Cleaner do Paznokci 500ML

500 ML arrow
 • Darmowa dostawa już od 100 PLN

 • Bezpieczna płatność

  Bezpieczna płatność

 • Wysyłka do 2 dni roboczych

  Wysyłka do 2 dni roboczych

Indigo Cleaner to najmocniejszy tego typu produkt w ofercie, konieczny do wykonania każdej stylizacji hybrydowej, żelowej i akrylowej, gdyż jego brak może mieć wpływ na trwałość i wygląd stylizacji. Jego zadaniem jest odtłuszczenie naturalnej płytki oraz usunięcie z niej zanieczyszczeń i pyłu przed zastosowaniem primera. Dzięki niemu unikniemy zapowietrzeń, czy liftowania się masy.

Właściwości
Zalety
Wskazówki aplikacyjne
Skład
Zastosowanie odtłuszczenie naturalnej płytki paznokcia
Przeznaczenie do żelu, do akrylu, do stylizacji hybrydowej
Benefity Idealny do odtłuszczania i usunięcia reszty pyłu z naturalnej płytki, przed zastosowaniem primera i wykonaniem stylizacji hybrydowej, żelowej, akrylożelowej i akrylowej,
Zapobiega powstawaniu zapowietrzeń i liftowania się masy,
Najmocniejszy Cleaner w ofercie Indigo.
 • Idealny do odtłuszczania i usunięcia reszty pyłu z naturalnej płytki, przed zastosowaniem primera i wykonaniem stylizacji hybrydowej, żelowej, akrylożelowej i akrylowej,
 • Zapobiega powstawaniu zapowietrzeń i liftowania się masy,
 • Najmocniejszy Cleaner w ofercie Indigo.
 1. Cleaner stosuj na naturalny paznokieć, po zmatowieniu płytki i usunięciu pyłu. Po jego użyciu, należy poczekać kilka sekund, aż preparat całkowicie odparuje, a następnie możesz zaaplikować Primer oraz kolejne produkty do stylizacji.
 2. Pamiętaj, by nie dotykać odtłuszczonego paznokcia.
 3. Preparatu tego nie należy stosować do usuwania warstwy dyspersyjnej topu, gdyż może to spowodować zmatowienie stylizacji.

Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Isobutyl Acetate