Klaudia Kopeć - główne zdjęcie

Klaudia Kopeć

Antwerpia - Deurne
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Studio Glamour

Ter Rivierenlaan 8 2100 Antwerpia - Deurne 32456220439

Biografia

Jako młoda dziewczyna zaraz po szkole średniej szukałam sposobu na siebie i swoją przyszłość. Zawsze kręciła mnie branża beauty, wiec szybko zaczęłam celować w tym kierunku. Jako pierwsze zapisałam się od szkoły wizażu oraz kosmetyki, natomiast to właśnie stylizacja paznokci została w moim sercu na stałe. 

Zaczynałam jako samouk i od początku szło mi dobrze, ale brakowało mi pewności siebie. Po pierwszym szkoleniu odbytym w Indigo zakochałam się w marce oraz uzależniłam od szkoleń, które podnosiły mój poziom oraz sprawiały coraz większą satysfakcję pracy z klientkami. 

Zaczęłam prowadzić profil inspiracyjny na Instagramie, dzięki któremu zostałam doceniona przez markę zostając ich Indigo Designer. Moim cichym marzeniem było zostać Instruktorem marki którą tak pokochałam, więc kiedy dostałam propozycje Young Team skakałam z radości. Ten rok nauki był trudny, ale wart każdej minuty spędzonej na przygotowaniu do spełniania swoich marzeń. W ten oto sposób moja 6 letnia droga stylizacji paznokci przywiodła mnie do tytułu Instruktora marki Indigo.