Sprawdź koniecznie nasze kursy online >

Szkolenia, najlepsza inwestycja w przyszłość

Najlepsza inwestycja w przyszłość

SZKOLENIA I KURSY ZE STYLIZACJI PAZNOKCI

Faq, czyli pytania i odpowiedzi

Poznaj certyfikowanych instruktorów

Nasi Instruktorzy są autorytetem w branży kosmetycznej, a tym samym tworzą największą oraz najbardziej doświadczoną kadrę szkoleniową w Polsce. Nasz Team regularnie szkoli się pod okiem wielokrotnych mistrzów świata, aby stale pogłębiać swoją wiedzę i rozwijać swój warsztat. Szkolenia Instruktorów odbywają się w Siedzibie Głównej w Łodzi średnio co 6 tygodni, a każde takie spotkanie można porównać do rodzinnego zjazdu, na którym każdy z naszych Instruktorów ma szanse wymieniać się doświadczeniem i wspólnie wprowadzać innowacyjne rozwiązania.

Więcej o szkoleniach

Najlepsza inwestycja w twoją przyszłość. Wybierz szkolenie dla Ciebie

Dzięki umiejętnościom naszych Instruktorów, kursy stylizacji paznokci Indigo cechują się najwyższym poziomem praktycznym oraz merytorycznym. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w świecie paznokci, czy jako doświadczona stylistka szukasz możliwości dalszego rozwoju, w naszej ofercie kursów manicure z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Szeroki wybór szkoleń technicznych oraz kursów zdobienia paznokci, pozwoli Ci stopniowo wyznaczać kolejne zawodowe cele i zaplanować własną ścieżkę kariery.
Wszystkie kursy stylizacji paznokci prowadzone są przy użyciu najwyższej jakości produktów oraz urządzeń marki Indigo, w specjalnie przygotowanych salach szkoleniowych. Szkolenia manicure odbywają się w małych, kameralnych grupach (2-4 osoby), kursantki pracują na modelkach lub wzornikach w miłej i przyjaznej atmosferze. Uzupełnieniem naszych kursów technicznych i kursów zdobienia paznokci hybrydowych są bogate materiały szkoleniowe, opatrzone schematami i rysunkami pomocniczymi.
Pod koniec każdego szkolenia manicure, wiedza kursantki jest weryfikowana egzaminem teoretycznym oraz praktycznym. Jeśli kursantka poprawnie odpowie na pytania i wykona określone zadania – otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat Indigo za wybraną metodę. W innym wypadku ustalony zostaje kolejny termin zaliczenia egzaminu – dodatkowo płatny. Prace kursantki zostają udokumentowane zdjęciami i przechowywane w siedzibie Instruktora Indigo.
Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z paznokciami lub pragniesz podnieść swoje kwalifikacje, już dziś zapisz się na wybrany kurs ze stylizacji paznokci Indigo w dogodnej lokalizacji na terenie całej Polski.