Gąbki do ombre paznokci

Sortowanie

 • Mini Gąbeczki Ombre - 6szt
  3,40 zł
  1 pcs

  Brak w magazynie

 • Gąbeczki do Ombre - 2 sztuki
  4,20 zł

  Brak w magazynie

Gąbeczki do ombre Indigo Nails – mała rzecz, a cieszy!

Czym są gąbki do ombre na paznokciach?

Gąbki do ombre należą do niezbędnych akcesoriów w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym. Dzięki nim doświadczona stylistka może w mgnieniu oka, niczym magiczną różdżką, wyczarować zjawiskowe zdobienia. Bez względu na to, czy w stylizacji chcesz połączyć dwa, trzy lub więcej kolorów (ombre kolorowe), stworzyć klasyczne ombre pionowe bądź ombre poziome, czy może wybierzesz bardziej fantazyjne, wielobarwne kompozycje, gąbeczki do ombre sprawdzą się do tego idealnie!

Atrakcyjne, kolorowe paznokcie ombre to Twoje marzenie? Z gąbeczkami Indigo spełnisz je bez problemu już dziś!

Gąbeczki do ombre Indigo – cechy produktu

Gąbeczki do ombre Indigo charakteryzują się sprężystą strukturą, dzięki której doskonale leżą w dłoni. Ich uniwersalności sprawia, że można nimi pracować zarówno trzymając gąbeczkę w dłoni, jak i wykorzystywać je przy pomocy zaciskarki.

Podczas wycinania stempla odpowiedniej wielkości gąbki do ombre Indigo nie rwą się, zapewniając dużą wydajność i przyjemną pracę podczas cieniowania stylizacji, a dodatkowo nie przyklejają się do zdobienia. Bez względu na to, czy podczas pracy wybierasz lakiery hybrydowe, żele czy klasyczne lakiery do paznokci, gąbeczki do ombre Indigo to szybki sposób na prawdziwy „efekt wow” na paznokciach!

Gąbki do ombre w ofercie Indigo Nails są bardzo wydajne – jeden produkt wystarcza na około 9 stylizacji.

Jak prawidłowo używać gąbek do ombre Indigo?

Aby zawsze pracować czystą i sprężystą gąbeczką, odetnij jej fragment przed samym użyciem, a następnie pozbądź się ewentualnych pozostałości po poprzedniej stylizacji, zabrudzeń i kłaczków, odciskając ją o klej znajdujący się pod formami Indigo. Dzięki temu będzie ona idealnie przygotowana do pracy!

Ombre pionowe na paznokciach? A może jednak wariant poziomy? Bez względu na to, jaki masz pomysł, zrealizujesz go dzięki gąbkom do ombre Indigo Nails!