Formy do paznokci

Sortowanie

 • Formy Górne Dual Form Russian Almond
  39,00 zł
  1 pcs
 • Formy Górne Dual Form Classic
  39,00 zł
  1 pcs
 • Formy Extreme - 200 sztuk
  39,00 zł
  1 pcs
 • FORMY MINI aluminiowe - 500 SZTUK
  65,00 zł
  1 pcs
 • FORMY MINI aluminiowe - 200 SZTUK
  35,00 zł
  1 pcs
 • Akrylgel- Formy Dual (120 szt)
  39,00 zł
  1 pcs
 • Formy Transparentne Indigo - 500 sztuk
  65,00 zł
  1 SZT

  Brak w magazynie

 • Formy Transparentne Indigo - 200 sztuk
  35,00 zł
  1 SZT

  Brak w magazynie

 • FORMY INDIGO papierowe - 500 SZTUK
  55,00 zł
  1 pcs
 • FORMY INDIGO papierowe - 200 SZTUK
  29,00 zł
  1 pcs

Formy do przedłużania paznokci Indigo Nails

Profesjonalna stylizacja to przede wszystkim wysokiej jakości produkty wykorzystywane do pracy. Zaliczają się do nich również formy, które pozwalają przedłużyć wolny brzeg w kilka chwil i stworzyć zarówno długie, jaki i krótkie paznokcie.

 

Uniwersalne formy do paznokci Indigo posiadają pomocnicze linie, dzięki którym stworzysz różnorodne kształty, takie jak: migdał, owal, kwadrat, monroe, balerina czy nawet sztylet! Tak wiele możliwości, a tylko 10 paznokci!

Papierowe formy do paznokci Indigo

Dzięki papierowym formom Indigo, które są zarówno elastyczne, jak i sztywne:

 • idealnie wymodelujesz tunel,
 • stworzysz rozmaite kształty,
 • zbudujesz paznokcie o różnej długości.

Papierowe formy do paznokci Indigo oferowane są w dwóch wersjach ­– 500 i 200 sztuk.

Wskazówka: Pamiętaj, że mocny, a przy tym bezpieczny klej sprawi, że szablon pozostanie na miejscu, tak długo jak trzeba!

Formy transparentne Indigo

Transparentne szablony to doskonałe rozwiązanie zarówno do stylizacji z wykorzystaniem akrylożeli Gelastic, jak i do tradycyjnych paznokci żelowych, które wykonano przy użyciu żeli: Cover Pink, Easy Shape Light Rose czy Easy Shape Cover. W związku z tym, że są przeźroczyste, światło lampy równomiernie utwardza produkt z każdej strony, nawet jeśli jest on bardzo mocno napigmentowany.

Przy pomocy szablonów do przedłużania paznokci Indigo stworzysz zarówno klasyczne migdałki, owalne oraz kwadratowe paznokcie, jak i również ekstrawaganckie stylizacje (w uzyskaniu idealnego kształtu nieocenionym wsparciem są linie pomocnicze). Dzięki temu, że są sztywniejsze od innych form z oferty Indigo, stanowią doskonałą propozycję dla początkujących stylistek.

Formy transparentne Indigo dostępne są w opakowaniach po 200 lub 500 sztuk.

Ciężko wyobrazić sobie przedłużanie paznokci bez form. Wybierając odpowiedni model z oferty Indigo Nails, stylizacja stanie się prawdziwą przyjemnością!

Przeźroczyste formy Dual System

Formy Dual System to idealny przepis na ekspresowe i perfekcyjne paznokcie przedłużane! Dzięki temu, że są przeźroczyste, światło lampy równomiernie utwardza stylizację z każdej strony (nawet podczas pracy bardziej kryjącymi kolorami, takimi jak np. Gelastic Cover). Szablony do przedłużania Indigo z serii Dual System sprawdzają się idealne podczas pracy na bardzo krótkiej i obgryzionej płytce (nie wymagają podkładania formy), natomiast w przypadku mocno wypukłych paznokci warto skorzystać z pozostałych produktów z oferty.

Po utwardzeniu w lampie i zdjęciu transparentnych form Dual System paznokcie wymagają jedynie delikatnego opracowania i nałożenia Primo Ultimo. Praca z nimi to maksymalna oszczędność czasu!

Formy Dual System pakowane są po 120 sztuk.