Agnieszka  Jakubowska - główne zdjęcie

Agnieszka Jakubowska

Płock, Płock
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

Moją przygodę ze stylizacją paznokci zaczęłam wiele lat temu około 2004 r. Byłam klasycznym samoukiem, jednak od zawsze miałam poczucie stylistyki i piękna, więc bardzo szybko zdobyłam grono zadowolonych klientek. Bardzo długo pracowałam w domu. Wcześnie  zostałam mamą i nie mając pomocy w wychowaniu dziecka, było to dla mnie idealne rozwiązanie na połączenie pracy z opieką nad córką. Poza tym łączyłam przyjemność z pracą. 
     
Po paru latach postanowiłam skorzystać z profesjonalnych szkoleń. W 2018r zapisałam się na szkolenie z podstaw żelowych do Natalii Kondraciuk i to był ogromny przełom w moim życiu zawodowym. Spotkania z instruktorem Indigo sprawiły, że stylizacja paznokci nabrała zupełnie innego wymiaru. Później szkoliłam się już tylko u najlepszych Instruktorów Indigo, nabierałam doświadczenia oraz umiejętności, aż w 2020 roku otworzyłam salon firmowy Indigo. 
     
Jestem jednak osobą, która nie potrafi stać w miejscu, stąd pomysł na wysłanie zgłoszenia na półroczną szkołę instruktorską do Joanny Bandurskiej. Był to bardzo intensywny czas ale owocny w ogrom wiedzy i nowych umiejętności. Przyszedł czas również na udział w mistrzostwach, w prawdzie online ale zakończone sukcesem. Teraz apetyt jest jeszcze większy i mam zamiar sięgać wysoko. 
Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Beauty Natalia Kondraciuk

ul. Bielska 42A 09-400 Płock +48 881630030

Indigo Nailsalon by Agnieszka Jakubowska

Królewiecka 25 9 09-407 Płock 609998079