Mariola Kuźnik - główne zdjęcie

Mariola Kuźnik

Pinneberg
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

Może wydawać się to dziwne, ale nigdy nie lubiłam malować paznokci. Byłam typem chłopczycy. Za to moją odskocznią zawsze była kartka i ołówek. Lubiłam malować. Próbowałam w życiu wielu rzeczy, ale to stylizacja paznokci stała się wymarzoną pasją i pracą. Dlaczego? Dlatego, że stawianie sobie poprzeczek nigdy się nie kończy. Udowodniłam sobie, ile trzeba włożyć pracy, siły i czasu, żeby znaleźć się tu, gdzie teraz jestem. I to również przekazuje swoim kursantkom, że nie liczy się tylko dyplom, ale coś więcej, coś do czego nie dochodzi się w jeden dzień. Na szkoleniach daje z siebie 100%, żeby zarazić każdą kursantkę swoja pasja.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Mk Art Mariola Kuźnik

Diesterwegstraße 36 25421 Pinneberg +49 1703290778

Biografia

Moja przygoda zaczęła się 28.09.2016. Dokładnie pamiętam ten dzień, kiedy pojawiłam się na moim pierwszym szkoleniu u Magdy Żuk. Po tych trzech dniach przepadłam. Pierwszy rok w domowym zaciszu, następnie rzuciłam się na głęboką wodę i podnajęłam pomieszczenie u fryzjerki, nie znając prawie języka niemieckiego.

Od 2 lat prowadzę swój wymarzony salon. To niesamowite, jak intensywne były te ostatnie 4 lata. W maju 2019 roku udało mi się wziąć udział w mistrzostwach i zdobyć 2 pierwsze miejsca w Tip Boxach. Od października 2019 jestem pod skrzydłami Katarzyny Zbrońskiej. Luty 2021, spełniłam marzenie i zostałam Instruktorem Indigo. Serdecznie zapraszam do mojego centrum szkoleniowego w Pinneberg, Niemcy.