Martyna Masiera - główne zdjęcie

Martyna Masiera

Zduńska Wola
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

8 zdobytych medali

Nazywam się  Martyna Masiera, mam 29 lat, pochodzę ze Zduńskiej Woli i mam przyjemność przywitać się z Wami z tego miejsca już jako instruktor Indigo.
Jak to się stało? Paznokcie były moja pasja od dzieciaka - wiele historii właśnie tak się zaczyna. Mając zaledwie 14 lat moim prezentem na gwiazdkę była pierwsza lampa wraz z zestawem do tworzenia manicure i był to najlepszy prezent na świecie - uwierzcie żaden pierścionek nie dałby tyle satysfakcji co nowe pazy i tak właśnie zostało do dnia dzisiejszego.

Co prawda studia ukończyłam na kierunku Rachunkowość i Finanse, podjęłam prace w Urzędzie Skarbowym podczas ich trwania, jednak po kilku miesiącach zrezygnowałam i zatrudniłam się w salonie kosmetycznym u Instruktorki Indigo, ponieważ to podpowiadało mi serce. Pracowałam tam  ze wspaniałymi klientkami wykonując stylizację paznokci. Pasja rosła wraz ze zdobywaniem doświadczenia i chciałam coraz więcej. Postanowiłam, że założę  swoją działalność, którą w tej chwili  prowadzę od 4 lat. Od tego czasu jestem salonem firmowym Indigo, startowałam również w Mistrzostwach online, a dziś mam możliwość dzięki Indigo brać udział w Mistrzostwach stacjonarnych. Tak wyglada moja historia, od samouka po dołączeniu do Rodziny Indigo Educators, gdzie spełniłam jedno z moich największych marzeń.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
So Shine On - Indigo Nailsalon by Martyna Masiera

Królewska 1A 98-220 Zduńska Wola 698 733 076

Osiągnięcia

8 Zdobytych medali

Briliant Cup 2022 Dubai 1 miejsce Almond Form French Debut 1 miejsce Mix Media Gel Elements Debut 2 miejsce Poster Summer Nails Debut 3 miejsce Tip Box Watercolor Debut 3 miejsce Poster Cartoon Debut
Briliant Cup 2022 Hollywood 1 miejsce Poster Babyboomer Salon Junior 1 miejsce Poster One Nail Salon Junior 1 miejsce Poster Decoration Nails Salon Junior