Klasyczne lakiery do paznokci

Sortowanie:
Domyślnie

Greensetter Lakier Proteinowy

16 PLN 10 ml

Goodbye Winter Lakier Proteinowy

16 PLN 10 ml

Pif Paf Lakier Proteinowy

16 PLN 10 ml

Ugly Betty Lakier Proteinowy

16 PLN 10 ml

Mimosa Lakier Proteinowy

16 PLN 10 ml

Think Spring Lakier Proteinowy

16 PLN 10 ml

Mr. White Lakier Proteinowy

16 PLN 10 ml

Guilty! Lakier Proteinowy

16 PLN 10 ml

Partner in Crime Lakier Proteinowy

16 PLN 10 ml

Alexandria Lakier Proteinowy

16 PLN 10 ml

Mr. Black Lakier Proteinowy

16 PLN 10 ml

Prima Aprilis Lakier Proteinowy

16 PLN 10 ml

Energizer Lakier Proteinowy

16 PLN 10 ml

Crazy in Love Lakier Proteinowy

16 PLN 10 ml

Chic Nude Lakier Proteinowy

16 PLN 10 ml

Smokin' Gun Lakier Proteinowy

16 PLN 10 ml

Hrabina Lakier Proteinowy

16 PLN 10 ml

Nie Wiem Lakier Proteinowy

16 PLN 10 ml

Dry Up Nail Polish Drops

14 PLN 8 ml

Baza winylowa do paznokci

16 PLN 10 ml

Baza diamentowa do paznokci

16 PLN 10 ml

Protein Base&Top 2 in 1

16 PLN 10 ml

Nail Therapy

16 PLN 10 ml

Klasyczne lakiery proteinowe Indigo Nails

Lakiery klasyczne – dla kogo?

Tradycyjne lakiery skierowane są przede wszystkim do klientek, które chcą samodzielnie stylizować paznokcie bez użycia lampy lub lubią często eksperymentować z różnymi odcieniami. Ogromnym plusem klasycznej oferty Indigo Nails są starannie wyselekcjonowane kolory, dzięki czemu każda kobieta znajdzie wśród nich swój ulubiony!

Krótka historia lakieru do paznokci

Mogłoby się wydawać, że zdobienie paznokci najróżniejszymi kolorami to stosunkowo młody trend. Nic bardziej mylnego! Według badaczy historycznych stosowano go już 3000 lat p.n.e. za czasów dynastii Ming panującej ówcześnie w starożytnych Chinach. Zadbane, pomalowane i długie paznokcie stanowiły wtedy symbol wysokiej pozycji społecznej i elitarnego luksusu.

Zdobienie paznokci było również bardzo popularne w Egipcie, gdzie za lakier służyła, stosowana po dziś dzień, henna. Można przypuszczać, że niesłabnąca popularność czerwonobrunatnego koloru ma swe korzenie właśnie w kraju leżącym nad Deltą Nilu, gdyż w starożytności symbolizował on wysoki status społeczny oraz silną władzę. Za pierwszy lakier z prawdziwego zdarzenia uznaje się jednak indyjską „shelakę”, czyli odmianę naturalnej żywicy pozyskiwanej z owadów zwanych czerwcami.

Współczesną historię malowania paznokci datuje się na początek XX wieku. Początkowo stosowano jedynie produkty bezbarwne, których głównym zadaniem było zastąpienie żmudnego zabiegu polerowania. Pierwszy kolorowy lakier (oczywiście z czerwonym pigmentem!) został zaprezentowany dopiero w 1933 roku, zapoczątkowując modę na malowanie paznokci i ust tym samym odcieniem (trend ten wiódł prym przez wiele dekad).

Kolejnym wielkim przełomem w dziejach lakierów było opatentowanie francuskiego manicure’u w 1969. Uniwersalność frencha sprawiła, że jego popularność mimo upływu 50 lat w ogóle nie słabnie!

Tradycyjne lakiery proteinowe do paznokci Indigo Nails

Nowoczesna formuła klasycznych lakierów Indigo jest gwarancją przepięknego i trwałego efektu. Ich największymi zaletami są:

 •     duża elastyczność zapewniająca większą odporność na odpryski,
 •     znakomite krycie przy nałożeniu dwóch warstw,
 •     kremowa konsystencja ułatwiająca rozprowadzanie lakieru po powierzchni paznokcia,
 •     wspaniała współpraca z naturalną płytką,
 •     piękne, błyszczące wykończenie.

Lakiery klasyczne do paznokci – jak przedłużyć ich trwałość?

Aby maksymalnie zwiększyć trwałość stylizacji, warto kompleksowo przygotować płytkę do stylizacji. Dobór odpowiedniej bazy to klucz do sukcesu, a w ofercie Indigo każda kobieta znajdzie coś dla siebie! Wśród produktów dostępne są:

 • Protein Base & Top 2 in 1 to dedykowany do lakierów proteinowych, pięknie nabłyszczający stylizację top oraz zwiększająca przyczepność baza. Takie połączenie sprawia, że do pełnej stylizacji potrzebujemy jedynie tego produktu oraz ulubionego koloru. Zawartość protein pozytywnie wpływa nie tylko na trwałość manicure’u, ale również zapewnia optymalną elastyczność - dzięki temu produkt doskonale współpracuje z naturalną płytką, a dodatkowo jest odporny na odpryskiwanie;
 • Diamond Base to baza dedykowana do bardzo słabych i miękkich paznokci. W związku z tym, że jest to najtwardszy produkt tego typu pod klasyczne lakiery, najbardziej usztywnia płytkę;
 • baza winylowa to uniwersalny produkt, który sprawdzi się idealnie zarówno jako baza pod klasyczne lakiery do paznokci, zwiększając trwałość stylizacji, jak i samodzielnie aplikowany produkt, którego delikatny mleczno-różowy kolor nada paznokciom zdrowego, zadbanego wyglądu. Elastyczna formuła bazy winylowej zapewnia doskonałą współpracę z naturalną płytką;
 • Nail Therapy to odpowiedź na potrzeby kobiet posiadających zniszczone i osłabione paznokcie. Odżywka może być stosowana zarówno jako samodzielny produkt dla wzmocnienia paznokci, jak i podstawa do dalszej stylizacji;

Na wykończenie każdego manicure’u niezbędne jest nałożenie ochronnej warstwy nabłyszczającej lub matującej - w zależności od zamierzonego efektu. Bez względu na preferowane wykończenie warstwa topu idealnie zabezpieczy stylizację i znacząco przedłuży jej trwałość. 

Produktami, którymi możemy wykończyć stylizację wykonaną klasycznymi lakierami do paznokci są:

  • baza Protein Base 2 in 1, która dzięki swoim właściwościom nadaje pięknego połysku, ale może być również doskonałą podstawą do aplikacji koloru;
  • Finish Top Coat to top lakierowy z linii produktów profesjonalnych, idealny do dodatkowego zabezpieczenia stylizacji żelowych, akrylowych oraz hybrydowych. Ponadto może być aplikowany jako top na klasyczne lakiery do paznokci. Finish Top Coat szybko wysycha, tworząc na powierzchni stylizacji ochronny pancerz, który maksymalnie zwiększa trwałość. Co więcej, to idealny wybór, aby odświeżyć stylizację i przywrócić jej piękny wygląd.
 • Matt Effect to jedyny w ofercie top lakierowy, który pozwoli uzyskać matowe wykończenie każdej stylizacji. Sprawdzi się nie tylko do klasycznych lakierów, ale również jako dodatkowy top do paznokci hybrydowych, żelowych czy akrylowych. Matowy efekt pojawia się na paznokciach już kilka chwil po rozprowadzeniu produktu po powierzchni stylizacji;
 • Dry Up Nails Polish Drops to idealna propozycja dla kobiet, które nie lubią czekać. Już jedna kropla produktu znacząco skraca czas wysychania klasycznych lakierów do paznokci, dodatkowo przedłużając trwałość stylizacji i wydobywając głębie koloru. Zawartość olejku ze słodkich migdałów, olejku makadamia, witaminy E oraz olejku z orzechów Kukui dodatkowo nawilża skórki.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu? Z lakierami proteinowymi Indigo Nails jest to możliwe!Pytania i odpowiedzi

Read the FAQ