Olga Kubiak - główne zdjęcie

Olga Kubiak

Warszawa
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

Prowadzę szkolenia i swój salon stylizacji paznokci w Warszawie. Od zawsze interesowały mnie manualne i artystyczne zajęcia, w wolnej chwili zajmuję się malarstwem. Bardzo chętnie zarażę Cię moją pasją do Nail Artu, ale rozkocham Cię także w idealnej hybrydzie czy pięknie zbudowanych salonowych kształtach.
Mimo, że z wykształcenia jestem urbanistką to podjęłam decyzję, że to właśnie stylizacja paznokci będzie najbardziej zbliżona moim zainteresowaniom. Stylizacją zajmuję się już od 2017 roku, jednak to w 2019 rozpoczęłam swoją przygodę ze szkoleniami. W tym samym roku trafiłam na Martynę Bryzek, która sprawiła, że moja pasja do paznokci jeszcze bardziej się pogłębiła. Szkolenia wciągnęły mnie na tyle, że ukończyłam ich ponad 30. 
W 2021 roku otworzyłam swój salon w Warszawie i już wtedy wiedziałam, że moim kolejnym celem będzie zostanie instruktorem. Od zawsze czułam radość i satysfakcję z dzielenia się wiedzą dlatego czułam, że bycie instruktorem to moje powołanie. Martyna Bryzek dała mi tą możliwość aby przyłączyć się do jej teamu i tak w 2022 roku rozpoczęłam przygodę z Indigo Young Team, którego zwieńczeniem był egzamin instruktorski w marcu 2023 roku.
Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Lilac Nailss Olga Kubiak

Michała Ossowskiego 11 12 03-542 Warszawa 577 141 147