Bling

Sortowanie

 • Bling Yes! Bling
  12,00 zł
  1,5 g
 • Bling Express Bling
  12,00 zł
  1,5 g
 • Bling Her Majesty
  12,00 zł
  1,5 g
 • Bling Luxesita
  12,00 zł
  1,5 g
 • Bling Bling Master
  12,00 zł
  1,5 g

Wybierz modne zdobienia na paznokciach z Bling Effect

Proste zdobienia paznokci to doskonały sposób na odświeżenie codziennych looków. Odczaruj klasyczny manicure i wyróżnij się z tłumu dzięki Blingom w pięciu dziewczęcych kolorach! Sprawdź, jak prezentują się solo lub postaw na stylizacje przykuwające spojrzenia. Ozdoby do paznokci Indigo pokochają zarówno minimalistki, jak i fanki znacznie odważniejszych połączeń.

Wiemy, że każda kobieta jest inna, dlatego w naszej ofercie nie brakuje produktów idealnych do wykorzystania na różnorodne sposoby. Cenisz szybki manicure, ale nie chcesz rezygnować z jego efektowności? Blingi układaj nieregularnie i wykonaj naprawdę szybkie zdobienie paznokci! Masz znacznie więcej czasu, przez co kuszą Cię bajeczne, dziewczęce i księżniczkowe stylizacje? Ozdoby Indigo wykorzystaj w trakcie budowania frencha konstrukcyjnego lub twórz biżuteryjne zdobienia paznokci hybrydowych czy też żelowych.

Twórz zdobienia paznokci z drobinkami Bling

Niechętnie sięgasz po ozdoby do paznokci, bo wydają Ci się trudne w aplikacji? Przekonaj się, że praca z naszymi Blingami jest łatwa, szybka i przyjemna! Układaj je na lepkiej warstwie produktu (lakieru hybrydowego albo topu) lub zatapiaj w nieutwardzonym żelu - to, który ze sposobów wybierzesz zależy wyłącznie od Twoich upodobań!

Ozdoby do paznokci Bling zaaplikowane na lepką warstwę dodatkowo zabezpiecz topem (idealnie w tej roli sprawdzi się Wet Look), utwardź w lampie i Twoja olśniewająca stylizacja jest gotowa. Jeśli zdecydowałaś się na zatapianie drobinek w żelu, czeka Cię nieco więcej pracy, ale efekt końcowy wart jest lekkiego poświęcenia! Jaką stylizację wybierzesz dla siebie?