Self Leveling Gels

Proteinowe żele samopoziomujące

Sortowanie:
Domyślnie

Self Leveling Gel with Proteins, czyli niskotemperaturowy żel samopoziomujący Indigo Nails

Gotowa na rewolucyjne przedłużanie paznokci żelem? Jeśli tak, to najwyższy czas, abyś poznała naszą linię żeli samopoziomujących Self Leveling!

Self Leveling Gel with Proteins– samopoziomujący się żel do przedłużania paznokci

Jeśli kiedykolwiek używałaś bazy proteinowej Indigo, to zapewne doskonale wiesz o zawartych w niej proteinach jojoba i ich dobroczynnym wpływie na paznokcie. Składnik ten został użyty również w naszym nowym produkcie! Zatem wybierając żel budujący samopoziomujący z serii Self Leveling Gel with Proteins, możesz spodziewać się piorunującego, długotrwałego efektu!

Żel bez piłowania – czy to w ogóle możliwe?

Samopoziomująca się formuła wykorzystana w żelach Indigo Self Leveling sprawia, że konieczność piłowania ograniczona jest do minimum! Do pozostałych charakterystycznych cech naszego rewolucyjnego produktu należą:

  • gęsta i plastyczna konsystencja, dzięki której szybko uzupełnisz stylizację, nie zalewając skórek (żele samopoziomujące Indigo Self Leveling posiadają wysokie napięcie powierzchniowe);
  • duża trwałość (nawet do 6 tygodni!);
  • wysoki poziom krycia sprawiający, że aplikacja warstwy kolorowego lakieru jest zbędna;
  • niska temperatura polimeryzacji to zminimalizowane pieczenie podczas utwardzania produktu w lampie;
  • brak zapowietrzeń przy prawidłowym wykonaniu stylizacji.

Proteinowe żele samopoziomujące Indigo z serii Self Leveling with Proteins

W naszej aktualnej ofercie znajdziesz dwa rodzaje żeli w odcieniach nude (Indigo Natural oraz Indigo Porcelain):

  • Self Leveling Gel with Proteins 110żel do paznokci samopoziomujący (łączy cechy trzech żeli: podkładowego, budującego i wykończeniowego) będący idealnym wyborem podczas przedłużania przy pomocy szablonu na dowolną długość;
  • Self Leveling Gel with Proteins 70żel samopoziomujący Indigo pozwalający na krótsze, salonowe przedłużenie paznokci (ok. 7-8 mm) oraz szybkie uzupełnienia.

Self Leveling Gel with Proteins to nie tylko produkt skierowany do doświadczonych stylistek, ale również znakomity żel samopoziomujący dla początkujących. Zatem jeśli zaczynasz swoją przygodę ze stylizacją żelową, nie wahaj się ani chwili dłużej!

Dowiedz się więcej