Shea Elixiry

 1. Indigo Nails
 2. Pielęgnacja ciała
 3. Shea Elixiry

Liczba produktów: 15

  Sortuj

  Shea Elixir z keratyną Alter Ego

  12 PLN 8 ml

  Shea Elixir z keratyną Drama Queen

  12 PLN 8 ml

  Shea Elixir z keratyną Omnia

  12 PLN 8 ml

  Shea Elixir z keratyną Seventh Heaven

  12 PLN 8 ml

  Shea Elixir z keratyną Raspberry Love

  12 PLN 8 ml

  Shea Elixir z keratyną Pop Sugar

  12 PLN 8 ml

  Shea Elixir z keratyną Matrioshka

  12 PLN 8 ml

  Shea Elixir z keratyną Love Story

  12 PLN 8 ml

  Shea Elixir z keratyną Bella Vita

  12 PLN 8 ml

  Shea Elixir z keratyną Indigolicious

  12 PLN 8 ml

  Shea Elixir z keratyną Egoista

  12 PLN 8 ml

  Shea Elixir z keratyną Arome 99

  12 PLN 8 ml

  Protein Serum

  19 PLN 8 ml

  Shea Elixir z keratyną Femme Fatale

  12 PLN 8 ml

  Zadbaj o skórki wokół paznokci z oliwkami Shea Elixir Indigo!

  Zastanawiasz się, jak dbać o skórki wokół paznokci? Sprawdź linię Indigo Home SPA, w której znajdziesz m.in. oliwki do skórek z keratyną Shea Elixir Indigo! Przy ich pomocy twarde i suche skórki wokół paznokci staną się przeszłością!

  Oliwki do skórek Shea Elixir Indigo – główne zalety

  Regularne stosowanie oliwki z keratyną Indigo Shea Elixir zapewnia piękny wygląd skórek wokół paznokci, kusząc jednocześnie eleganckim zapachem, który rozprzestrzenia się w całym salonie podczas zabiegu. Dzięki niej z pozoru zwykłe czynności pielęgnacyjne zamieniają się w zmysłowy rytuał!

  Shea Elixir Indigo to kompleksowe serum do skórek charakteryzujące się łatwą w aplikacji konsystencją oraz przyjemnym zapachem. Jego wyjątkowe właściwości pozwalają na:

  • odżywienie skórek,
  • poprawienie kondycji i wyglądu paznokci,
  • wzmocnienie paznokci dzięki obecności keratyny.*

  Wszystkie oliwki do skórek Indigo oferowane są w eleganckim opakowaniu, a buteleczka z pipetą umożliwia higieniczną aplikację i precyzyjne dozowanie produktu.

  Oliwka do skórek Indigo – jak używać?

  Aplikacja oliwki do skórek jest dziecinnie prosta. Wystarczy pamiętać o następujących krokach:

  • wykonaj dowolny manicure;
  • przy pomocy pipety nanieś niewielką ilość preparatu, nie dotykając nią do skóry (oliwkę można aplikować zarówno na wał okołopaznokciowy, jak i na sam paznokieć);
  • następnie po rozprowadzeniu elixiru na skórze możesz go dokładnie wmasować, a ewentualny nadmiar rozprowadzić po całych dłoniach.

  Stosując Shea Elixir do salonowej i codziennej pielęgnacji skórek oraz paznokci, efekty zauważysz już po 4 tygodniach!*

  Oliwka do skórek o pięknym zapachu, czyli Shea Elixir!

  W aktualnej ofercie produktów do pielęgnacji ciała Indigo Nails Shea Elixiry dostępne są w przepięknych zapachach, takich jak: Drama Queen Indigo, Omnia Indigo, Bloom Gold Indigo, Seventh Heaven Indigo, Raspberry Love Indigo, Pop Sugar Indigo, Indigo Orient, Matrioshka Indigo, Love Story Indigo, Indigo Indigolicious, Femme Fatale Indigo, Indigo Egoista, Bella Vita Indigo oraz Arome 99 Indigo. Wśród wymienionych wariantów zapachowych wyjątkowym produktem jest Indigo Omnia dedykowana dla mężczyzn!

  Ponadto ofertę uzupełnia serum proteinowe Indigo, którego głównymi składnikami są proteiny jojoba oraz keratyna hydrolizowana. Jeśli cierpisz na popękane skórki przy paznokciach, musisz koniecznie wypróbować ten wyjątkowy produkt! Dzięki serum Indigo będą one wyglądać zdrowo i naturalnie.

  Zgrubiała skóra wokół paznokci? Zapomnij o niej na zawsze dzięki oliwkom Shea Elixir Indigo, które zakupisz zarówno w słodkich perfumowanych zapachach, jak i mocniejszych, bardziej wyrazistych wersjach!

   

  *Ważna informacja: wszystkie korzyści płynące z używania oliwek do skórek Indigo zostały potwierdzone badaniami laboratoryjnymi.