Akrylożele

Akrylożel łączy w sobie najlepsze cechy akrylu i żelu, oferując niezrównaną wytrzymałość, elastyczność i łatwość użycia. Idealny zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących, akrylożel Indigo umożliwia tworzenie spektakularnych, trwałych i naturalnie wyglądających przedłużeń paznokci. Znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do perfekcyjnej aplikacji – od samych akrylożeli, przez akcesoria. Niezależnie od tego, czy poszukujesz akrylożelu do przedłużania paznokci, czy chcesz eksperymentować z różnymi technikami aplikacji – na formie czy na szablonie – nasze produkty zapewniają najlepsze rezultaty.

Akrylożele

Sortowanie

 • Akrylożel Illuminator
  74,90 zł
  30 G
 • Akrylożel Bella Cinderella
  74,90 zł
  30 G
 • Akrylożel Light Rose
  69,90 zł
  30 G
 • Akrylożel Porcelain
  69,90 zł
  30 G
 • Akrylożel Pinkny
  69,90 zł
  30 G
 • Akrylożel Clear
  69,90 zł
  30 G
 • Akrylożel Pana Cotta
  69,90 zł
  30 G
 • Akrylgel- Formy Dual (120 szt)
  39,00 zł
  1 pcs
 • Akrylgel PrimoUltimo ®
  32,00 zł
  5 ML

  Chwilowo niedostępny

 • Gelastic - klucz do wyciskania tub
  10,00 zł
  1 SZT
 • Akrylgel Control Liquid
  18,00 zł
  150 ML

  Chwilowo niedostępny

 • Gelastic - narzędzie dwustronne
  65,00 zł
  1 SZT
 • Gelastic - wyciskacz do tub
  3,00 zł
  1 SZT
 • Formy do Paznokci Transparentne
  65,00 zł
  500 SZT
 • Formy do Paznokci Transparentne
  35,00 zł
  200 SZT

Akrylożel - wielozadaniowy produkt, który skraca czas pracy i zwiększa jej komfort. 

 

Połączenie najlepszych właściwości dwóch produktów do stylizacji paznokci -  żelu i akrylu sprawiło, że akrylożele szturmem zdobyły serca stylistek na całym świecie! 

 

Akrylożel to produkt do stylizacji paznokci krótkich i długich, do pracy na klasycznych szablonach, na górnych formach, do szybkiego uzupełniania odrostu, do pracy na tipsie oraz do uzupełniania ubytków np. w pedicure. 

 

Jego gęsta konsystencja (przypominająca masę akrylową) sprawia, że możesz dowolnie długo modelować kształt paznokcia bez obawy o zalanie skórek czy przesunięcie się produktu po paznokciu. Produkt układa się dokładnie tak jak prowadzi go stylistka i pozostanie w miejscu tak długo jak będzie tego chciała. Aby akrylożel miękko rozprowadzał się na płytce i nie czepiał się pędzla możesz nawilżać go cleanerem wipe off, wtedy jego powierzchnia od razu staje się równa i gładka, a praca jest szybka i przyjemna. 

W przeciwieństwie do masy akrylowej, akrylożel nie zastyga samoczynnie, utwardza się dokładnie tak jak żel - po włożeniu produktu do lampy. Obniżona temperatura polimeryzacji sprawia, że akrylożel jest szczególnie polecany dla klientek o bardzo wrażliwej lub zniszczonej płytce. 

 

Właściwości akrylożelu sprawiają że jest on doskonałym wyborem zarówno dla początkującej jak i doświadczonej stylistki ponieważ prawidłowe zastosowanie tego produktu może znacznie skrócić czas wykonania samej stylizacji i zminimalizować konieczność piłowania do absolutnego minimum. 

Poznaj także produkty z serii Gelastic, czyli innowacyjne akrylożele Indigo Nails!

Co to jest akrylożel i na czym polega jego innowacyjność?

Akrylożele stanowią niezwykle nowoczesny i uniwersalny produkt łączący najbardziej praktyczne cechy żeli (utwardzalność w lampie) oraz akryli (konsystencja). Co to oznacza w praktyce? Gelastic jest nadal żelem, jednakże pracuje się nim dokładnie tak, jak w metodzie akrylowej.

Nie miałaś okazji pracować na Gelastic? Pora jak najszybciej to zmienić! Jesteśmy pewni, że pokochasz tę metodę! Zacznij swą przygodę z akrylożelami Gelastic wspólnie z Indigo Nails!

 

Akrylożele a klasyczne akryle

Przewagą akrylożeli nad tradycyjnymi lakierami akrylowymi jest uniwersalność pracy w różnych temperaturach. Bez względu na to, czy panuje syberyjski mróz, czy afrykański upał, akrylożel Gelastic będzie zachowywał się tak samo, czyli… wyśmienicie! Kolejny plus? Brak pośpiechu! Stylizacja akrylowa wymaga stosunkowo szybkiej pracy (po połączeniu monomeru z pudrem masz określony czas na złączenie kolejnych porcji akrylu), natomiast światłoutwardzalne akrylożele Gelastic możesz modelować dopóki nie uzyskasz oczekiwanego efektu!

Gelastic stanowi nową jakość na rynku. Jeśli pragniesz produktów gwarantujących piękny, długotrwały efekt, linia Gelastic jest skierowana właśnie do Ciebie! Bądź piękna razem z nami!

FAQ

 •  Co to jest akrylożel? 

  Akrylożel Gelastic, to metoda przedłużania paznokci, która łączy w sobie zalety akrylu i żelu. Daje nieograniczony czas na idealne wymodelowanie paznokci, bez obaw o zalanie skórek - co znacznie skraca czas pracy i minimalizuje konieczność opiłowywania kształtu. Pozwala to na aplikację produktu na kilku paznokciach jednocześnie, a dzięki obniżonej temperaturze polimeryzacji nie powoduje pieczenia w lampie. W przeciwieństwie do akrylu, nie generuje nieprzyjemnego zapachu, więc z powodzeniem może być używany w każdym Salonie. Ułatwia i przyspiesza pracę, więc doskonale sprawdzi się nie tylko w rękach doświadczonej Stylistki, ale także tej, która dopiero zaczyna swoją przygodę ze stylizacją paznokci.
 • Który akrylożel wybrać? 

  Wszystkie akrylożele Gelastic dostępne są w elastycznych tubach o pojemności 60 g. Występują w 4 kolorach różniących się stopniem krycia: Gelastic Clear w pełni transparentna wersja kolorystyczna produktu, Gelastic Glass Pink o transparentnym, lekko różowym kolorze, Gelastic Milky w kolorze mlecznego różu zapewniający krycie na poziomie około 30%, Gelastic Cover aż 90% poziomu krycia.
 •  Jak nakładać akrylożel? 

  Przede wszystkim oceń stan dłoni i paznokci Klientki, aby upewnić się, że nie ma przeciwskazań do wykonania zabiegu. Stylizację paznokci akrylożelem Gelastic możesz wykonać na dwa sposoby: wykorzystując odpowiednio dopasowany szablon transparentny lub przy użyciu Form Dual. Bez różnicy, którą metodę wybierzesz, będą Ci potrzebne: Primer bezkwasowy lub kwasowy, PrimoUltimo, akrylożel Gelastic w wybranym kolorze, Control Liquid, Cleaner Wipe Off, Cleaner Super Shine. Jeśli zdecydujesz się na wykonanie stylizacji paznokci przy użyciu form transparentnych, wyciśnij Gelastic z tuby i za pomocą szpatułki nałóż go na paznokieć, który wcześniej został pokryty PrimoUltimo. Następnie pędzelkiem zwilżonym w Control Liquid rozprowadź go najpierw delikatnie przy skórkach, a później rozciągnij na całość. Pamiętaj o nadaniu kształtu zgodnie z prawidłową budową paznokcia przedłużonego. Natomiast w przypadku użycia Form Dual odpowiednio dopasuj rozmiary foremek. Za pomocą szpatułki nałóż wybrany Gelastic na spód foremki, a następnie pędzelkiem zwilżonym w Control Liquid rozprowadź go do długości naturalnej płytki. Pamiętaj, by warstwa miała około 1,5 mm grubości. Dociśnij foremkę do płytki paznokcia - najpierw przy skórkach, a później w stronę wolnego brzegu. Odwróć rękę Klientki do góry grzbietem. - Pędzelkiem zwilżonym w Control Liquid rozprowadź masę od spodu foremki, kształtując wolny brzeg. Odwróć rękę i skontroluj docisk foremki przy skórkach. Utwardź w przez 30-90 sekund w lampie LED lub 2-3 min i zdejmij foremkę.
 • Jak zdjąć akrylożel? 

  Akrylożel Gelastic jest produktem nierozpuszczalnym, zatem należy go ściągać mechanicznie - spiłowując stylizację przy pomocy frezarki (np. frez Indigo style 2 lub frez I, II, III) lub pilnika o gradacji 100/180. Wykonujemy to ostrożnie, starając się nie uszkodzić naturalnej płytki. Jeżeli następnie ma być wykonana kolejna stylizacja żelowa, to powierzchnia płytki może pozostać zmatowiona. Jednak jeśli Klientka życzy sobie odpoczynku od stylizowania paznokci - należy wygładzić płytkę dodatkowymi bufferami (np. 220/280) i polerkami (np. Diamond) oraz zabezpieczyć ją odżywką do paznokci (np. Nail Therapy).