Lampy do paznokci

Sortowanie

 • Lampa MULTILED Indigo Box 36W
  890,00 zł
  1 pcs

Lampy MultiLED, czyli nowa jakość w stylizacji paznokci

Każda profesjonalna stylistka dobrze wie, że lampa do utwardzania paznokci stanowi podstawowe narzędzie podczas pracy nad manicurem (lub pedicurem) żelowym oraz hybrydowym. Należy jednak pamiętać, że lampa lampie nierówna. W związku z tym niezwykle ważne jest, aby wybrać sprzęt, która zapewni wysoką niezawodność oraz będzie w stanie utwardzić produkty w 100%. Takim produktem jest nowoczesna lampa MultiLED Indigo.

Dlaczego warto wybrać lampę MultiLED Indigo?

Przede wszystkim jest to urządzenie, w którym zastosowano innowacyjną technologię 18 diod LED emitujących nieszkodliwe dla oczu białe światło. Dzięki nim stylistka ma gwarancję tego, że każdy produkt żelowy lub hybrydowy zostanie w 100% utwardzony, co zapewni stylizacji ponadprzeciętną trwałość i bezpieczeństwo.

Co jeszcze charakteryzuje lampę MultiLED?

 • cztery funkcje czasomierza (30, 60 i 90 sekund), dzięki którym można ustawić różne czasy utwardzania w zależności od zastosowanego produktu;
 • tryb SOFT stopniowo zwiększający moc naświetlania – opcja ta pozwala na uzyskanie delikatniejszego efektu polimeryzacji (jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które posiadają wrażliwszą lub zniszczoną płytkę, a także świetny wybór podczas utwardzania żeli budujących);
 • dwustronny wyświetlacz pozwalający na kontrolę czasu zarówno przez stylistkę, jak i klientkę;
 • czujnik ruchu zapewniający wygodę i brak konieczności każdorazowego włączania/wyłączania urządzenia;
 • wyjmowana, magnetyczna tacka, dzięki której utrzymanie lampy w czystości jest dziecinnie proste, a wykonanie pedicure’u to przyjemność;
 • wysoka wydajność (moc 36W);
 • niewielkie wymiary i ergonomiczny kształt.

Szukasz nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym wzniesiesz stylizację paznokci na wyższy poziom? Lampa Indigo MultiLED pomoże osiągnąć Ci ten cel!

Ponadczasowy minimalizm i duża funkcjonalność lampy do paznokci

Na koniec warto wspomnieć o samym wyglądzie lampy MultiLED. W Indigo dokładamy największych starań, aby funkcjonalność szła w parze z wysokimi walorami estetycznymi. Dlatego też postawiliśmy na ponadczasowy, minimalistyczny design, który wpasuje się idealnie we wnętrza współczesnych, profesjonalnych salonów kosmetycznych. 

Połączenie ogromnej praktyczności i nowoczesności ze stylowym pięknem – tak w skrócie można opisać lampę MultiLED Indigo!