Szkolenie Ze Zdobień Ombre Design

Jeśli znudziło Cię wykonywanie jednokolorowej hybrydy na dłoniach Klientek i pragniesz nauczyć się łączyć kolory w piękne tęcze czy pastelowe mgiełki, toszkolenie Ombre Design jest właśnie dla Ciebie!

Po zapisaniu się na szkolenie otrzymasz materiały szkoleniowe, które wprowadzą Cię do kolorowego świata zdobień i pomogą w utrwaleniu zdobytej wiedzy. Nie tylko poznasz koło kolorów i nauczysz się odpowiednio je dobierać, aby stworzyć wymarzone ombre, ale także nauczysz się jak wykonywać je za pomocą pyłków, efektów czy pigmentów Smoke Powder. Po tym szkoleniu zrozumiesz zasady użycia poszczególnych produktów, aby w łatwy sposób wykonać perfekcyjnego Babyboomera, ombre pionowe, poziome, cieniowania na ciemnym podkładzie, neonowe tęcze, kolorowe chmurki czy błyszczące cieniowania pyłkami i glitterami. Instruktor Indigo przekaże Ci też swoje tajniki pracy, aby Twoje Ombre było jeszcze szybsze i łatwiejsze w wykonaniu.

Szkolenie wykonujemy na tipsach i wzornikach, co zapewnia efektywne przyswojenie wiedzy i opanowanie technik wykonywania zdobień.

Szkolenie zakończone jest wydaniem Międzynarodowego Certyfikatu Indigo Ombre Design Course .

Szkolenie
Poziom 1
1 dzień - 5 godzin
Międzynarodowy certyfikat indigo
Szkolenie
Poziom 1

Szkolenie Ze Zdobień Ombre Design

Otrzymasz międzynarodowy certyfikat
Szkolenia grupowe w maksymalnie 6 osób