Żaneta  Herszel - główne zdjęcie

Żaneta Herszel

ikona zaawansowania Junior educator Ochaby Małe
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

3 zdobytych medali

Uwielbiam ciągle uczyć się nowych rzeczy oraz przekazywać moją wiedzę innym. Nie spoczywam na laurach. Uważam, że zawsze można być lepszym, nawet kiedy wydaje się to już niemożliwe.  

Nie będę oryginalna… 

Podobnie jak większość z moich koleżanek  stylizacją paznokci zaczęłam interesować się wiele lat temu - w dosłownym tego słowa znaczeniu, bo już od około 18 lat! 

Pierwsze produkty, które zakupiłam były najtańsze i najłatwiejsze w zdobyciu. Tak! To w cale nie były łatwe produkty do zdobycia. Najprościej było kupić akryl. Uczyłam się z czasopism i doskonaliłam technikę.

Niestety los chciał abym nie szła w tym kierunku. Zaczęłam studia i rozpoczęłam prace jako dietetyk! Jednakże w roku 2019 serce znów mocniej mi zabiło do tego co wcześniej kochałam i tak stałam się stylistką paznokci. Przeszłam wiele szkoleń... Przełomem, który zaczął pchać mnie do przodu i który zbudował we mnie niesamowitą pewność siebie było dostanie się do Projektu Bandurska School Educator. Kiedy zostałam instruktorem zapragnęłam czegoś więcej i w 2022 roku wystartowałam w mistrzostwach na Karaibach. Moje pierwsze mistrzostwa, cztery wysłane prace-wszystkie stanęły na podium i to na dodatek na pierwszym miejscu! Co to była za radość! Moim marzeniem od samego początku kariery było być w tym miejscu do, którego właśnie doszłam. 

Teraz wiem, że upór i ciężka praca to klucz do sukcesu.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Żaneta Herszel Instruktor Stylizacji Paznokci

Główna 29 43-430 Ochaby Małe

Osiągnięcia

3 Zdobytych medali

Briliant Cup 2022 1 miejsce CLOSE-UP-FRENCH 1 miejsce ONE NAIL EXTREME FORMS 1 miejsce POSTER ALMOND NAILS SALON