Bazy do paznokci żelowych

Sortowanie

 • Perfect Base Gel Brush
  60,00 zł
  15 ml
 • Perfect Base Gel Brush
  29,00 zł
  5 ml

Żel bazowy Indigo Nails, czyli maksymalna trwałość Twojej stylizacji!

Co to żel bazowy?

Żele bazowe (inaczej: bazy żelowe) są produktami niezbędnymi podczas tworzenia każdej stylizacji żelowej. Dzięki nim na powierzchni płytki powstaje cienka powłoka, która jest jednocześnie niezwykle mocna i twarda (pozwala to na maksymalne zwiększenie trwałości całej stylizacji). 

Aby mieć pewność, że paznokcie żelowe będą piękne i trwałe, płytka powinna być delikatnie, ale równomiernie zmatowiona, odtłuszczona oraz przygotowana przy pomocy primera dopasowanego do niej. Następnym krokiem jest nałożenie żelu bazowego (np. Perfect Base Indigo) w minimalnej ilości na płytkę i wtarcie go przy pomocy pędzla. Po utwardzeniu w lampie MultiLED przez 60 sekund można rozpocząć pracę wybranym żelem budującym.

Baza żelowa do paznokci Perfect Base Indigo

Żel bazowy Perfect Base Gel Brush to produkt stworzony specjalnie do metody żelowej. Doskonale współpracuje zarówno z żelami samopoziomującymi się, jak Perfect Clear czy Builder Clear, z gęstszymi o konsystencji galaretki, do których należą Easy Shape Rosy i Easy Shape Light Rose, a także z dedykowanym do szkieletu żelem Take Your Time. Do najważniejszych cech Perfect Base Gel Brush należą:

 • bardzo rzadka konsystencja, dzięki której dokładnie wnika w szczeliny, wiążąc się z płytką;
 • wysoka wydajność (wystarczy jedna kropelka!);
 • duża twardość;
 • wygodne opakowanie w postaci butelki z pędzelkiem, dzięki której aplikacja jest niezwykle komfortowa.

Baza żelowa Indigo Perfect Base wymaga utwardzenia w lampie MultiLED przez 60 sekund lub lampie UV przez 3 minuty. W ofercie dostępna jest w pojemności 5 ml.

Wskazówka: pamiętaj, że do stylizacji żelowej idealnie sprawdzi się również cienka warstwa proteinowej bazy hybrydowej Protein Base!

Szukasz niezawodnego żelu bazowego, dzięki któremu unikniesz zapowietrzeń oraz poprawisz przyczepność? Wypróbuj bazę żelową Perfect Base Gel Brush