Szkolenie Podstawowe z Metody Akrylowej Migdał & Owal & Kwadrat

Szkolenie podstawowe z zakresu stylizacji paznokci metodą akrylową jest skierowane do osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci i poznać 3 najpopularniejsze kształty salonowe - czyli: migdał, owal i kwadrat.

Po zapisaniu się na kurs, otrzymasz opracowany przez Instruktorów Indigo zestaw materiałów szkoleniowych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, chorób paznokci oraz metod wykonywania stylizacji (w wersji krok po kroku). Wszystkie otrzymane teksty pomogą w utrwaleniu zdobytej na szkoleniu wiedzy.

Podczas tego szkolenia zdobędziesz podstawową wiedzę, niezbędną do rozpoczęcia pracy jako profesjonalny Stylista Paznokci. Dowiesz się, jak zadbać o miejsce pracy, zapewniając bezpieczeństwo sobie i swoim Klientkom. Na początku Instruktor najpierw omówi przesłane materiały oraz odpowie na związane z nimi pytania. Następnie przedstawi Ci budowę naturalnego paznokcia, objaśni specjalistyczną nomenklaturę, szczegółowo opowie o produktach i preparatach pomocniczych potrzebnych do wykonania stylizacji paznokci metodą akrylową.

Po zakończeniu części teoretycznej, przyjdzie czas na praktykę. Poznasz skuteczną metodę dopasowywania szablonu/formy do kształtu naturalnych paznokci, a następnie wykonasz przedłużanie paznokci w 3 kształtach salonowych. Nauczysz się także poprawnie aplikować kolor oraz jak w prosty sposób namalować frencha. Zdobędziesz wiedzę w jaki sposób poprawnie dobrać proporcje masy akrylowej i jak szybko zaaplikować ją na płytce.

Poznasz również techniki piłowania i pracy z frezarką oraz przeprowadzisz zabieg usuwania przedłużonych paznokci.

Na koniec szkolenia przyjdzie czas na krótki egzamin pisemny ze zdobytej wiedzy na szkoleniu oraz informacji przesłanych mailowo. Na podstawie egzaminu zostanie wydany Międzynarodowy Certyfikat Indigo Acryl Basic Almond & Oval & Square Course.

Szkolenie
Poziom 4
4 dni po 5 godzin
Międzynarodowy certyfikat indigo
Szkolenie
Poziom 4

Szkolenie Podstawowe z Metody Akrylowej Migdał & Owal & Kwadrat

Otrzymasz międzynarodowy certyfikat
Szkolenia grupowe w maksymalnie 6 osób