Pyłki Snow Effect

Sortowanie

 • White Snow Effect
  7,00 zł
  2,5 g
 • Black Snow XL Effect
  7,00 zł
  2,5 g
 • Black Snow Effect
  7,00 zł
  2,5 g

Snow Effect Indigo Nails, czyli manicure w wieczorowej odsłonie!

Drobinki do paznokci Snow Effect – najważniejsze cechy

Snow Effect są wyrazistymi drobinkami, które pozwalają stworzyć zjawiskowe, oszronione paznokcie w takich odcieniach jak krystaliczna biel czy elegancka czerń. Stanowią one doskonały pomysł na oszałamiający manicure, który sprawdzi się podczas ważnych wyjść. Dlaczego? Połyskujące drobinki Snow Effect wspaniale komponują się z wieczorowymi kreacjami i wyrazistą biżuterią, wyróżniając się na tle innych stylizacji.

Pyłki do paznokci Snow Effect – sposób aplikacji

Aby wykonać zjawiskowe paznokcie z wykorzystaniem pyłków Snow Effect, należy jedynie gotową stylizację pokryć topem, który nie pozostawia lepkiej warstwy po utwardzeniu w lampie (np. Tip Top czy Dry Top) lub kolorowym żelem Arte Brillante

Bez utwardzania produktu posypujemy całego paznokcia wybranym pyłkiem dokładnie z każdej strony i po uzyskaniu zadowalającego efektu utwardzamy całość w lampie około 60 sekund. Musimy pamiętać, że zdobienia z efektem szronu potrzebują więcej czasu, aby w pełni się utwardzić, ponieważ drobinki pyłku utrudniają proces polimeryzacji topu lub żelu. Po utwardzeniu usuwamy nadmiar pyłku miękkim pędzelkiem i nasze cukierkowe zdobienie jest gotowe. Nie pokrywamy go już topem, gdyż tym sposobem zgasilibyśmy jego wyjątkowy połysk.

Indigo Snow Effect – dostępne odcienie

W aktualnej ofercie Indigo Nails* znajdziesz następujące odcienie, dzięki którym uzyskasz przepiękny efekt szronu na paznokciach:

 • White Snow Effect Indigobiały pyłek do paznokci z wyrazistymi drobinkami;
 • Black Snow Effect Indigo – czarne drobinki do paznokci o wyrazistym charakterze;
 • Indigo Black Snow XL Effect czarny pyłek do paznokci posiadający większe drobinki dla jeszcze mocniejszego efektu.

Wszystkie produkty Indigo Snow Effect oferowane są w pojemności 2,5 g.

*Oferta może ulec zmianie (stan na 1.12.2021).