Akrylożele

Akrylożele

Produktów:
11
Sortowanie:
Domyślnie

Gelastic - Formy Dual (120 szt)

39 PLN

Gelastic PrimoUltimo ®

32 PLN 5 ml

Gelastic - klucz do wyciskania tub

15 PLN

Gelastic Control Liquid

18 PLN 150 ml

Gelastic - wyciskacz do tub

9 PLN

Gelastic Milky

120 PLN 60 g

Gelastic Glass Pink

120 PLN 60 g

Gelastic Cover

120 PLN 60 g

Gelastic Clear

120 PLN 60 g
1 z 2
Następna
strona
Produktów:
11

Poznaj produkty z serii Gelastic, czyli innowacyjne akrylożele Indigo Nails!

Czym jest akrylożel i na czym polega jego innowacyjność?

Produkty akrylożelowe stanowią niezwykle nowoczesny i uniwersalny produkt łączący elastyczność charakterystyczną dla żeli z trwałością akryli. Wielką zaletą jest fakt, że stosowanie ich nie różni się znacząco od pracy z klasycznymi produktami akrylowymi. Zatem jeśli w przeszłości używałaś tradycyjnych metod, przejście na światłoutwardzalne akrylożele nie powinno stanowić dla Ciebie najmniejszego problemu!Nie miałaś jeszcze okazji pracować na akrylożelach? Pora jak najszybciej to zmienić! Jesteśmy pewni, że pokochasz tę innowacyjną metodę stylizacji paznokci. Zacznij swą przygodę z akrylożelami wspólnie z Indigo Nails!

Jakie są największe zalety akrylożeli?

Przede wszystkim ogromny komfort pracy dla stylistyki (akrylożel zastyga jedynie w lampie UV/LED, więc nie ma potrzeby pośpiechu podczas modelowania i narażania się na niedokładności) oraz bezwonność,

Gelastic – wysoka jakość akrylożeli od Indigo Nails

Akrylożele Gelastic umożliwiają stylizowanie paznokci bez pośpiechu, tym samym wykluczając ryzyko błędu do minimum. Gelastic to produkty budujące, które nie zastygają i nie spływają (stop zalanym skórkom!), a więc lampę UV/LED można użyć dopiero po nałożeniu warstwy na wszystkich palcach jednej dłoni. 

Dodatkowo akrylożele Indigo Nails zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić czystą pracę. Pył z Gelastica jest stosunkowo ciężki, a więc nie unosi się w powietrzu tylko opada, pozostając na stoliku. Dzięki temu sprzątanie po wykonanym zabiegu jest szybkie i proste.

W ofercie Indigo Nails dostępne są cztery wersję akrylożeli do paznokci Gelastic, które różnią się stopniem krycia:

  • Gelastic Clear – przeznaczony do wykonywania transparentnych stylizacji,
  • Gelastic Glass Pink – zapewniający krycie na poziomie 30% (efekt różowo-szklanych paznokci),
  • Gelastic Milky – mleczny róż (idealny podkład do babyboomera),
  • Gelastic Cover – zawierający najwyższy stopień pigmentacji wynoszący aż 90% (idealny wybór w przypadku stylizacji kamuflażowych i pod french).

Ponadto linię Gelastic uzupełniają: Control Liquid (płyn ułatwiający aplikację akrylożelu), PrimoUltimo (wielofunkcyjny produkt pełniący zarówno funkcje szkieletu, bazy, jak i nabłyszczacza), transparentne szablony i formy DualSystem, akcesoria do wyciskania tub oraz dwustronne narzędzia do modelowania akrylożelowej stylizacji.

Akrylożele a klasyczne akryle

Przewagą akrylożeli nad tradycyjnymi produktami akrylowymi jest możliwość kształtowania paznokci w odpowiednim dla nas tempie. Stylizację utwardzamy w lampie dopiero wtedy, kiedy jesteśmy zadowoleni z efektu. Ponad to bez względu na to, czy panuje syberyjski mróz, czy afrykański upał, akrylożel będzie zachowywał się tak samo, czyli… wyśmienicie!

Akrylożele Gelastic z szerokiej oferty Indigo Nails to nowa jakość na rynku. Jeśli pragniesz najwyższej jakości gwarantującej piękny, długotrwały efekt, jest to produkt skierowany właśnie do Ciebie! Bądź piękna razem z nami!

Pytania i odpowiedzi

Read the FAQ