Próbki kosmetyków

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Próbki kosmetyków Indigo Nails

Chcesz kompleksowo poznać ofertę kremów do rąk i stóp oraz balsamów do ciała Indigo? Sprawdź zestawy Sample Collection!

Zalety korzystania z próbek kosmetyków

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że próbki kosmetyków nie mają większego sensu. Cóż mogą zdziałać 3 mililitry kremu czy balsamu? Otóż całkiem sporo! Taka niepozorna, mała próbka, posiada wiele zalet! Po pierwsze możemy zaznajomić się z produktem, poznając jego zapach czy konsystencję. Po drugie, co jest szczególnie ważne w przypadku produktów kosmetycznych, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dany produkt nas nie uczula.

Próbka pozwala nam zatem przetestować produkt przed ostatecznym zakupem standardowej pojemności. Dzięki temu możemy sprawdzić na własnej skórze (dosłownie!), czy nuty zapachowe się nam podobają, czy stosując dany kosmetyk, czujemy się komfortowo i czy nie powoduje on żadnych reakcji alergicznych na naszej skórze.

Co więcej, próbki kosmetyków sprawdzają się znakomicie podczas wyjazdów. Zamiast wozić ze sobą duże opakowania, znacznie łatwiej schować małe saszetki z ulubionymi produktami do kosmetyczki. Podsumowując – niewielki rozmiar, wiele korzyści!

Próbki kosmetyków Indigo Sample Collection

Aktualnie w ofercie Indigo znaleźć można zestaw próbek kosmetyków Sample Collection, który zawiera 16 saszetek. Wśród nich znajdują się zarówno próbki kremów do rąk (Seventh Heaven, Matrioshka, Love Story, Bella Vita, Alter Ego, Omnia) oraz stóp (Foot Lover Seventh Heaven), jak i balsamy do ciała (Seventh Heaven Shimmer, Raspberry Love, Alter Ego Shimmer, Pop Sugar, Arome 99, Femme Fatale, Egoista, Drama Queen Shimmer, Bad Icon) o różnych nutach zapachowych. 

Wypróbuj wszystkie zapachy kosmetyków Indigo i wybierz swój ulubiony!