  45,00 zł
  500 ML
 • Cleaner
  29,00 zł
  250 ML
 • Cleaner
  15,00 zł
  15 ml

Cleanery do paznokci Indigo Nails

Co to jest cleaner do paznokci?

Cleaner do paznokci jest produktem, bez którego nie może obejść się żadna stylizacja hybrydowa, żelowa czy akrylowa. Ma on niebagatelny wpływ na trwałość oraz ostateczny wygląd manicure’u.

Cleanery do paznokci w ofercie Indigo Nails?

 • Cleaner Wipe Off – niezwykle skuteczny preparat przeznaczony do usuwania warstwy lepkiej (potocznie zwanej dyspersją). Sprawdza się idealnie do przemywania topu, ponieważ dokładnie likwiduje lepką powłokę, nie powodując matowienia. Właśnie dlatego Cleaner Wipe Off to idealny preparat do malowania wzorów. Doskonale przygotowuje powierzchnię stylizacji do nakładania kolejnych elementów zdobienia lub aplikacji ozdób. Wipe Off jest dostępny w pojemności 500 ml i 50 ml.
 • Cleaner Shea Super Shine Effect – uwielbiany przez stylistki produkt 2 w 1 będący połączeniem cleanera oraz masła shea. Skutecznie usuwa lepką warstwę i nadaje stylizacji spektakularny blask. Dzięki składnikom pielęgnacyjnym skraca czas zabiegu, gdyż stosowanie dodatkowej oliwki do nawilżania skórek jest zbędne. Zbyt szybkie zastosowanie cleanera może spowodować zmatowienie stylizacji, dlatego po utwardzeniu ostatniego produktu w lampie warto odczekać około minuty przed usunięciem lepkiej warstwy. Na koniec możemy dodatkowo suchym wacikiem bezpyłowym wypolerować powierzchnię gotowej stylizacji, aby wzmocnić i przedłużyć jej błysk. Cleaner Shea Super Shine Effect jest perfumowany zapachem Seventh Heaven i można nabyć go w pojemnościach 250 ml oraz 500 ml.
 • Cleaner – klasyczna pozycja w katalogu Indigo. Preparat pomocniczy niezbędny do wykonania stylizacji żelowej, akrylowej oraz manicure’u hybrydowego. Stosuje się go jako odtłuszczacz do paznokci jeszcze przed aplikacją primera. Wysoka jakość preparatu gwarantuje, że nałożone w dalszej kolejności produkty będą pracowały prawidłowo. Fioletowy Cleaner Indigo dostępny jest w buteleczkach z pędzelkiem o pojemnościach 5 ml, 15 ml oraz większych butelkach 250 ml oraz 500 ml. Jak w pełni wykorzystać właściwości tradycyjnego Cleanera Indigo? Nasącz nim wacik bezpyłowy i dokładnie przetrzyj całą płytkę, usuwając z jej powierzchni wszelkie zanieczyszczenia, które mogłyby zmniejszać trwałość stylizacji. W przypadku mniejszych pojemności, butelki posiadają pędzelek i to przy jego pomocy aplikujemy cleaner na płytkę.

Cleaner do pędzli akrylowych

Ofertę cleanerów Indigo zamyka produkt przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji pędzli akrylowych, czyli Brush Cleaner. Preparat ten skutecznie rozpuszcza zabrudzenia oraz zaschnięte grudki akrylu. Dodatkowo jego delikatna formuła nadaje włosiu sprężystość i sprawia, że zachowuje ono swój oryginalny kształt oraz długą żywotność. Brush Cleaner oferowany jest w pojemności 150 ml.

Cleanery to niezbędne preparaty pomocnicze w przypadku, gdy chcesz stworzyć bezpieczną i trwałą stylizację żelową, paznokcie akrylowe czy wykonać manicure hybrydowy.