Urszula Hys - główne zdjęcie

Urszula Hys

Płock, Warszawa
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

Moja przygoda ze stylizacją paznokci zaczęła się niewinnie, bo od najprostszego zestawu do hybryd, który dostałam na Święta w 2014r. Moja wtedy jeszcze zabawa w robienie hybrydy sobie i najbliższym koleżankom przerodziła się w pasje, i chęć rozwoju w tym temacie. 

Dzięki poczcie pantoflowej szybko zdobyłam grono stałych klientek, dzięki czemu moja pasja, stała się sposobem na życie.
W 2016r. postanowiłam, że to jest to czym chce się zajmować. Szkolę się regularnie i zbieram doświadczenie w codziennej pracy z klientkami. 
Manicure to zdecydowanie mój konik, pięknie opracowane skórki to wizytówka każdej stylistki.  
W 2022r. przestałam podnajmować stanowisko i otworzyłam mój wymarzony salon stylizacji paznokci HYBRYDULA. Mam cudowny zespół zdolnych stylistek i codziennie staram się dbać o nie, i nasze klientki najlepiej jak się da. 
Moim kursantom chce przekazać całą swoją wiedzę, aby były profesjonalnymi Stylistkami z gronem zadowolonych klientek. Chce zadbać również o to, aby umiały dobrze wycenić swoją pracę i pracowały mądrze, a nie ciężko. Szkolić będę w centrach szkoleniowych Natalii Kondraciuk i to właśnie pod jej skrzydłami otwiera się mogą instruktorska droga 
Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Beauty Natalia Kondraciuk

Jagiellońska 4 U6 03-721 Warszawa 511 004 830

Beauty Natalia Kondraciuk

ul. Bielska 42A 09-400 Płock +48 881630030