Formy do paznokci

Sortowanie:
Domyślnie

Formy Mini - 500 sztuk

65 PLN

Formy Mini - 200 sztuk

35 PLN

Formy Extreme - 200 sztuk

39 PLN

Gelastic - Formy Dual (120 szt)

39 PLN

Formy Transparentne Indigo - 500 sztuk

65 PLN

Formy Indigo - 500 sztuk

55 PLN

Formy Indigo - 200 sztuk

29 PLN

Formy do przedłużania paznokci Indigo Nails

Profesjonalna stylizacja to przede wszystkim wysokiej jakości produkty wykorzystywane do pracy. Zaliczają się do nich również formy, które pozwalają przedłużyć wolny brzeg w kilka chwil i stworzyć zarówno długie, jaki i krótkie paznokcie.

 

Uniwersalne formy do paznokci Indigo posiadają pomocnicze linie, dzięki którym stworzysz różnorodne kształty, takie jak: migdał, owal, kwadrat, monroe, balerina czy nawet sztylet! Tak wiele możliwości, a tylko 10 paznokci!

Papierowe formy do paznokci Indigo

Dzięki papierowym formom Indigo, które są zarówno elastyczne, jak i sztywne:

  • idealnie wymodelujesz tunel,
  • stworzysz rozmaite kształty,
  • zbudujesz paznokcie o różnej długości.

Papierowe formy do paznokci Indigo oferowane są w dwóch wersjach ­– 500 i 200 sztuk.

Wskazówka: Pamiętaj, że mocny, a przy tym bezpieczny klej sprawi, że szablon pozostanie na miejscu, tak długo jak trzeba!

Formy transparentne Indigo

Transparentne szablony to doskonałe rozwiązanie zarówno do stylizacji z wykorzystaniem akrylożeli Gelastic, jak i do tradycyjnych paznokci żelowych, które wykonano przy użyciu żeli: Cover Pink, Easy Shape Light Rose czy Easy Shape Cover. W związku z tym, że są przeźroczyste, światło lampy równomiernie utwardza produkt z każdej strony, nawet jeśli jest on bardzo mocno napigmentowany.

Przy pomocy szablonów do przedłużania paznokci Indigo stworzysz zarówno klasyczne migdałki, owalne oraz kwadratowe paznokcie, jak i również ekstrawaganckie stylizacje (w uzyskaniu idealnego kształtu nieocenionym wsparciem są linie pomocnicze). Dzięki temu, że są sztywniejsze od innych form z oferty Indigo, stanowią doskonałą propozycję dla początkujących stylistek.

Formy transparentne Indigo dostępne są w opakowaniach po 200 lub 500 sztuk.

Ciężko wyobrazić sobie przedłużanie paznokci bez form. Wybierając odpowiedni model z oferty Indigo Nails, stylizacja stanie się prawdziwą przyjemnością!

Przeźroczyste formy Dual System

Formy Dual System to idealny przepis na ekspresowe i perfekcyjne paznokcie przedłużane! Dzięki temu, że są przeźroczyste, światło lampy równomiernie utwardza stylizację z każdej strony (nawet podczas pracy bardziej kryjącymi kolorami, takimi jak np. Gelastic Cover). Szablony do przedłużania Indigo z serii Dual System sprawdzają się idealne podczas pracy na bardzo krótkiej i obgryzionej płytce (nie wymagają podkładania formy), natomiast w przypadku mocno wypukłych paznokci warto skorzystać z pozostałych produktów z oferty.

Po utwardzeniu w lampie i zdjęciu transparentnych form Dual System paznokcie wymagają jedynie delikatnego opracowania i nałożenia Primo Ultimo. Praca z nimi to maksymalna oszczędność czasu!

Formy Dual System pakowane są po 120 sztuk.