Wyposażenie salonu

Wyposażenie salonu

Sortowanie:
Domyślnie
Nowość
Wzornik Soft Neon

Wzornik Soft Neon

3 PLN

Frezarka Marathon K38 - kieszonkowa

1800 PLN

FREZARKA MARATHON 3 CHAMPION

649 PLN

Wzornik Guilty!

3 PLN 1 szt

Wzornik New York i Sex In The City

18.45 PLN

Fartuch czarny Indigo

115 PLN

Wzornik Wedding

15.88 PLN

Wzornik Glitter

15.88 PLN

Wzornik Venice

15.88 PLN

Perfumy do salonu - Seventh Heaven

60 PLN 240 ml

Perfumy do salonu - Raspberry Love

60 PLN 240 ml

Perfumy do salonu - Arome 99

60 PLN 240 ml

Fartuch Jeansowy Indigo - ciemny

240 PLN

Ręczniczek Indigo Czarny

14.99 PLN

Ręczniczek Indigo Biały

14.99 PLN

Fartuch Jeansowy Indigo

240 PLN

Wzornik Summer 2016

28 PLN

Rękawiczki Indigo M - czarne

35 PLN

Rękawiczki Indigo L - czarne

35 PLN

Rękawiczki Indigo XS - czarne

35 PLN

Rękawiczki Indigo S - czarne

35 PLN

Lampa MULTILED Indigo Box 36W

890 PLN

Profesjonalne wyposażenie salonu paznokci od Indigo Nails

Niezbędne akcesoria do salonu kosmetycznego

Profesjonalne studio paznokci wymaga doboru najlepszego sprzętu do manicure’u i pedicure’u. Z tego powodu w salonie kosmetycznym nie może zabraknąć, takich akcesoriów jak:

Frezarka, dzięki której wykonasz perfekcyjną hybrydę

Frezarka jest narzędziem, bez którego trudno obejść się, prowadząc profesjonalne studio paznokcia. Urządzenie to z powodzeniem może zastąpić szereg innych akcesoriów, takich jak cążki, polerki czy pilniki. Dzięki frezarce do paznokci zabieg manicure’u jest możliwy do wykonania w szybszym tempie, a uzyskany efekt prezentuje się znacznie atrakcyjniej niż w przypadku tradycyjnych metod.

Jaką frezarkę do paznokci wybrać? Najlepiej taką, która zapewni wysoki komfort i maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas pracy. W ofercie Indigo Nails znajdziesz dwie wspaniałe frezarki posiadające powyższe cechy:

  • model stacjonarny przeznaczony do pracy przy stole, który posiada płynną regulację obrotów (gwarancja 100% stabilności nawet przy 30 tys. obrotach, ergonomiczna budowa oraz 24-miesięczna gwarancja)
  • wersję kieszonkową z cyfrowym wyświetlaczem, która zmieści się do podręcznej kosmetyczki podczas podróży (kompaktowy rozmiar przy zachowaniu maksymalnej wydajności).

Frezarka stanowi niezbędne narzędzie w codziennej pracy podczas modelowania paznokci. Oszczędność czasu, niezwykła precyzja i spektakularny, końcowy efekt – trzy główne zalety profesjonalnej frezerki (stacjonarnej lub przenośnej), obok których ciężko przejść obojętnie!

Lampy do paznokci żelowych i hybrydowych. Jaką wybrać, UV czy LED?

Na rynku dostępne są różne typy lamp do paznokci. Podstawowym rodzajem jest model UV przeznaczony do hybryd i żeli. Czy jest to jednak dobry produkt? Niekoniecznie! W tym przypadku znakomicie sprawdza się stara maksyma mówiąca, że za jakość trzeba zapłacić.

Lampę UV o niewielkiej mocy (np. 9W) możemy kupić za naprawdę małe pieniądze, ale musimy się liczyć z tym, że utwardzenie paznokci nie będzie należało do najprostszych – nietrwała i marszcząca się stylizacja przy użyciu takiego sprzętu jest niemal pewna!

Znacznie bardziej wydajniejsze w codziennej pracy są lampy LED. Gdy sprzęt ten pojawił się na rynku, wprowadził ogromną rewolucję, znacznie przyśpieszając ostatni etap stylizacji paznokci, czyli proces utwardzania. Jaką moc lampy LED wybrać? Minimum to 36W, jednakże warto pokusić się o produkt posiadający większą moc (np. 48W). Największą zaletą dobrych lamp do hybryd LED jest, już wcześniej wspomniany, czas utwardzania. Porównując LED-y do modeli UV, może być on skrócony nawet czterokrotnie!

Zastanawiasz się, jaka lampa jest najlepsza? Wybór jest oczywisty! Zdecydowany faworyt to lampa typu MultiLED, która gwarantuje 100-procentowe utwardzenie różnych typów produktów światłoutwardzalnych.

Profesjonalizm i bezpieczeństwo z akcesoriami Indigo Nails do salonu kosmetycznego

Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość sprzętu, lubisz wysoką kulturę pracy oraz ponadprzeciętny komfort, akcesoria do salonu stylizacji paznokci Indigo Nails są skierowane właśnie do Ciebie. Postaw na pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo! Twórz niepowtarzalne stylizacje razem z nami!

Pytania i odpowiedzi

Read the FAQ