Żele do paznokci UV

Żele do paznokci UV

Produktów:
11
Sortowanie:
Domyślnie

Vanilla - Sparkle Gel Colour

22 PLN 8 ml

Igloo White Cream

119 PLN 50 ml
Nowość
Cover Pink

Cover Pink

25 PLN 5 ml
Nowość
Cover Pink

Cover Pink

79 PLN 30 ml

Easy Shape Cover

119 PLN 50 ml
%
Viva Italia- Sparkle Gel Colour

Viva Italia- Sparkle Gel Colour

22 PLN 8 ml
%
Rivendell - Sparkle Gel

Rivendell - Sparkle Gel

22 PLN 8 ml
%
Indian Sapphire - Sparkle Gel

Indian Sapphire - Sparkle Gel

22 PLN 8 ml
%
Cosmique - Sparkle Gel

Cosmique - Sparkle Gel

22 PLN 8 ml

Easy Shape Cover

49 PLN 15 ml

Builder Clear

119 PLN 50 ml
1 z 14
Następna
strona
Produktów:
11

Żele do paznokci UV Indigo Nails – niezwykle naturalna stylizacja

Żele do przedłużania paznokci – charakterystyka

Żele do tworzenia spektakularnego looku na paznokciach stanowią jeden z najpopularniejszych produktów do manicure’u. Za co kochają je klientki? Przede wszystkim za niezwykłą naturalność i ogromne możliwości stylizacyjne, które oferują. W szerokiej gamie produktów żelowych Indigo Nails znaleźć można zarówno wersje całkowicie przezroczyste, półprzezroczyste, jak i tzw. kamuflaże zapewniające niemal stuprocentowe krycie naturalnej płytki.

Stylizacja żelowa – bogata oferta Indigo Nails

W bogatej ofercie Indigo Nails znajdziesz najróżniejsze typy żeli do paznokci, dzięki którym stworzysz najatrakcyjniejsze stylizacje! Nasza aktualna propozycja obejmuje:

  • żele podstawowe zapewniające bardzo duży komfort pracy,
  • żele z efektami (np. produkty z serii Sparkle Gel, które prócz pięknego koloru posiadają mieniące się drobinki),
  • żele do zdobień (m.in. Cat Eye Gel Brush czy Arte Brillante Gel Brush).

Baza i top żelowy – charakterystyka i zastosowanie

Gamę produktów do stylizacji żelowych od Indigo Nails uzupełniają ponadto bazy oraz topy żelowe. Zacznijmy od tych pierwszych. Do czego zatem służy baza żelowa? Jej głównym zadaniem jest możliwie największe zwiększenie przyczepności warstw żelu nakładanych w kolejnych etapach tworzenia stylizacji. Jeśli szukasz produktu z najwyższej półki, koniecznie sprawdź naszą Perfect Base dostępna w butelce z pędzelkiem!

Niezwykle ważnym produktem jest również top. W ofercie Indigo znajdziesz znakomity Wet Look, który stanowi niezawodny element wykończeniowy stylizacji żelowej.

Żele do paznokci dla początkujących – jaki wybrać?

Zastanawiasz się, jaki żel wybrać, zaczynając przygodę ze stylizacją paznokci? Jeśli jesteś początkująca adeptką manicure’u, idealnym wyborem dla Ciebie będzie żel o średniej gęstości. Dlaczego? Jego zdolność do poziomowania jest znacznie większa niż w przypadku gęstszych produktów.

Akryle i żele – najważniejsze różnice

Najbardziej znacząca różnicą jest proces utwardzania. Jeśli zdecydujemy się na żele, bez lampy UV/LED się nie obędzie. W przypadku, gdy wybierzemy akryle, możemy spokojnie wykonać piękną stylizację bez użycia tego urządzenia. Dlaczego? Akryle mają jedną bardzo ciekawą właściwość – po kilku minutach same zastygają.

kolejną różnicą jest sam sposób aplikacji. W metodzie żelowej gotowy produkt ze słoiczka lub z butelki nakładamy na paznokieć - delikatnymi, płynnymi ruchami, natomiast w metodzie akrylowej, aby uzyskać masę akrylową należy połączyć monomer z pudrem i powstałą w ten sposób kulkę rozłyżyć ruchem głaszcząco-ugniatającym na płytce. W skrócie – dokonując wyboru, należy skupić się na dwóch kwestiach:

  • osobistych preferencjach klientki i wygody pracy stylistki,
  • naturalnych predyspozycji płytki i jej reakcji na wybraną metodą przedłużania paznokci.

Pytania i odpowiedzi

Read the FAQ