Renata Stolarska - główne zdjęcie

Renata Stolarska

Warszawa
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

1 zdobytych medali

Nazywam się Renata Stolarska i jestem instruktorem z Warszawy. Pod nazwą @renata_stolarska  (wcześniej rknails___) prowadzę i cały czas rozwijam swój profil na Instagramie, publikując m.in inspiracje i tutoriale prostych zdobień. Doskonale swój warsztat nie tylko w paznokciach, ale i w fotografii dłoni.
Od 2011 roku jestem mamą. Dzieci nauczyły mnie cierpliwości i jeszcze większej wytrwałości. To dla nich pnę się do góry, aby dać im wszystko, co najlepsze.
Moje pierwsze szkolenie ze stylizacji paznokci odbyło się w 2010 roku ale już kilka lat wcześniej ćwiczyłam klasyczny manicure ucząc się w technikum kosmetycznym. 
Dzięki mojej siostrze zdecydowałam się na szkolenie z przedłużania paznokci. Pomimo nauki w szkole kosmetycznej, chciałam iść w zupełnie innym kierunku. Interesowała mnie grafika komputerowa i na takie szkolenie odkładałam każdy grosz pracując w zakładzie fotograficznym. 
W 2019 roku po wielu miesiącach działań w social mediach, zostałam zaproszona do programu Indigo Designers, a w 2021 do Young Team. 
Jako instruktor stawiam głównie na technikę ale i w nail arcie czuje się bardzo dobrze. Uwielbiam manicure kombinowany i idealne skórki jak z Photoshopa. Moje kursantki będę zarażać pasją do stylizacji paznokci, fotografii i działań marketingowych. 
Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Indigo Renata Stolarska Educator

Jórskiego 13 3 03-584 Warszawa 572 212 004

Osiągnięcia

1 Zdobytych medali

International Beauty Festival 2021 1 miejsce Wedding Poster Debut