Marta Ramza - główne zdjęcie

Marta Ramza

Bydgoszcz
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

4 zdobytych medali

Instruktorem Stylizacji Paznokci jestem od 2017r. Jednakże moja historia sięga dinozaurów, swoje pierwsze paznokcie wykonywałam w wieku 8 lat przyklejając tipsy z kiosku ruchu wszystkim koleżankom na osiedlu - tak się zaczęło. Swój pierwszy zestaw do paznokci zakupiłam 18 lat temu i składał się on z akrylu gdyż taka stylizacja była wtedy najmodniejsza. Zawsze byłam uparta w dążeniu do celu i wraz z niesamowitym rozwojem świata stylizacji paznokci rozwijałam się także ja.
Dziś mogę się cieszyć, że jestem w tak niesamowitym miejscu, spełniam swoje marzenia i realizuje hobby jakim jest stylizacja paznokci. W to co robię wkładam całe swoje serce i z takim właśnie sercem jestem także dla Was moich kursantek dlatego, że na własnym przykładzie wiem, że upartość w dążeniu do celu daje ogrom radości i satysfakcji. Trafiłam w swoim życiu na wiele osób które dawały mi kopa do działania i wiarę w siebie , dlatego wiem jakie to jest ważne aby motywować i tak właśnie chce motywować Ciebie oraz wszystkie moje kursantki. 
Stylizacja paznokci zajmuje się od 17 lat. Prowadzę swój salon kosmetyczny od 2015 r. w którym obecnie pracuje Stylistka. Mnie spotkasz w moim miejscu na ziemi czyli w Centrum szkoleniowym które mieści się w Bysgoszczy. Droga która pokonałam aby być w miejscu w którym jestem wymagała naprawdę wielu poświęceń i nauki ale gdy się kocha to co się robi odczuwa się satysfakcję i mimo, że czasem płyną łzy to chce się więcej i więcej.
Na swojej drodze przeszłam bardzo dużo szkoleń aby ci to przybliżyć w zaokrągleniu powiem ze było ich około 120 z różnych dziedzin. Szkolenia techniczne, szkolenia nailart, social media. I na tym nie poprzestaje , świat stylizacji rozwija się bardzo szybko i chcąc być na bieżąco z nowymi trendami szkole się cały czas. Brałam udział w mistrzostwach stylizacji paznokci które zaczęłam w 2019r.  i od tego czasu zdobyłam przeszło 150 medali w tym Grand Champion , Grand Prix a co dla mnie bardzo ważne w zeszłym roku World Champion w International Beauty Festival. Mistrzostwa jak stylizacje paznokci - uzależniają i bardzo rozwijają. A teraz spełniłam swoje kolejne marzenie , zostałam Instruktorem Indigo. Zapraszam Cie serdecznie do mojego centrum które znajduje się w Bydgoszczy , wprowadzę cię w ten magiczny świat i zarażę miłością do stylizacji , pomogę rozwinąć skrzydła i spełnić Twoje marzenia .
Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Szkolenia i dystrybucja Marta Ramza

Andersa 3b 85-792 Bydgoszcz 508357453

Osiągnięcia

4 Zdobytych medali

Nails Olimpic Show 2023 Poznań 2 miejsce Manicure Hybrydowy 3 miejsce Tip Box Mix Media
Nails Olimpic Show 2019 Poznań 1 miejsce Migdał Rosyjski
Nail Cup Master 2019 Gdańsk 3 miejsce Manicure Hybrydowy Soak Off