Milena Malinowska - główne zdjęcie

Milena Malinowska

Ostrów Mazowiecka
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

8 zdobytych medali

Początkowo tworzenie stylizacji było dla mnie miłym spędzaniem wolnego czasu oraz moim hobby. Nie sadziłam, że tak szybko się w tym odnajdę i będę mogła zajmować się tym zawodowo. Od 2010 roku biorę udział w różnego rodzaju konkursach oraz szkoleniach, podnosząc cały czas swoje kwalifikacje. W 2015 roku postanowiłam otworzyć swój własny gabinet Nails&Visage by Milena Malinowska w Warszawie. Postanowiłam także wziąć udział w mistrzostwach Nails Olimpic Show. Dostałam możliwość współpracy z Indigo Nails, otrzymując tytuł Instruktora.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Lamilu Nails & Training
Milena Malinowska

ul. 3 Maja 49 07-300 Ostrów Mazowiecka +48 798708027

Osiągnięcia

8 Zdobytych medali

Nail Cup Master 2016 Gdańsk 1 miejsce Nail Art 1 miejsce Soak Off 3 miejsce Stiletto
Nailympion 2016 1 miejsce Soak Off Nail Art
Nails Olimpic Show 2016 Poznań 1 miejsce Manicure Hybrydowy
NailPro 2015 Sosnowiec Top Team Soak Off Application Manicure 3 miejsce On My Own

Biografia

Od początku polubiłam metodę żelową. Rozkochałam się także w akwarelach oraz ikonach. To moje ulubione techniki zdobień. Cieszę się, że osiągnęłam w swoim życiu etap, w którym mogę przekazywać zdobytą wiedzę dalej. Podczas szkoleń największy nacisk kładę na prawidłową technikę, uważam, że jest to niezbędne do pracy dla każdej mojej Kursantki. Ponadto szkoląc, staram się rozwijać wyobraźnię przestrzenną oraz podstawy kompozycji. Uważam, że moją mocną stroną jako Instruktora jest to, że podczas szkoleń przekazuję nie tylko praktyczną wiedzę, ale rozbudzam w przyszłych Stylistach zapał do pracy i kreatywność.

Uważam, że mogę jeszcze wiele osiągnąć i staram się to udowadniać każdego dnia. Rozwijam swoje umiejętności oraz poznaję nowe techniki. Moim celem jest udział w mistrzostwach na całym świecie.