Kryształy Swarovskiego

Sortowanie

  • Crystal F 10x6mm - 10 sztuk - Kryształy Swarovskiego
    25,00 zł
    1 pcs

Kryształy Swarovskiego do paznokci – dodaj blasku swojej stylizacji!

Kryształy Swarovskiego – co to jest?

Kto nie słyszał o kryształach Swarovskiego?! Legendarne, drobne ozdoby ze szkła ołowiowego, które cieszą się niesłabnąca popularnością od ponad 100 lat, dostępne są również w ofercie Indigo Nails! Zastanawiacie się dlaczego? To jasne! Stanowią one wspaniały dodatek zarówno do manicure’u ślubnego, paznokci french, delikatnego babyboomera, jak i tradycyjnych stylizacji.

Kryształy Swarovskiego w ofercie Indigo Nails 

W ofercie Indigo dostępne dwa rodzaje kryształów Swarovskiego różniące się kolorem poświaty. W zależności, który z nich wybierzesz, uzyskasz inny efekt opalizacji.

  • Kryształki Swarovskiego CRYSTAL SS – charakteryzują się krystalicznie czystym kolorem.
  • Kryształki Swarovskiego CRYSTAL AB SS – posiadają multikolorową poświatę, która opalizuje różnymi odcieniami w zależności od kąta padania wzroku lub światła.

Ponadto dostępne w ofercie Indigo kryształy Swarovskiego mają różne rozmiary. Najmniejsze oznaczone są jako SS3, natomiast większe kolejno SS5, SS7 oraz SS9. Wszystkie z nich pakowane są po 50 sztuk.

  • Kryształki SS3 i SS5 idealnie sprawdzają się na mniejszych paznokciach (np. na naturalnej płytce) i mogą służyć jako uzupełnienie, otaczając większe elementy. Do ich przymocowania najlepiej użyć kleju do tipsów lub kropelki bazy proteinowej.
  • Kryształki SS7 i SS9 to pojedynczy mocniejszy akcent na naturalnych paznokciach lub doskonałe rozwiązanie aby ozdobić paznokcie żelowe lub akrylowe przedłużone na formie. Najlepiej aplikować je na kropelkę Protein Base lub żelu (np. Take Your Time).

Kryształy Swarovskiego a cyrkonie

Kryształy Swarovskiego są produktami jedynymi w swoim rodzaju. Od klasycznych cyrkonii odróżnia je amorficzna budowa, dzięki której przepięknie odbijają światło w całkowicie odmienny, wyjątkowy dla siebie sposób!.