Agata Kaczmarek - główne zdjęcie

Agata Kaczmarek

Warszawa
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

18 zdobytych medali

Stylizacją paznokci interesuje się tak naprawdę od najmłodszych lat. Od dziecka malowałam paznokcie każdej kobiecie w rodzinie. Moja pasję rozwijała się z biegiem lat. Dążyłam do tego, aby dogłębnie poznać każdą metodę oraz technikę stylizacji paznokci. Po ukończeniu liceum podjęłam decyzję o studiach kosmetologicznych oraz otworzyłam swój salon w Warszawie. W stylizacji paznokci dążę do perfekcji. Dbam o każdy szczegół oraz bezpieczeństwo przeprowadzonego zabiegu zarówno pod względem higienicznym jak i zdrowotnym. Paznokcie salonowe, które wykonuję, mają podkreślać piękno, być trwałe oraz wyglądać naturalnie.

Praca instruktora daje mi wiele satysfakcji. Swoim kursantkom przekazuje ogrom informacji, wsparcie oraz zrozumienie. Moim znakiem rozpoznawczym jest nieskończona cierpliwość. Indywidualnie podchodzę do każdego kursanta, tak aby w jak najbardziej zrozumiały dla niego sposób przekazać wiedzę. Po szkoleniach zostaję również w stałym kontakcie z moimi podopiecznymi. 

Na co dzień kładę ogromny nacisk na rozwój osobisty po to, aby być jak najlepszym instruktorem oraz osiągać założone sobie cele zawodowe.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Beauty Butterfly
Agata Kaczmarek

ul. Smolna 11 00-375 Warszawa +48 577619356

Osiągnięcia

18 Zdobytych medali

Nails Olimpic Show 2019 Poznań 1 miejsce Pink&White Żel 2 miejsce Salon Nails 3 miejsce Pink&White Akryl
Nails Olimpic Show 2019 Sofia 1 miejsce Salon Nails 1 miejsce Pink&White Perfect Mach Akryl 1 miejsce Pink&White Akryl Tip 2 miejsce Pink&White Akryl Scuplture 2 miejsce Pink&White Gel Tip
Nails Olimpic Show 2019 Bergen 1 miejsce Gel Polish Design 1 miejsce Jewelry Nails 1 miejsce Stiletto Design 2 miejsce Pink & White Perfect Mach Akryl 2 miejsce Salon Nails 2 miejsce Pink & White Acrylic Tips 2 miejsce Tip Box Exactly 2 miejsce Poster 3 miejsce Pink & White Acrylic Form
Nail Cup Master 2019 Gdańsk 3 miejsce Pink&White Akryl

Biografia

W 2014 roku rozpoczęła się moja przygoda z firmą Indigo. Wtedy to zaczęłam intensywnie szkolić się w pierwszym programie Young Team. Od 2015 roku jestem Instruktorem Indigo i prowadzę swoje Centrum Szkoleniowe w Warszawie.