Sortowanie

49,00 zł
49,00 zł
49,00 zł
49,00 zł
49,00 zł
49,00 zł
49,00 zł
49,00 zł
35,00 zł

Torby zakupowe Indigo - wygoda i styl

Jaka jest idealna torba na zakupy? Pojemna, wygodna i…stylowa. Chociaż zakupy - zarówno te do Twojego salonu, jak i te domowe - to bardzo prozaiczna czynność, warto umilić ją sobie elegancko wyglądającym, praktycznym gadżetem. Estetyczna i wytrzymała torba zakupowa pomieści nie tylko codzienne sprawunki, ale również z powodzeniem sprawdzi się na wakacyjnych wyjazdach, na plaży czy podczas spaceru. 

Holograficzne torby na zakupy Indigo

W naszej ofercie znajdziesz zachwycające holograficznym blaskiem torby zakupowe, które dostępne są w dwóch odcieniach - pomarańczowym oraz różowym. Dzięki metalicznej powłoce, która cudownie mieni się w blasku słońca, mogą stać się stylowym - i wciąż niezwykle użytecznym - dodatkiem do każdej, codziennej stylizacji.

Wykonane z wytrzymałego tworzywa, wielorazowe torby na zakupy, z pewnością uniosą niejedną dostawę produktów Indigo do Twojego Salonu. Uchwyty z grubego sznurka możesz zarzucić na ramię lub wygodnie złapać w dłoń.

Duże torby na zakupy - i nie tylko

Pojemne torby Indigo możesz wykorzystywać w wielu codziennych sytuacjach. To idealne towarzyszki codziennych aktywności - od zakupów, przez wizyty na siłowni czy basenie, aż po romantyczne spacery na plaży, kiedy warto mieć pod ręką np. koc czy butelkę wody. Pomieszczą wszelkie niezbędne drobiazgi, które lubisz mieć przy sobie na wszelki wypadek - w pracy czy w samochodzie. 

Jeśli lubisz stylowe i praktyczne gadżety zamów już dziś swoją torbę Indigo. Zajrzyj też do zakładki Gadżety Indigo, gdzie znajdziesz inne akcesoria w stylu holo.