Darmowa próbka Żelu samopoziomującego, sprawdź jak ją zdobyć!

Akrylożele

 1. Indigo Nails
 2. Akrylożele

Liczba produktów: 8

  Sortuj

  Gelastic PrimoUltimo ®

  32 PLN 5 ml

  Gelastic - Formy Dual (120 szt)

  39 PLN

  Gelastic Control Liquid

  18 PLN 150 ml

  Gelastic - wyciskacz do tub

  3 PLN

  Gelastic - klucz do wyciskania tub

  10 PLN

  Poznaj produkty z serii Gelastic, czyli innowacyjne akrylożele Indigo Nails!

  Co to jest akrylożel i na czym polega jego innowacyjność?

  Akrylożele stanowią niezwykle nowoczesny i uniwersalny produkt łączący najbardziej praktyczne cechy żeli (utwardzalność w lampie) oraz akryli (konsystencja). Co to oznacza w praktyce? Gelastic jest nadal żelem, jednakże pracuje się nim dokładnie tak, jak w metodzie akrylowej.

  Nie miałaś okazji pracować na Gelastic? Pora jak najszybciej to zmienić! Jesteśmy pewni, że pokochasz tę metodę! Zacznij swą przygodę z akrylożelami Gelastic wspólnie z Indigo Nails!

  Jakie są największe zalety akrylożeli Gelastic?

  Akrylożele do paznokci Gelastic są produktem posiadającym szereg zalet, do których należą:

  • gęsta konsystencja o dużym stopniu plastyczności;
  • duża elastyczność;
  • obniżona temperatura polimeryzacji (dzięki temu nie piecze w lampie);
  • skrócony czas wykonywania stylizacji;
  • bardzo duża wydajność;
  • możliwość aplikacji hybrydy (po opracowaniu paznokcia akrylożelem można nałożyć na niego kolor lub dowolne zdobienie – należy pamiętać, że taka stylizacja musi być zabezpieczona PrimoUltimo!);
  • ogromny komfort pracy (Gelastic zastyga jedynie w lampie, więc nie ma potrzeby pośpiechu podczas modelowania);
  • możliwość łączenia ze sobą metod światłoutwardzalnych (Gelastic można zarówno uzupełnić żelem, jak i żel Gelasticiem);
  • bezwonność (Gelastic nie powoduje reakcji alergicznych spowodowanych intensywnym zapachem);
  • dwie możliwości wykonania przedłużenia (za pomocą form Dual i sztywnych, transparentnych form).

  Szukasz profesjonalnych akrylożeli, które będą posiadać wyżej wymienione cechy? Wypróbuj produkty Gelastic z oferty Indigo Nails, a przekonasz się o tym na… własnym paznokciu!

  Gelastic – innowacyjna linia akrylożeli Indigo Nails

  Akrylożele Gelastic są gwarancją bardzo wysokiej jakości i szybkiej pracy. Dzięki nim profesjonalna kosmetyczka może stylizować paznokcie bez pośpiechu, wykluczając ryzyko błędów do minimum. Gelastic nie zastygają i nie spływają po powierzchni płytki, a więc lampę można użyć dopiero po nałożeniu produktu na wszystkie paznokcie jednej dłoni!

  Dodatkowo akrylożele Indigo Nails zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić czystą pracę. Pył z Gelastica jest stosunkowo ciężki, a więc nie unosi się w powietrzu tylko opada i pozostaje na stoliku. Dzięki temu sprzątanie po wykonanym manicurze jest szybkie i proste.

  Aktualnie w ofercie Indigo Nails dostępne są cztery akrylożele do paznokci Gelastic, które różnią się stopniami krycia i odcieniami:

  • Gelastic Clear – transparentny akrylożel będący świetną bazą pod rozmaite stylizacje (posiada najszybszy czas utwardzania).
  • Gelastic Glass Pink – przeźroczysty akrylożel o lekko różowym odcieniu zapewniający krycie na poziomie 30% (sprawdzi się świetnie do efektu „szklanych paznokci”).
  • Gelastic Milky – mleczno-różowy akrylożel będący idealnym wyborem dla babyboomera.
  • Gelastic Cover – akrylożel kamuflujący (tzw. kamuflaż) w odcieniu nude, który charakteryzuje się najwyższym poziomem pigmentacji (zapewnia aż 90% krycia).

  Ponadto linię Gelastic uzupełniają: Control Liquid (płyn ułatwiający aplikację akrylożelu i zwiększający trwałość paznokci), PrimoUltimo (wielofunkcyjny produkt pełniący zarówno funkcje szkieletu, topu, jak i bazy), transparentne formy DualSystem do wielokrotnego użytku, akcesoria do wyciskania tub oraz dwustronne narzędzia (pędzelek z miękkiego włosia oraz szpatułka) do modelowania akrylożelowej stylizacji.

  Akrylożele a klasyczne akryle

  Przewagą akrylożeli nad tradycyjnymi lakierami akrylowymi jest uniwersalność pracy w różnych temperaturach. Bez względu na to, czy panuje syberyjski mróz, czy afrykański upał, akrylożel Gelastic będzie zachowywał się tak samo, czyli… wyśmienicie! Kolejny plus? Brak pośpiechu! Stylizacja akrylowa wymaga stosunkowo szybkiej pracy (po połączeniu monomeru z pudrem masz określony czas na złączenie kolejnych porcji akrylu), natomiast światłoutwardzalne akrylożele Gelastic możesz modelować dopóki nie uzyskasz oczekiwanego efektu!

  Gelastic stanowi nową jakość na rynku. Jeśli pragniesz produktów gwarantujących piękny, długotrwały efekt, linia Gelastic jest skierowana właśnie do Ciebie! Bądź piękna razem z nami!

  Pytania i odpowiedzi

  Read the FAQ