Ozdoby Princess

Sortowanie:
Domyślnie
Nowość

Princess Cleopatra

12 PLN 3 g
Nowość

Princess The King of Bling

12 PLN 3 g

Princess A bit of glitt

12 PLN 3 g

Princess Bitter Glitter

12 PLN 3 g

Princess Coachella Queen

12 PLN 3 g

Princess Beautymaker

12 PLN 3 g

Princess Princesses Don't Work

12 PLN 3 g

Princess Don’t Worry be Elsa

12 PLN 3 g

Princess Barbirella

12 PLN 3 g

Ozdoby do paznokci Princess - dodaj paznokciom elegancji

Ozdoby do paznokci Princess to multikolorowe drobinki różnej wielkości, które dodają paznokciom subtelnego blasku. Każda z siedmiu „księżniczek” dostępnych w ofercie Indigo zapewnia stylizacji nieco inne wykończenie. Sprawdź, które ozdoby wybierzesz dla siebie:

  • Princess Don’t Worry Be Elsa o holograficznym blasku,
  • Princess Beautymaker o złotych refleksach,
  • Princess Princesses Don’t Work o srebrnej poświacie, 
  • fioletowe Princess A Bit of Glitt, 
  • różowe Princess Coachella Queen
  • złotopomarańczowe Princess Bitter Glitter 
  • a może multikolorowe Princess Barbirella?

Nie musisz decydować się tylko na jeden odcień ozdób. Paznokcie mieniące się wielobarwnymi drobinkami wcale nie wyglądają zbyt krzykliwie. Jeśli szukasz stylizacji idealnych do biura i na wielkie wyjścia, zakochasz się w dyskretnej elegancji naszych Princessek. Te wyjątkowo uniwersalne ozdoby do paznokci Indigo odmienią każdy look i dodadzą mu pałacowego blichtru.

Paznokcie z ozdobami Princess - łatwa aplikacja to podstawa

Aplikacja ozdób na paznokcie często jest wyjątkowo pracochłonna. Razem z drobinkami Princess wprowadzamy rewolucję! Chcesz szybko stworzyć oryginalną stylizację? To bardzo proste. Wystarczy, że ozdoby zatopisz w pierwszej, nieutwardzonej warstwie produktu (żelu czy też topu) i właściwie gotowe! Teraz paznokcie wystarczy utwardzić w lampie oraz dodać kolejną porcję żelu. Takie szybkie zdobienie paznokci prezentuje się wyjątkowo estetycznie, a Ty nie musisz poświęcić mnóstwa czasu na jego wykonanie.

Jeśli jednak swoje stylizacje wykonujesz z chirurgiczną precyzją, ozdoby do paznokci Princess także Cię zachwycą. Wykorzystaj je do frencha konstrukcyjnego lub podczas tworzenia klasycznych Princess Nails. Nieważne, jakie zdobienie paznokci wybierasz - nasze księżniczki to must-have Twojego salonu!