Banner image

Żele do paznokci UV

Produktów:
11
Sortowanie:
Domyślnie

Bella Armata - Arte Brillante Gel Brush

25 PLN 5 ml

Black Poison - Arte Brillante Gel Brush

25 PLN 5 ml

Caramel Cake - Arte Brillante Gel Brush

25 PLN 5 ml

Danger Arte Brillante Gel Brush

25 PLN 5 ml
%

Fango Tango - Arte Brillante Gel Brush

25 PLN 5 ml

Forever Young Arte Brillante Gel Brush

25 PLN 5 ml
Game Over Arte Brillante Gel Brush

Game Over Arte Brillante Gel Brush

25 PLN 5 ml

Lemon Cake - Arte Brillante Gel Brush

25 PLN 5 ml

Like a Princess - Arte Brillante Gel Brush

25 PLN 5 ml

Luna Park Arte Brillante Gel Brush

25 PLN 5 ml
1 z 14
Następna
strona
Produktów:
11

Żele do paznokci UV Indigo Nails – niezwykle naturalna stylizacja

Żele do przedłużania paznokci – charakterystyka

Żele do tworzenia spektakularnego looku na paznokciach stanowią jeden z najpopularniejszych produktów do manicure’u. Za co kochają je klientki? Przede wszystkim za niezwykłą naturalność i ogromne możliwości stylizacyjne, które oferują. W szerokiej gamie produktów żelowych Indigo Nails znaleźć można zarówno wersje całkowicie przezroczyste, półprzezroczyste, jak i tzw. kamuflaże zapewniające niemal stuprocentowe krycie naturalnej płytki.

Stylizacja żelowa – bogata oferta Indigo Nails

W bogatej ofercie Indigo Nails znajdziesz najróżniejsze typy żeli do paznokci, dzięki którym stworzysz najatrakcyjniejsze stylizacje! Nasza aktualna propozycja obejmuje:

  • żele podstawowe zapewniające bardzo duży komfort pracy,
  • żele z efektami (np. produkty z serii Sparkle Gel, które prócz pięknego koloru posiadają mieniące się drobinki),
  • żele do zdobień (m.in. Cat Eye Gel Brush czy Arte Brillante Gel Brush).

Baza i top żelowy – charakterystyka i zastosowanie

Gamę produktów do stylizacji żelowych od Indigo Nails uzupełniają ponadto bazy oraz topy żelowe. Zacznijmy od tych pierwszych. Do czego zatem służy baza żelowa? Jej głównym zadaniem jest możliwie największe zwiększenie przyczepności warstw żelu nakładanych w kolejnych etapach tworzenia stylizacji. Jeśli szukasz produktu z najwyższej półki, koniecznie sprawdź naszą Perfect Base dostępna w butelce z pędzelkiem!

Niezwykle ważnym produktem jest również top. W ofercie Indigo znajdziesz znakomity Wet Look, który stanowi niezawodny element wykończeniowy stylizacji żelowej.

Żele do paznokci dla początkujących – jaki wybrać?

Zastanawiasz się, jaki żel wybrać, zaczynając przygodę ze stylizacją paznokci? Jeśli jesteś początkująca adeptką manicure’u, idealnym wyborem dla Ciebie będzie żel o średniej gęstości. Dlaczego? Jego zdolność do poziomowania jest znacznie większa niż w przypadku gęstszych produktów.

Akryle i żele – najważniejsze różnice

Najbardziej znacząca różnicą jest proces utwardzania. Jeśli zdecydujemy się na żele, bez lampy UV/LED się nie obędzie. W przypadku, gdy wybierzemy akryle, możemy spokojnie wykonać piękną stylizację bez użycia tego urządzenia. Dlaczego? Akryle mają jedną bardzo ciekawą właściwość – po kilku minutach same zastygają.

kolejną różnicą jest sam sposób aplikacji. W metodzie żelowej gotowy produkt ze słoiczka lub z butelki nakładamy na paznokieć - delikatnymi, płynnymi ruchami, natomiast w metodzie akrylowej, aby uzyskać masę akrylową należy połączyć monomer z pudrem i powstałą w ten sposób kulkę rozłyżyć ruchem głaszcząco-ugniatającym na płytce. W skrócie – dokonując wyboru, należy skupić się na dwóch kwestiach:

  • osobistych preferencjach klientki i wygody pracy stylistki,
  • naturalnych predyspozycji płytki i jej reakcji na wybraną metodą przedłużania paznokci.

Pytania i odpowiedzi

Read the FAQ