Pedicure

Sortowanie

 • Tarka do pięt 100/180
  6,00 zł
  1 pcs
 • Tarka do Pięt 80/120
  6,00 zł
  1 pcs
 • Baza hybrydowa Pedicure Base
  42,00 zł
  7 ml
 • Krem do stóp Foot Lover Seventh Heaven
  19,00 zł
  100 ML
 • Frez Gumowy Pedix na Kapturki
  15,00 zł
  1 pcs

Elegancki pedicure? Dbaj o niego przez cały rok!

Pedicure  zapewnia stopom zdrowy i piękny wygląd niezależnie od pory roku. Latem zabieg ten bije rekordy popularności, ale o regularną pielęgnację pięt i paznokci warto zadbać także w okresie jesienno-zimowym!

Trzeba pamiętać jednak, że to pedicure kosmetyczny wykonany w salonie zapewnia gwarancję profesjonalnego, bezpiecznego zabiegu. Szczególną rolę odgrywa bowiem nie tylko dopasowanie lakieru. Specjalistka wygładzi i zmiękczy pięty oraz w prawidłowy sposób obetnie paznokcie tak, by nie wrastały.

Pedicure - co to dokładnie za zabieg?

Na pedicure kosmetyczny składa się kilka etapów. W początkowej fazie wizyty profesjonalistka ocenia stan stóp - dotyczy to zarówno płytki paznokcia, jak i podeszwy. Sam zabieg otwiera odmoczenie nóg w ciepłej wodzie z dodatkiem aromatycznego żelu myjącego. Po dokładnym osuszeniu stóp przychodzi czas na usunięcie zrogowaciałego naskórka i wygładzenie pięt przy pomocy frezarki.

Kolejny etap pedicure wiąże się z kosmetyką paznokci. Ważną rolę odgrywa ich odpowiednie skrócenie, odsunięcie skórek oraz oczyszczenie wałów okołopaznokciowych. Stylizację z użyciem starannie dopasowanych lakierów rozpoczynamy dopiero wtedy, gdy płytka została wypielęgnowana i przygotowana na aplikację poszczególnych warstw kosmetyków.

Pedicure SPA wykonany w salonie zwieńcza relaksacyjny masaż, do którego można wykorzystać między innymi krem do stóp Foot Lover wzbogacony zmiękczającym mocznikiem! To kosmetyk, który warto zaprosić również do swojej kosmetyczki - jego regularne stosowanie sprawi, że zapomnimy o przesuszonych stopach i popękanych piętach.

Pedicure hybrydowy, żelowy, klasyczny - który z nich wybrać?

Nie każdy pedicure kosmetyczny wygląda tak samo. Największą popularnością wśród pań cieszą się stylizacje wykonane metodą hybrydową lub żelową. Świadomą pielęgnację stóp doceniają również mężczyźni. Pedicure dla panów wiąże się z wygładzaniem podeszwy i nadaniem paznokciom regularnego kształtu.

Pedicure hybrydowy - komfort i jakość idą tu w parze

Obok pedicure hybrydowego nie można przejść obojętnie. Kobiety na całym świecie pokochały go przede wszystkim za oszczędność czasu - stylizacja może utrzymywać się w nienagannym stanie nawet do trzech tygodni. Lakiery hybrydowe - w towarzystwie Pedicure Base i ulubionego topu - prezentują się niezwykle naturalnie, a my przez długi czas nie musimy obawiać się nieestetycznych odpryśnięć!

Pedicure żelowy - zabieg od zadań specjalnych

Niewygodne buty, niefortunny uraz czy uderzenie mogą jednak bardzo niekorzystnie wpłynąć na kondycję paznokci u stóp. Na ratunek przychodzi pedicure żelowy, który umożliwia staranne modelowanie czy przedłużenie uszkodzonych płytek. Jedno jest pewne - niemal każdy rodzaj pedicure kosmetycznego wykonanego przez profesjonalistkę zapewni stopom piękny i co najważniejsze zdrowy wygląd!