Liquid Lipstick Mattemorphosis® About Her

65 PLN 4,5 g
4,5 g
Liquid Lipstick Mattemorphosis® About Her

Przeżyj matową metamorfozę. Liquid Lipstick Mattemorphosis ® w odcieniu ciemny zgaszony róż z nutą fioletu to płynna pomadka o matowym wykończeniu, które zaskoczy Cię swoją intensywnością. Myślisz, że Twoja pomadka nie mogłaby być już bardziej matowa? Sięgnij po Mattemorphosis i przekonaj się, jak spektakularny może być efekt matowych ust.

 

Matowa pomadka Hedonista w 15 zmysłowych kolorach zapewnia doskonałe krycie, dzięki wyjątkowo wysokiej pigmentacji. Już jedna warstwa pozwala uzyskać doskonały efekt wyrazistych, matowych ust, dlatego produkt jest nie tylko wygodny w użyciu, ale i bardzo wydajny. Komfort aplikacji zapewnia precyzyjny aplikator, którym bez trudu podkreślisz idealny kontur ust. Szybkoschnąca formuła pomadki sprawi natomiast, że już w kilka chwil będziesz gotowa nawet na wielkie wyjście.

 

Ciesz się efektem matowych ust przez długi czas, dzięki spektakularnej trwałości wodoodpornej pomadki Mattemorphosis ®. Produkt nie ściera się, nie kruszy i nie zbiera w załamaniach ust, dlatego zamiast zastanawiać się, jak prezentuje się Twoja matowa szminka po kilku godzinach od aplikacji, możesz - pewna siebie i swojego makijażu - cieszyć się każdą chwilą i podbijać świat.

 

Wybierz odcień swojej metamorfozy i sięgnij po mat, który robi różnicę.

Wysyłka produktów marki Hedonista realizowana będzie od 1 grudnia. 

Uwaga! Możesz kupić wybrany produkt marki Hedonista w liczbie 2 sztuk na MIESIĄC!

 

Liquid Lipstick Mattemorphosis® About Her
65 PLN 4,5 g
4,5 g
Liquid Lipstick Mattemorphosis® About Her