Primery do paznokci

Sortowanie

 • Acid Primer
  16,00 zł
  5 ml
 • Acid Primer
  29,00 zł
  15 ml
 • Acid Free Primer
  16,00 zł
  5 ml
 • Acid Free Primer
  29,00 zł
  15 ml

Primery do paznokci Indigo Nails

Co to jest primer do paznokci?

Primer do paznokci jest jednym z najważniejszych produktów wpływających na trwałość stylizacji. Rekomenduje się go zarówno do stylizacji hybrydowej, żelowej, jak też akrylowej. Jest to niezbędny preparat pomocniczy, który zwiększa przyczepność masy do płytki - bez niego stylizacja może być nietrwała. Co więcej, primer zapobiega zapowietrzeniom, a więc potrafi rozwiązać problemy z trwałością również w przypadku wymagającej płytki.

Primer bezkwasowy Indigo Nails

To, jaki primer do paznokci wybrać, zależy od stanu naturalnej płytki. Podstawowym i najbardziej uniwersalnym wyborem jest primer bezkwasowy dostępny w ofercie Indigo Nails pod nazwą Free Acid Primer. Jest to preparat zwiększający przyczepność masy hybrydowej, żelowej i akrylowej. Primer bezkwasowy nie odparowuje, pozostawia na powierzchni płytki lepką warstwę, która działa niczym taśma dwustronna, łącząc płytkę z kolejną warstwą stylizacji. Bez względu na to, czy wykonujemy manicure hybrydowy, paznokcie żelowe czy tworzymy stylizację akrylową, Free Acid Primer to obowiązkowy preparat, aby stylizacja była bezpieczna oraz trwała.Primer bezkwasowy Indigo stosuje się po użyciu cleanera. Na odtłuszczoną płytkę nakładamy jego niewielką ilość, pracując dokładnie tak, jak byśmy mieli do czynienia z klasycznym lakierem do paznokci. Cienka warstwa primera zaaplikowana równomiernie na całą naturalną płytkę lub odrost (w przypadku jego uzupełniania) stworzy idealną powierzchnię do nakładania wybranej bazy hybrydowej, żelowej lub masy akrylowej. 

Primer kwasowy Indigo Nails

Drugim preparatem z kategorii primerów jest Acid Primer. Jest on dedykowany do bardziej wymagającej płytki, więc jego działanie jest znacznie silniejsze od produktu bezkwasowego. W przypadku, gdy klientka ma zmiany hormonalne (np. hashimoto, nadczynność bądź niedoczynność tarczycy) lub cierpi na nadpotliwość dłoni, primer kwasowy Indigo będzie najlepszym wyborem!

Jak pracować z Acid Primerem Indigo? Przede wszystkim trzeba pamiętać, aby zaaplikować minimalną ilość produktu, mocno odsączając pędzelek o szyjkę butelki. Pracę z bazą można rozpocząć dopiero po odparowaniu primera kwasowego z płytki paznokcia, gdy stanie się ona delikatnie matowa.

Zarówno Free Acid Primer, jak i Acid Primer oferowane są w praktycznych butelkach z pędzelkiem, które ułatwiają aplikację i dozowanie produktu (dostępne pojemności – 5 ml oraz 15 ml).

Jeżeli w pracy stawiasz przede wszystkich na bezpieczeństwo i trwałość, primery Indigo to doskonały wybór!

 

FAQ

 •  Czym jest primer? 

  Primer to jeden z najważniejszych preparatów wykorzystywanych do stylizacji paznokci. Ma duży wpływ na trwałość stylizacji hybrydowej, żelowej, akrylożelowej i akrylowej. Primer kwasowy, wytrawia płytkę oraz zmywa cząsteczki lipidów z jej powierzchni (pozbawia ją wilgoci i oleju), przez co znacznie zwiększa przyczepność bazy do naturalnego paznokcia, zmniejszając ryzyko zapowietrzeń. Primer bezkwasowy działa powierzchniowo, wzmacniając adhezję dla kolejnych warstw produktów. Oba preparaty należy aplikować oszczędnie na naturalną płytkę, unikając kontaktu ze skórą.
 •  Czy zawsze należy używać primera? 

  Użycie primera jest punktem obowiązkowym podczas każdej stylizacji. Bez użycia tego produktu stylizacja może mieć dużo mniejszą trwałość.
 •  Który primer jest lepszy, kwasowy czy bezkwasowy? 

  Wybór primera jest uzależniony od rodzaju płytki paznokcia naszej klientki. Primer bezkwasowy to najbardziej uniwersalny i najczęściej stosowany preparat zwiększający przyczepność produktów do naturalnej płytki. Posiada łagodną, niemal bezwonną formułę, która nie szczypie i nie wywołuje podrażnień nawet w przypadku zniszczonych paznokci. Po aplikacji nie odparowuje z paznokcia i pozostawia delikatnie lepką warstwę. W sytuacji, kiedy klientka posiada wymagającą płytkę paznokcia, na której standardowa stylizacja zapowietrza się lub odpryskuje, to dedykowany będzie primer kwasowy. To mocny preparat, który wytrawia płytkę i doskonale scala ją z bazą hybrydową, żelową lub masą akrylową. Posiada intensywny zapach i może powodować chwilowe uczucie pieczenia.