Anna Hryniów - główne zdjęcie

Anna Hryniów

Opole, Nysa
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

Świat artystyczny od zawsze był mi bliski. Już jako dziecko uwielbiałam szkicować i malować. Wraz z wiekiem pojawiło się zainteresowanie zdobieniem paznokci. Bardzo chciałam połączyć moje zainteresowania i dzięki zawodowi stylistki paznokci stało się to możliwe. W 2003 roku otworzyłam własny salon kosmetyczny AnNails w Opolu, natomiast od 2006 roku prowadzę szkolenia i przekazuję zdobytą wiedzę moim Kursantkom.

Pomysł na Centrum Szkoleniowe zrodził się z chęci dzielenia zdobytym doświadczeniem. Dzięki temu mogę tworzyć nowe zdobienia i przekazywać swoją pasję innym. Jako Szkoleniowiec uwielbiam przekazywać wiedzę, którą zdobyłam podczas pracy z Klientem, a także zarażać kursantów chęcią tworzenia małych dzieł sztuki. Największą satysfakcję sprawia mi moment, kiedy osoba, którą szkolę zaczyna widzieć paznokcia "przestrzennie" i dzięki temu rozumie, jak ważne są detale, w kontekście finalnego efektu pracy.

Centrum Szkoleniowe w Opolu słynie ze stawiania na nieustanny rozwój naszych Kursantek. Stylistki poprzez uczestniczenie w regularnych szkoleniach i warsztatach mogą sukcesywnie się rozwijać, zaskakiwać swoje klientki nowymi pomysłami oraz prowadzić dobrze prosperujące salony. Staramy się być zawsze na czasie z trendami, jakie panują w świecie paznokci. Dzięki współpracy z marką Indigo zapewniamy Kursantkom pracę na najlepszych produktach na rynku. Dajemy im wsparcie nie tylko podczas szkoleń. Zawsze staramy się pomóc i wszystko wyjaśnić. Wyszkoliłam już wiele osób, ale to nie liczby są istotne – najważniejsze jest zadowolenie naszych Kursantek.

Moi podopieczni instruktorzy
Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
AnNails
Anna Hryniów

ul. Wyzwolenia 7 48-300 Nysa +48 515943060

AnNails
Anna Hryniów

ul. Rzeszowska 12 45-316 Opole +48 508306324

Biografia

Stylizacja paznokci to dziedzina, którą kocham. Dla mnie to praca wyobraźnią, chęć tworzenia sztuki i przenoszenia jej na płytkę paznokcia. Od zawsze kochałam akryl i możliwości, jakie daje ta metoda. Uwielbiam tworzyć rzeczywiste wzory z wykorzystaniem akrylowych kwiatków i figurek. Od kiedy zaczęłam pracować na produktach żelowych marki Indigo uwielbiam łączyć metodę akrylową z żelową. Daje mi to nieograniczone możliwości tworzenia niesamowitych wzorów.

Moim celem jest nieustanne dążenie do perfekcji, szukanie nowych rozwiązań w stylizacji paznokci, zaskakiwanie możliwościami, jakie daje Nail Art oraz pomaganie w rozwoju i samodoskonaleniu się naszych Kursantek.