Szkolenie Ze Zdobień Mix Media Nail Art

Jeśli znasz koło kolorów i podstawowe zasady wykonywania zdobień, lecz nadal szukasz inspiracji do wykonywania kolejnych wzorów, to szkolenie Mix Media jest właśnie dla Ciebie!

Podczas pięciogodzinnego szkolenia nauczysz się jak łączyć poszczególne techniki zdobień w piękne i szybkie do wykonania wzory, które zachwycą Twoje Klientki. Instruktor Indigo wprowadzi Cię w tajniki łączenia ze sobą efektów, pyłków, ombre, dodatków takich jak folia, cyrkonie i caviar, aby uzyskać wiele nietuzinkowych wzorów. W każdym z nich odnajdziesz połączenie nawet kilku technik zdobienniczych takich jak np. Snake Skin, Aqua Explosion, Ornamenty, Biżu, zdobienia strukturalne, wzory kwiatowe czy też zdobienia świąteczne lub wedding. Poznasz różnorodne techniki oraz wzory i przekonasz się, że stylizacja paznokci to prawdziwa sztuka i na pewno odkryjesz w sobie artystyczną duszę!

Tematyka poszczególnych szkoleń Mix Media może różnić się od siebie w zależności od pory roku, trendów i fantazji Instruktora. Zakres będzie przedstawiony przed każdym spotkaniem, żebyś po skończonym szkoleniu wyszła z gotowymi wzorami, które możesz przenieść do swojej codziennej pracy.

Szkolenie wykonujemy na tipsach i wzornikach, co zapewnia efektywne przyswojenie wiedzy i opanowanie technik wykonywania zdobień.

Szkolenie zakończone jest wydaniem Międzynarodowego Certyfikatu Indigo Mix Media Nail Art. Course .

Szkolenie
Poziom 2
1 dzień - 5 godzin
Międzynarodowy certyfikat indigo
Szkolenie
Poziom 2

Szkolenie Ze Zdobień Mix Media Nail Art

Otrzymasz międzynarodowy certyfikat
Szkolenia grupowe w maksymalnie 6 osób